1

Cenię sobie produkty najwyższej jakości dlatego po makaron jadę do Włoch a ryż zakupię w Chinach. Nie będę wykupował tanich zamienników niedostępnych na sklepowych półkach!

0

@MichalZZZ Assetto Corsa.

1

@Bobo25 ja chyba nie w temacie;d ale jak ten Michał go sprowadzi to jestem za ;d Messi i Barca go potrzebuje.

2

Nejmar wracaj! :D

0

@Gosciuu pewnie każą wrocić z wszystkimi wymaganymi dokumentami.

1

@BarcaInfo finezyjny w najczystrzej postaci.

1

@Walker PIS i PO to powinni dostać jakąś Tibię czy inne gówno.

0

@Volk lepsze to niż wejście z karabinem i naparzanie do niewinnych ludzi.

0

@wierbafcb daj spokój tam takie clickbaitowe mają te nagłówki, że ręce opadają;d gardzę tym wp ogólnie bo poziom artykułów to też jedna wielka parująca kupa.

6

Panie Turek kończ pan ten mecz.

0

@Wojtas1080pl moj instynkt podpowiada mi żeby spie***ać ;d

1

@BaRcA!FaN ja grałem tylko w Rome 2. Bardzo fajny tytuł ale polecam grę na wyższym poziomie trudności - sprawia wtedy większą frajdę :)

2

@Cochise tabaka fajna sprawa, coraz lepszą robią. Ja po swojej cały dom ostatnio wysprzątałem. Smak jakiś dziwny, na opakowaniu pisało COCO ale na bank to nie był kokosowy.

2

@`Sin podsłuchów już nie zakładacie tylko na forach przesiadujecie? ;d

1

@Striker nie doszukuj się drugiego dna:d


2

Przyszedł to przyszedł na ch** drążyć?

Poczekajcie chociaż do pierwszego meczu malkontenci:D

0

@Evrile juz ogarnąłem ale dzia:)

0

@koksik2700 dzieki przyjacielu:)

0

@Cochise wielkie dzięki za wskazówki:) spróbuję jeszcze pare razy sam. Trzech na jednego to banda Łysego :D

0

@koksik2700 w tym samouczku zaraz przed walką nic nie było na ten temat:( może gdzies w Menu sprawdzę;d grałem dosłownie 5 min po zainstalowaniu dlatego jeszcze wszystkiego nie obczaiłem stąd te pytania :D na 3 próby zawsze dostawałem baty od tego pajaca od długu ojca:D

0

@Cochise @Misanthrope
Panowie jako, że graliście może mi pomożecie.

Wytłumaczycie mi jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)

Dopiero zacząłem grę i byłem odebrać dług dla ojca ale nie mogę pokonać tego gościa:( Wiem jestem botem ale może coś robię źle?
Mimo, że trzymam blok to te ataki i tak jakby przebijają gardę czy mi się wydaje?

1

@YouShouldListenToMe może pornhub zostanie patronem tego dzieła.

0

@TR3YWAY jeżdżę na snowboardzie ale polecam firmę 686.
sprawdz na supersklep.pl

0

@koksik2700 na kompie:) muszę to ogarnąć bo na początku strasznie opornie to działa i wygląda:d

0

[GRY]

Kingdom Come Deliverance:

Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)

0

@Evrile trzeba jakoś przytrzymać przycisk myszy czy wystarczy kliknąć? i jak wybierać ten kierunek ataku?:) wcelowująć kursor mysz w daną stronę na ciele przeciwnika?

8

Ja kiedy mi mówią, że nie mogę już zjeść więcej pączków.

0

Kingdom come deliverance:
Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)

0

@Explode no materiału na pare sezonów mają :) Osobiście chciałbym aby poszli w kierunku Rusków / Czeczenów.
USA i Włochy wydają mi się już zbytnio przemielone przez kino jeśli chodzi o tematykę gangsterską (Gomorra, Soprano) aczkolwiek nie pogardzę.
Apropos USA pewnie miałeś na myśli jakąś rdzenną rodzinę, wtedy miałoby to sens :)

0

@KapiFCB SPOJLER:

mi zostały jeszcze 3 ocinki do końca drugiego sezonu.

W siódmym najbardziej podobała mi się scena jak Acosta rozmawia z agentem na dachu. Super pokazane dwa różne punkty widzenia i w dodatku zajebiście zagrane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?