qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos nie mogę się z Tobą zgodzić. Nie ważne czy zawodnik jest głupi, czy prowokuje, czy coś innego, jeśli dochodzi do rasizmu. Wspominasz Alvesa, można wspomnieć innych i co z tego? Ludzie mają różną wrażliwość i różnie mogą reagować. Rasizm należy zwalczać, a nie go tłumaczyć "ale", "bo". Zachowanie Alvesa było spoko i zabawne, ale nie skłoniło do większej refleksji i myślenia nad tym, że ludzie mogą być krzywdzeni.
Niesamowite ilu ludzie na tym forum, w pewnym sensie, broni rasizm, tylko dlatego bo akurat nie lubią tego piłkarza. To jest straszne.
Są tutaj tacy "inteligenci", którzy zastanawiają się czemu przekleństwa hiszpańskie traktujące o matkach i tego typu sprawach nie są tak samo traktowane jak rasizm. Ignoranci.
Szkoda.
1
@yoli przykro mi, że muszę skomentować to w taki krótki sposób:
jesteś ignorantem. I to mało powiedziane, serio.
1
@pacjentzchoroszczy jeśli Kylian nie wymusi transferu, to oni go nie puszczą nawet za 500 mln.
Po drugie, Barcy nie stać na tego typu transakcje...
2
@Kidd prawda jest taka, moim zdaniem, że powinien zostać Mourinho. Trzeba tam najpierw twardą ręką posprzątać. A jeśli już nie ma Mou, więc Ten Hag powinien zostać na kilka sezonów. Jest to właściwa osoba za sterami ManU.
0
@Kengo na pewno:
Szogun.
1
@mrboom też bym zmienił Grealisha i Silve. Walker niczemu winny raczej nie był. Wczoraj Vini miał swój mecz, pieknie schodził z piłką do środka.
1
Ale mi się podobał wczorajszy mecz. Co za intensywność!
Pierwsze pół godziny pełna dominacja City, byłem pewny, że to się skończy porażką Realu. Później świetna akcja Realu i wszystko się odwróciło. Mówię sobie, Pep zmieni nastawienie drużyny w przerwie i zaczną kontrolować. Real był coraz lepszy. Później piekielne uderzenie Rudego, trochę akcja z niczego. Cudowny mecz :)
Ogólnie wydaje mi się, że Real powinien wczoraj wygrać, patrząc na aspekt ofensywny.
Nie kumam Pepa ze zmianami. Ma najlepszą ławkę na świecie, a gość nie zmienia zawodników, którzy niczego nie wnoszą w grze...
Ancellotti bardzo duży plus za przygotowanie drużyny.
Zawodnik meczu: Vinicius - potwór, zasuwa przez cały mecz jak pershing. Rozwija się każdego dnia, nawet rozegranie bardzo poprawił.
Camavinga też genialny mecz, mimo błędu przy bramce.
Jednak myślę, że w rewanżu City wygra.
0
@AbelKabel nie jestem ani trochę napalonym kibicem Messiego. Stwierdzam tylko moje odczucia dotyczące tego, że byłem pewny, że Messi to przebije, ale jednak (raczej) nie.
0
No to stracił szansę na pobicie CR7 w Lidze Mistrzów.
1
Na stronie Białych dwa fajne wywiady. Z Pepem i Kroosem. Polecam.
Pep z szacunkiem, ale też szczerze wypowiada się o meczach i przeciwnikach w LM, zaznacza, że możesz być lepszy przez 90%, a pozostałe 10% może zaprzepaścić wszystko. Tak wiem, jest to oczywiste, ale dobrze się czyta jego wypowiedzi.
A Kroosa to zawsze lubiłem słuchać, bo gość nie idzie po linii klubu tylko ma swoje zdanie i bardzo dobrze je formułuje.
2
@Pasiak wyzywają, bo są głupi, tyle. Kto normalny robi tego typu rzeczy...
0
@malicinho bez komentarza.
3
@Sysia11 Ok, rozumiem i szanuję Twoje zdanie. Po prostu nie lubię, gdy ktoś chce decydować o ciele kobiety (najczęściej są to mężczyźni...).
Źle zinterpretowałem Twoją opinię. Przepraszam :)
2
@Death_voice Są różne sytuacje, to po pierwsze. A po drugie, to jest ciało kobiety i jeśli ona nie chce nosić ciąży, to nikt nie powinien mieć prawa do decydowania o nim.
2
@Wychowanek To jest fakt? Trochę się zagalopowałeś kolego.
P.s. I używaj znaków interpunkcyjnych. Wtedy pisząc, że głupio Ci o czymś pisać, będzie miało jakąś moc, a tak czytając Twoje osądy człowiekowi unoszą się kąciku ust.
