Zacząłem oglądać serial "Mad Men" i jestem po pierwszym odcinku. Jakie są Wasze opinie na temat tego serialu? Widzę, że jest dość długi. Sezony trzymają poziom czy np po 4tym się nudzi i ciągnie jak flaki z olejem?
@Bobo25 dokladnie te;d Chemia jak prawie wszystko;d ja staram się zdrowo odżywiać ale nie zwracam uwagi już na te etykiety bo nic bym nie jadł i idzie zgłupieć na zakupach. Mam koleżankę co idzie do marketu i spędza tam godzine bo wszystko czyta :D Taki paradoks, niby przedłżuza życie konsumując zdrowe jedzenie ale traci wch** czasu na jego znalezienie:d @deyna2018 te co Bobo pokazał;d
@Artsss skoro to czytamy to można chyba zacytować "chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was" ? gość wyszedł pewnie mega na minus więc wcale nie taki cfany z niego lis.
@HassanMubarak też tak czasami mam albo jak jadę samochodem a na poboczu stoi lub jedzie przede mną laweta pochylona, mam wtedy ochotę się rozpędzić i wyskoczyć.
0
@Odesseiron "Może Kaarol coś będzie wiedział"
0
@heniek168 ten to miał to coś.
3
@Kengo nie wiem ja jakoś nigdy za nim nie przepadałem;d
1
@Odesseiron do szwagra jutro jadę na łiskacza;d naszczęście moja będzie obok więc na drugi dzień powinno być ok. Niech moc będzie ze mną!
0
@Gappeq nie wiem czemu ale ja myślałem, że to knajpa Bilona z HempGru ;d
0
@BARCA_FOR_EVER Jeszcze za Valverde ta historyjka powinna wisieć na drzwiach od szatni :(
6
@MichalZZZ pewnie masz imponujący zapas srajtaśmy na chacie:)
0
@Sabrina_spellman jeśli idę do sklepu po browca to nie ale jak idę walczyć z mrocznymi siłami zła to zawsze.
0
Dobry wszystkim,
Zacząłem oglądać serial "Mad Men" i jestem po pierwszym odcinku. Jakie są Wasze opinie na temat tego serialu? Widzę, że jest dość długi. Sezony trzymają poziom czy np po 4tym się nudzi i ciągnie jak flaki z olejem?
0
ale piła dziwnie chodzi na tym łorliku...
2
@Avada Kedavra nie no pochlałby tam;d
3
@IronSanHybrid ryż z ważywami i kurczakiem + aloesik truskawkowy :)
0
@Avada Kedavra widoczek fajny ale jak oni się tam kurła pomieścili to nie wiem...
2
@Bobo25 zgadzam się w 100%, no dobra w 98% :D
4
@TR3YWAY możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i wyliczyć ze wzoru prędkość dostawy owego żarcia
3
@Bobo25 dokladnie te;d Chemia jak prawie wszystko;d ja staram się zdrowo odżywiać ale nie zwracam uwagi już na te etykiety bo nic bym nie jadł i idzie zgłupieć na zakupach.
Mam koleżankę co idzie do marketu i spędza tam godzine bo wszystko czyta :D Taki paradoks, niby przedłżuza życie konsumując zdrowe jedzenie ale traci wch** czasu na jego znalezienie:d
@deyna2018 te co Bobo pokazał;d
0
@deyna2018 polecam lody z biedronki w takim przezroczystym kubku. deserowe się chyba nazywają ale sztosik są:)
a z pudełka to Manhattan i Grycan
2
@MesQueUnClub_87 ta z kuleczkami jest dobra do sosu winegret jak cos:D
0
Komentarz usunięty
10
Ronaldinho i Neymar właśnie żałują, że nie grają juz w Barcelonie
6
@Artsss skoro to czytamy to można chyba zacytować "chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was" ?
gość wyszedł pewnie mega na minus więc wcale nie taki cfany z niego lis.
1
@Odesseiron ja swój trzymam w sejfie pancernym zakopany 100m pod ziemią bo się boję o domy w promieniu 20km :) :>
1
@FeloRPS pamiętam jak srałem w gacie przed Nemessisem...
5
@joloskyy tak :)
@Kettger no jak? cieło się ostro, jeden z lepszych PESów:)
8
co do k.... ?
0
@Vxb93 a daj Pan spokój, irytowało mnie to strasznie... ogólnie po jakimś czasie zaczął mi zamulać i dziwnie sie zachowywać. wyrwałem chwasta.
2
@Colon Hjułałej P8 Lite
1
@Kengo miło się to oglądało tylko dzieci szkoda. Fajnie jakby jeszcze paru nabił na rogi albo rozdeptał im łby :)))))
0
@HassanMubarak też tak czasami mam albo jak jadę samochodem a na poboczu stoi lub jedzie przede mną laweta pochylona, mam wtedy ochotę się rozpędzić i wyskoczyć.
14
@ViscaBarca123 sprawdziłem ten hotel na trivago i jest zaznaczonem, że przyjazny zwierzętom