0

@Adamski69 pewnie się nie lubią z Piotrkiem ;d

3

@Jakchcesz 90% po sfaulowaniu jest bogu ducha winna i udaje wielce zdziwionego:D też zawsze mnie to bawi

0

@Chwytliwy nie dziękuję.

1

@Kluivert_P łączę się w bólu :(

1

@Mario96w muszę stwarzać pozorym, że jednak mam co robić - odpada ale dzięki :d

1

@TR3YWAY mogę ale nie w spokoju:D

4

Cóż za tortura:

Czas mi się dłuży niemiłosiernie przez samo oczekiwanie na mecz. W dodatku, w pracy nie mam już co robić bo wszystko ogarnięte plus taki okres a jeszcze 5h do końca...
Jakby tego było mało, siedzę plecami do wejścia więc nie mogę w spokoju przeglądać interesujących mnie stron :(

Przepraszam za zapychanie forum ale tak mi się nudzi, że musiałem chociaż napisać coś bezwartościowego :)

1

@Bartek46 to mnie uspokoiłeś:)

0

@Bartek46 brzmi trochę jak groźba organizacji terrorystycznej...

1

@kerouac ja nie mialem zamariu na nikogo wjeżdżać serio, nie znamy się.
Chciałem grzecznie zwrócić uwagę ale w internecie ciężko to wyczuć i ja to rozumiem bo sam mam z tym często problem;d

1

@kerouac wiadomo co gość miał na myśli więc nie ma co się czepiać i doszukiwać jakiegoś drugiego dna... jak można coś polecić to sie poleca a nie pisze jakieś kocopoły i struga gupio-mundrego :D
Z perspektywy konesera szapanów może i bzdura a z perspektywy gościa, który nie zna się na szampanie ani troche :)

5

@Odesseiron nie żebym się czepiał ale chyba nie zrozumiałeś:d moim zdaniem dał wyraźnie do zrozumienia, że przedział cenowy jest dla niego kluczowy a nie smak, gaz czy inne pierdoły :)
To zabawne, że szampan może doprowadzić do takiej dyskusji hehe:D

1

@KmN wiedziałem, że on nie grzeszy inteligencją ale to jest hit :D

0

@msmsms otworzyć żłobek.

0

@damianex10 ja poczekam jeszcze aż trend się zmieni i będzie jeden powód ;d

0

@Messibestplayerintheworld a gdzie ta bramka kiedy to Busi zostawił Messiemu piłkę gdzieś w środku boiska a ten sobie pobiegł i strzelił gola?:d

Edit: to było w Lidze mistrzów ok ok;d

0

@Odesseiron człowiek to też zwierze;d

0

@szymonadamczak34 taktyczny

5

@cracker zabłysnąłeś nie powiem:)

0

@BarcaInfo jakoś z twarzy mi do nich pasuje;/ btw. spoko transfer.

1

@SeeleyBooth ja tak chyba nawet mówię ;d

0

@RobiS poproszę taśmę profesjonalną

1

@Kapitan hawk szkoda bo go szybko huśtną albo sam to zrobi a mogliby go trochę pomęczyć:(

0

@Lamora to zrób zakupy w piątek. Przez dwa dni raczej Ci się nie zepsują.

0

@Colon piękny werterowski krajobraz :)

0

@Colon Alice in Chains mnie bardziej urzekło i stan w jakim był wtedy Layne. Zawsze mam ciary jak śpiewa tam nutshell "If I can't be my own, I'd feel better dead". Nirvana też zajebisty koncert.

1

@KamQiX Purple Rain

0

@pazio23 madce się buteleczki pomyliły ?:D Dzieciak na bank bawił sie tego dnia lepiej niż jego rówieśnicy ale jutro będzie masakra.

0

@Janiama mój chyba useless :) ta gitarka *_*

2

@kerouac najlepszy kanter :) moja chyba de_dust a ulubiona de_dust2, aztec i de_inferno :) chyba wrócę do 1.6 czasami popykać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?