2

Malkontent
Wierny kibic

Wybierz jedno.

0

@zodiak_10 Podobno kupując Coronę na grila istnieje duże prawdopodobieństwo, że odwiedzi Cie Torreto :D
btw juz wiadomo czemu Luis taki ulany lata.

1

@Szenszej jest mi ona totalnie obojętna i jej nie hejtuję ale mam wrażenie, że jej nikt dawno porządnie nie przetegował :)))

1

@bixmix
Hiszpania -> ewidentny faul
Anglia -> jaki faul?

0

@Kuubuz myśl pozytywnie:D

13

@Fabik87 to prawda, dwumecz świetny ale jak można było to zaprzepaścić w dalszej fazie to już nie wiem...
Po takim powrocie byłem już myslami w finale a tu klops...

0

@Colon od 4 lat codziennie takie samo pierwsze śniadanie:)
Płatki owsiane (górskie) na wodzie. Czasami słodzę miodem i dodaję rodzynki albo co tam mam. Najczęściej jednak bez dodatków.

0

piekny weekend:)

0

@mercurial2000 jak Cię kocha to i z gumy do żucia pierścionek przyjmie;d

2

@Pawelsky każdy elektryk powinien to ogarnąć. Jeśli nie to do Hana na warsztat, Torreto robił i poleca :)

1

@budel17 pozdrów kolege :D

0

@Barcelismo wlasnie przesiadłem sie na komunikację, zobaczymy na jak długo:)

0

@Hrzan kurde nie wiem... codzinnie do roboty jeżdżę łącznie około 30km... jak komputer mówił o niskim poziomie to dolewałem do stanu. Honda jak to Honda, lubi olej;d

0

[PYTANIE DO MECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH]

Panowie wstyd się przyznać ale przegapiłem rok temu wymianę filtór w swoim aucie... Kompletnie zapomniałem.
Na jednych filtrach przejechałem 30 000km... (ostatnia wymiana 2lata temu). Olej był regularnie dolewany. Głownie jazda po mieście. Auto garażowane. Auto Honda Civic 2.2 diesel 140km.
Moje pytanie. Czy mogłem coś poważnie uszkodzić w silniku (tłoki, wałek ect.) ?
Nie słyszę aktualnie żadnych niepokojących dźwięków z silnika. Kontrolka od oleju i silnika gaśnie normalnie, zaraz po rozruchu. Spadków mocy raczej też nie uświadczyłem.
Przyznam, że trochę się obsrałem i do 31ego nie jeżdżę autem. Wtedy jadę na wymianę i sprawdzę czy coś się stało ale do tej pory chciałem zasięgnąć Waszej opinii...

0

@damianex10 RainMan :)

3

@daniel32778 takie pieniądze trzeba wyprać

0

No cóż trzeba zrobić sobie przerwę od La Rambli na tydzień :(

0

@krzychu1526 to były jeszcze jakieś?
Edid: nie ujmując Paczkosiowi i Siwemu :))

0

@Danny Gaucho no kurła troche wincyj^^ 28 ale pamiętam gameboya;d miałem jeszcze tego szarego wielkości cegły ;d

0

@Danny Gaucho możemy być w podobnym wieku;d
@MesQueUnClub_87 tak było, piękne czasy i piękne bazy na drzewach ^^

0

@Gaucho no ale co? nie szarpnąłbyś?

1

@Danny Gaucho mnie ostatnio wyprzeciła grupa biegnących w szale dzieciaków;d nie zdziwiłoby mnie to ale oni nagle stanęli gdzieś pośrodku trawnika krzycząc coś w stylu "kurła kurła no nie ma go, nie ma go tu". Poszedłem do metra ale nie dawało mi to spokoju o co im K**** chodziło... Dopiero potem mi się przypomniało, że mogli szukać Bulbazałra czy innego wariata:D
Gdybym miał tą apkę w ich wieku to pewnie też bym był takim przygłupem a tak to byłem po prostu przygłupem latającym po drzewach :)

8

@Colon na mnie osobiście te cytaty nie zrobiły żadnego wrażenia. Powiem więcej z większością się nie zgadzam ale nobla jej gratuluję oczywiście:)

1

@norbi77 kurła ile łon tam ma kuni?

2

@messiiiiik łuuuhuuu, łana fina bibero, łuuu huu.

0

@zodiak_10 Ballack i Rychu Peja ?

0

@Colon Steve Vai - Thunder Surrender (ale nie wiem czy to się liczy jako solo)

1

@bafi Sztumbrasa / bociana

0

@blaugrana900 taktyczny.

0

@Colon @Rewolucja123 @kerouac @dniel Znalazłem:D "Return Fire".
Ale z braciakiem w to ciąłem ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?