@Odesseiron Przejdzie to przejdzie, nie to nie, po co drążyć temat. Ja już tym rzygam:d Pisząc tu o tym niczym się nie różnimy od tych piśmaków i sami siebie nakręcamy.
@johny11@khris Doceniam to co Suarez zrobił dla klubu i to nie jest żaden hejt w jego stronę... Wiadomo, że zostanie i mam nadzieję, że będę go oklaskiwał - nie skompromituje się bo zawsze mu kibicowałem. Bardziej chodziło mi o przyszłość. Mieszający na lewej mańce Neymar + Griezman, który uważam, że godnie by zastąpił Suareza na szpicy. Luis jest już raczej na ostatniej prostej swojej kariery i nawet jeśli utrzyma te staty to nie przez długi czas.
Szanuje Twoje zdanie ale się trochę kompromitujesz taką wypowiedzią. Akurat jeśli miałbym już wybrać jednego niepotrzebnego to byłby to niestety Suarez.
1. Mój stary paszport stracił ważność, czy przy wyrabianiu nowego muszę go okazać czy tylko w przypadku gdy stary jest jeszcze ważny? 2. Dowód osobisty mam ważny do 01.07, rozumiem, że do tego dnia mogę go okazywać przy wyrabianu paszportu? (to jest raczej oczywiste, że tak ale wole się upewnić).
0
@Fafusinho Umtiti wrzucał to na instagrama;d
1
@barcanawieki Ja rozumiem żeby Bond był czarnoskóry ale kobieta to już przesada... Jak tak sie stanie to przestaję oglądać tą serię.
0
@Katalonbar bardziej bym obstawiał Cou jednak
0
@Chwytliwy a ja tam wolę wygrać 4:3 niż 1:0 ;d
0
@Felippe96 20:00
0
@karci0 Jak kiedyś rodzice Twojej panny Cię poczęstują to możesz być pewien, że zawsze będą wspierać Wasz związek :)
0
@Odesseiron Przejdzie to przejdzie, nie to nie, po co drążyć temat. Ja już tym rzygam:d Pisząc tu o tym niczym się nie różnimy od tych piśmaków i sami siebie nakręcamy.
0
@PanRol przydałoby się e) wszystkie powyższe są prawidłowe
0
@TKWM PES - symulator meczu piłkarskiego / FIFA - schematyczna kopaninka
The choice is Yours!
0
@Danny Gaucho na tulipanach:>
0
@brzucho na obrzeżach bo tam mniej za metr biorą
0
@PawelPetek obal dzisiaj lita na głowe, jest szansa, że zapomnisz.
0
@Nazio87 mnie możesz policzyć;d
11
@Vhaeraun przewiń but na drugą stronę
0
@macio_944 Ziomek mi to przed chwilą wysłał, ręce opadają. Czy to w ogóle może być prawda?:D
0
pronto: https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1660-Ti-vs-Nvidia-GTX-1660/4037vs4038
Decyzja należy do Ciebie
0
@DC7ja bym odrestaurowaną 125tką nie pogardził.
0
@Bamek94 Ja miałem, ucieła mi mały palec ale nie powiem - szybko i sprawnie.
0
@Odesseiron to chyba oczywiste, że niedosłownie
1
@PanPawelFcb Siedzę w komisji i to nieprawdopodobne ale żaden Pan Paweł w Polsce nie zdał matury...
0
@Colon ja lubie Sultans of swing z iConcerts ;d Marek to kocur ale wole Steviego Vai
0
@Gaucho Pewnie nie ale przeprosi. To by było coś;d
0
@derlysy1979 #młodepokolenia. Zero szacunku, wszystko wiedzą najlepiej ma być tak jak oni chcą bo inaczej będzie źle. Są wyjątki.
0
@johny11 @khris Doceniam to co Suarez zrobił dla klubu i to nie jest żaden hejt w jego stronę... Wiadomo, że zostanie i mam nadzieję, że będę go oklaskiwał - nie skompromituje się bo zawsze mu kibicowałem.
Bardziej chodziło mi o przyszłość. Mieszający na lewej mańce Neymar + Griezman, który uważam, że godnie by zastąpił Suareza na szpicy. Luis jest już raczej na ostatniej prostej swojej kariery i nawet jeśli utrzyma te staty to nie przez długi czas.
1
Szanuje Twoje zdanie ale się trochę kompromitujesz taką wypowiedzią. Akurat jeśli miałbym już wybrać jednego niepotrzebnego to byłby to niestety Suarez.
2
już widzę jak te la ramblowe eksperty domykają ten transfer ^^ biznesmeny...
0
@kkbarca Fatal error. Please contact Your supplier.
0
Mam dwa pytania:
1. Mój stary paszport stracił ważność, czy przy wyrabianiu nowego muszę go okazać czy tylko w przypadku gdy stary jest jeszcze ważny?
2. Dowód osobisty mam ważny do 01.07, rozumiem, że do tego dnia mogę go okazywać przy wyrabianu paszportu? (to jest raczej oczywiste, że tak ale wole się upewnić).
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Miłego dzionka:)
1
@MontelQ szybciej dotniesz;d
0
@antoniabc haha ^^ dobrze bo bym nie mógł zjeść soczystego czikena ;d
Chodzi mi o ludzi co się znęcają albo robią to dla fanu.
Człowiek to zwierze drapieżne, musi jeść mięcho;d