1
@Sysia11 a co, gdy kobieta nie wierzy w boga? I nie chce nosić ciąży? W imię swojej wiary, będziesz zmuszała tę kobietę?
1
@Survier nie mogę się z Wami zgodzić. Ani Van Dijk ani Lewandowski. Obaj należą do czołówki graczy na swoich pozycjach w ostatnich 10 latach. Liverpool ma ogólnie słabszy okres, ale Van Dijk to świetny obrońca.
Co do wskazania przereklamowanych zawodników to bym wymienił Moratę i Coutinho. Morata, moim zdaniem, nigdzie nie grał na miarę rozgłosu jaki za nim szedł, a Coutinho miał momenty w Liverpoolu. Nigdy mnie nie przekonywał na dłuższą metę.
0
@Roobo nie byłbym tego taki pewny. Wygrana LM przez City ze świetnym występem Norwega w finale, plus dobra gra na początku przyszłego sezonu, a słabsza Messiego, może zakończyć się ZP dla Hallanda. Ludzie mają krótką pamięć i świeższe osiągnięcia plus dobry marketing może sprawić, że MŚ to będzie za mało.
0
@tomek8756 bo mam z nich niezły ubaw, dlatego świadomie użyłem tego epitetu.
0
Pytanie skierowane głównie do psychofanów Messiego.
Wolicie, żeby Real wygrał LM, czy City, co może skutkować złotą piłką dla Hallanda?
2
Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Barcy. Przez pierwsze 20 minut pełna dominacja, później mecz się trochę wyrównał, ale sfalowana pod dyktando Barcy.
Kessie pokazał mi, że myliłem się co do jego transferu, wczoraj najlepszy na boisku lub jeden z najlepszych. Rzut karny to pech i tyle. Bardzo dobry występ.
Tak samo Balde, jestem jego wielkim fanem.
Niestety Gavi mnie zawodzi, piłkarsko jest świetny, ale wydaje mi się, że jest niesamowicie tępy. Jak patrzę na jego spojrzenie to nie widzę tam żadnego błysku inteligencji. Nie mylić z inteligencją piłkarską, bo jest świetnym piłkarzem. Ale jego zachowanie tylko szkodzi drużynie.
Ter Stegen bez szans przy bramkach, nie mam pretensji.
Lewy podobnie. Nie otrzymał nic od skrzydłowych. Drużyna nie miała w ogóle pomysłu, żeby wykorzystać jego umiejętności. Skrzydła Realu pięknie wspomagały Benza.
Druga połowa to pełna dominacja Realu. Xavi nie zbudował drużyny w przerwie. Niech się Barca cieszy, że skończyło się tylko 4:0,bo mogło być dużo gorzej.
Sezon i tak na bardzo duży plus, liga jest wygrana, a tego się nie spodziewałem.
3
@DaPidejpi chłopaku nie wiem ile masz lat, ale ja doskonale pamiętam lata 90 i początek 21 wieku. Przepaść między naszym państwem a Zachodem była ogromna. Dzisiaj w wielu przypadkach jesteśmy na równi, a w innych różnice są coraz mniejsze.
Na pewno UE ma swoje minusy, ale są one nieadekwatne to plusów, które nam dała.
0
@Medium ??? czemu w ogóle porównujesz te dwa różne tematy?
0
@PatrykBarca a mi się wydaje, że jego to by większość klubów chciała, tylko on nie ma parcia. Podobno nie chce trenować klubów, w których będzie bariera językowa. Pozostaje w takim razie Hiszpania i Francja. PSG odpuścił, bo miał wziąć Francję, ale Ci go wyrolowali i został bez niczego. Pytanie, czy ma zamiar uczyć się nowych języków, czy ma na to wywalone :)
0
@barcanawieki Myślę, że jesteś bardzo niedojrzały.
11
@shahman czytając to oraz Twoje komentarze (obronę swojej tezy) można stwierdzić, że:
1. nie znasz się na piłce nożnej
2. Twoje komentarze nadają się do kompilek
3. jesteś mniej niż średni.
1
@MysticCat mów za siebie, dobrze? Bo wychodzisz na kretyna.
Są tutaj kibice różnych klubów, są podawane różne ciekawostki, opinie na temat innych klubów niż Barcelona i wielu użytkowników to czyta, komentuje w normalny sposób (nie jak Twój) i kontynuuje tematy.
Jeśli Ciebie nie interesuje temat na inny klub niż Barca, to omijaj komentarze, one nie zajmuja wiele miejsca na tym forum.
Niech każdy za siebie decyduje, MysitcCacie...
0
@BulaKG i Ty tu widzisz solówkę?
0
@BulaKG nie. Raczej to nie jest powszechne zachowanie...
2
@kubix05 wielu nie widziało go na własne oczy...