Cenię sobie produkty najwyższej jakości dlatego po makaron jadę do Włoch a ryż zakupię w Chinach. Nie będę wykupował tanich zamienników niedostępnych na sklepowych półkach!
@wierbafcb daj spokój tam takie clickbaitowe mają te nagłówki, że ręce opadają;d gardzę tym wp ogólnie bo poziom artykułów to też jedna wielka parująca kupa.
@Cochise tabaka fajna sprawa, coraz lepszą robią. Ja po swojej cały dom ostatnio wysprzątałem. Smak jakiś dziwny, na opakowaniu pisało COCO ale na bank to nie był kokosowy.
@koksik2700 w tym samouczku zaraz przed walką nic nie było na ten temat:( może gdzies w Menu sprawdzę;d grałem dosłownie 5 min po zainstalowaniu dlatego jeszcze wszystkiego nie obczaiłem stąd te pytania :D na 3 próby zawsze dostawałem baty od tego pajaca od długu ojca:D
Wytłumaczycie mi jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
Dopiero zacząłem grę i byłem odebrać dług dla ojca ale nie mogę pokonać tego gościa:( Wiem jestem botem ale może coś robię źle? Mimo, że trzymam blok to te ataki i tak jakby przebijają gardę czy mi się wydaje?
Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
@Evrile trzeba jakoś przytrzymać przycisk myszy czy wystarczy kliknąć? i jak wybierać ten kierunek ataku?:) wcelowująć kursor mysz w daną stronę na ciele przeciwnika?
Kingdom come deliverance: Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
@Explode no materiału na pare sezonów mają :) Osobiście chciałbym aby poszli w kierunku Rusków / Czeczenów. USA i Włochy wydają mi się już zbytnio przemielone przez kino jeśli chodzi o tematykę gangsterską (Gomorra, Soprano) aczkolwiek nie pogardzę. Apropos USA pewnie miałeś na myśli jakąś rdzenną rodzinę, wtedy miałoby to sens :)
mi zostały jeszcze 3 ocinki do końca drugiego sezonu.
W siódmym najbardziej podobała mi się scena jak Acosta rozmawia z agentem na dachu. Super pokazane dwa różne punkty widzenia i w dodatku zajebiście zagrane.
1
Cenię sobie produkty najwyższej jakości dlatego po makaron jadę do Włoch a ryż zakupię w Chinach. Nie będę wykupował tanich zamienników niedostępnych na sklepowych półkach!
0
@MichalZZZ Assetto Corsa.
1
@Bobo25 ja chyba nie w temacie;d ale jak ten Michał go sprowadzi to jestem za ;d Messi i Barca go potrzebuje.
2
Nejmar wracaj! :D
0
@Gosciuu pewnie każą wrocić z wszystkimi wymaganymi dokumentami.
1
@BarcaInfo finezyjny w najczystrzej postaci.
1
@Walker PIS i PO to powinni dostać jakąś Tibię czy inne gówno.
0
@Volk lepsze to niż wejście z karabinem i naparzanie do niewinnych ludzi.
0
@wierbafcb daj spokój tam takie clickbaitowe mają te nagłówki, że ręce opadają;d gardzę tym wp ogólnie bo poziom artykułów to też jedna wielka parująca kupa.
6
Panie Turek kończ pan ten mecz.
0
@Wojtas1080pl moj instynkt podpowiada mi żeby spie***ać ;d
1
@BaRcA!FaN ja grałem tylko w Rome 2. Bardzo fajny tytuł ale polecam grę na wyższym poziomie trudności - sprawia wtedy większą frajdę :)
2
@Cochise tabaka fajna sprawa, coraz lepszą robią. Ja po swojej cały dom ostatnio wysprzątałem. Smak jakiś dziwny, na opakowaniu pisało COCO ale na bank to nie był kokosowy.
2
@`Sin podsłuchów już nie zakładacie tylko na forach przesiadujecie? ;d
1
@Striker nie doszukuj się drugiego dna:d
2
Przyszedł to przyszedł na ch** drążyć?
Poczekajcie chociaż do pierwszego meczu malkontenci:D
0
@Evrile juz ogarnąłem ale dzia:)
0
@koksik2700 dzieki przyjacielu:)
0
@Cochise wielkie dzięki za wskazówki:) spróbuję jeszcze pare razy sam. Trzech na jednego to banda Łysego :D
0
@koksik2700 w tym samouczku zaraz przed walką nic nie było na ten temat:( może gdzies w Menu sprawdzę;d grałem dosłownie 5 min po zainstalowaniu dlatego jeszcze wszystkiego nie obczaiłem stąd te pytania :D na 3 próby zawsze dostawałem baty od tego pajaca od długu ojca:D
0
@Cochise @Misanthrope
Panowie jako, że graliście może mi pomożecie.
Wytłumaczycie mi jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
Dopiero zacząłem grę i byłem odebrać dług dla ojca ale nie mogę pokonać tego gościa:( Wiem jestem botem ale może coś robię źle?
Mimo, że trzymam blok to te ataki i tak jakby przebijają gardę czy mi się wydaje?
1
@YouShouldListenToMe może pornhub zostanie patronem tego dzieła.
0
@TR3YWAY jeżdżę na snowboardzie ale polecam firmę 686.
sprawdz na supersklep.pl
0
@koksik2700 na kompie:) muszę to ogarnąć bo na początku strasznie opornie to działa i wygląda:d
0
[GRY]
Kingdom Come Deliverance:
Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
0
@Evrile trzeba jakoś przytrzymać przycisk myszy czy wystarczy kliknąć? i jak wybierać ten kierunek ataku?:) wcelowująć kursor mysz w daną stronę na ciele przeciwnika?
8
Ja kiedy mi mówią, że nie mogę już zjeść więcej pączków.
0
Kingdom come deliverance:
Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
0
@Explode no materiału na pare sezonów mają :) Osobiście chciałbym aby poszli w kierunku Rusków / Czeczenów.
USA i Włochy wydają mi się już zbytnio przemielone przez kino jeśli chodzi o tematykę gangsterską (Gomorra, Soprano) aczkolwiek nie pogardzę.
Apropos USA pewnie miałeś na myśli jakąś rdzenną rodzinę, wtedy miałoby to sens :)
0
@KapiFCB SPOJLER:
mi zostały jeszcze 3 ocinki do końca drugiego sezonu.
W siódmym najbardziej podobała mi się scena jak Acosta rozmawia z agentem na dachu. Super pokazane dwa różne punkty widzenia i w dodatku zajebiście zagrane.