0

@norbi77 Ty byś to lepiej domknął co nie?:D

0

@Ronaldinho10_ fajnie jakby każdy "prawy" członek forum to przeczytał.
BTW. fajna wrzutka

0

@Tomek54321 widziałem ten odcinek:) ale chodzi o to, że dla mnie liczy sie tylko piłka, moment meczu. Nie interesuje mnie to kto jakim jest człowiekiem i czy lata na urodziny swojej siostry. W żaden sposób nie wpłynie to na moje życie więc po co mam sobie tym głowę zawracać. Mogę wyrazić opinię czy coś mi sie podobało czy nie, owszem ale robić z tego wielkie halo i oburzenie jakoby mnie ktos tym skrzywdził to chyba przesada. Wiadomo, jakby np. mój syn się niewłaściwie zachowywał to zwracałbym mu uwagę i na to nie pozwalał ale co ja takiemu Neymarowi/zarządowi mogę powiedzieć? :)
Nie odbieraj tego oczywiście jako jakiś atak czy coś. Każdy ma swoje zdanie i ja to szanuję. Tylko mówię jak z mojej perspektywy to wygląda:) 3m się

0

@LuckyFCB jak go stać to niech przebija co tak przezywasz?;d

0

@Tasde + kochająca rodzina, kupa kasy i praca która sprzawia im przyjemność. To czym oni mają sie przejmować? Że ktoś ich nie chce? Wątpię aby zaprzątali sobie tym głowę:D Tak jak mówisz to są naturalne procesy i biznes a nie zabawa w ciuciubabkę:d

0

@lambard nie przyjacielu, po prostu mam wrażenie, że to trochę przesada:D tak serio to nikt Ci przecież nic nie zrobił;d
Nie mów nic o długim weekendzie, 16stego do pracy idę :/

0

@Lares dobrze tak zrobię.

0

@blaugrana1980 testo miał rację.

0

@pero1983 czekają w recepcji już.

0

@MarFan słuchaj nikt tego nie pamięta. Co z tego, że dawał tyle radości? Ludzie wolą się skupiać na negatywach niż pozytywach:) ja jestem za powrotem. Nie interesuje mnie jakim on jest człowiekiem, w ogóle na mnie to nie wpływa. Uważam jednak, że jest znakomitym piłkarzem i chcę się cieszyć pięknem footballu w jego wykonaniu.

1

mam nadzieję, że zabrali ze sobą czekoladki i kwiaty.

0

@AV0CAD0 Jestem kibicem Barcelony. Nejmar mnie nie szanuje? Ojejej chyba zapadnę sie pod ziemię bo mój świat właśnie runął :(:(

0

@SkN @buddy idę z Wami.

0

@lambard "za to co nam zrobił", "strata na wizerunku" eheheh:D:D
Lepiej nie mów potem, że kibicujesz Barcelonie bo Cię nie będą szanować:D
Co gorsza może pracy nie znajdziesz albo co...

0

@Bykunn na pewno się mylisz... I bardzo mnie śmieszy takie przesadne szukanie patosu i utożsamianie sie z klubem jakoby miałoby od tego zależeć Twoje życie. Jestem w stanie Cię zrozumieć jeśli wychowywałeś się w Barcelonie od małego i zawsze byłeś blisko z klubem.
Ja im kibicuję od kiedy pamiętam ale nie głupieje przez to i te błache sprawy nie powodują u mnie takiej sraczki.
Ludzie się przejmują płacami, kwotami transwerów bo co? boją się że klub zbankrutuje itp? serio? Nejmar przyjdzie to przyjdzie nie to nie.
To utożsamianie sie z wartościami klubu to też dla mnie śmiech na sali. Człowiek sam w życiu powinien mieć wartości a nie dbać o to czy ktoś inny ich przestrzega. Nie ma się na to wpływu tym bardziej jeśli chodzi o markę/firmę jaką jest topowa drużyna piłkarska.

0

@Tomek54321 a jak nie poleci i się nie połamie a spokornieje i zakończy karierę w Barcelonie?;d Boże ludzie troche optymizmu. Nawet jak będzie jak mówisz to co się takiego strasznego stanie w Twoim zyciu?:D beke mam z ludzi przesadnie utożsamiających się z tym klubem... pewnie nawet niektórzy socios nie mają takiej wczyty jak niektórzy na tym forum a pewnie nawet na meczu nie byli...

0

@Fabik87 sukinsyny mają podsłuch w telefonie Leo...

7

Messi dzwonił do Nejmara ^^ to już podchodzi pod szpiegowanie obywateli...

0

@Arn3th podobno Hiszpanie zaproponowali przyprawy, płótno i kule armatnie.

0

@Striker jeśli to prawda to chciałbym jeszcze podziękować za odpowiedź i dozo za jakiś czas ^^

0

@Suzu bana sie łapie od razu? bo ja też napisałem post ale chyba tylko go usunięto;d czy mieli się i zaraz przyjdzie mi wiadomość że banicja?:D

1

@IronSanHybrid trzeba mieć głowę na karku do takiego naparzania.

0

@jeyx77x potwierdzam:)

0

@Suzu zmyłke robią pewnie;d

1

@norbi77 właśnie wyobraziłem sobie jak robi screenshare painta... ^^

3

@szkutnik91 moze jeszcze w czwartek będziemy obchodzili Wniebowstąpienie najświętszego Nejmara Pana ?

0

@sebasek99 no tak średnio bym powiedział, tak średnio.

1

@Shad Krilan...............

1

@BigShaq masz rację to zwykła kanalia jest ale nie raz wojował z somsiadami. negatywnym wojownikiem bym go nazwał o.

0

@Robert_Kubica Robert ja nie mogę się doczekać aż Ty gdzieś przejdziesz:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?