0

@Emhyr za dużo starasz się myśleć. Gość napisał, jak jest. Szachtar gra naprawdę świetnie, Real grał średnio. A że sytuacje w grupie wypracowali sobie komfortową, to przed klasykiem mogą sobie pozwolić na odpoczynek niektórych zawodników lub na luźniejszą grę. Tak podpowiadałaby logika.

0

@kamiVeB na pewno ścisła czołówka. Jesli uwzględnimy Neymara, jako skrzydłowego, to Ney jest lepszy. Tak samo z Mbappe. Później faktycznie możnaby myśleć o umieszczeniu Viniego na kolejnej pozycji. Ale rywalizuje z mocnymi skrzydłami ManCity oraz Leao. Mimo wszystko Vini to top 3, moim zdaniem.

0

Hej! Wiecie co się stało z Fofaną? Nie oglądam meczu, a widzę, że wcześnie zdjęty

0

@Coutinho007 co z Fofaną? Mam go w fpl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@J4no nie :) ale po ostatnim meczu spodziewałem się tego :)

2

@Janiama 1:0 Inter

0

@Danny Gaucho ciekawe ile bramek miał Ronaldo (R9) w tym wieku ;)

1

@Kessie ja tam gościa uwielbiam! :D

2

@koziar zdecydowanie nie. Dzięki temu, że przednia oś jest skrętna, parkując tyłem możesz robić szerokie łuki, co sprawia, że możesz zaparkować w bardzo ciasnych miejscach.

0

@FC1899Barca Trochę bym pozmieniał.
Modric 7 miejsce.
Marcelo 8 miejsce.
Lewy 9 miejsce.
Suarez 10 miejsce.

1

@Pawel13sz Najlepszy w historii. Według mnie :)

0

@Emhyr a gdzie Arda Turan? :D

1

@michal26 ale sa na to jakies dowody, czy tylko "mowi sie"? Bo w takim razie wiele rzeczy "sie mowi" na wiele tematow i kazdy fan teorii spiskowych znajdzie swoja ulubiona. Ale jesli sa na to jakies dowody to sie dalej nie wymadrzam.

0

@skubi99 oświecisz go oraz innych?

0

@AlexDark00 wcale nie. Jest to odpowiedzialne zachowanie. Oczywiście za tym stoją pieniądze, ale pieniądze za jego wizerunek. Bardzo dobrze czyni.

1

@barcanawieki myślę, że zamierza wprowadzić coś nowego w świecie piłki nożnej. Chce sam odpowadać za swój wizerunek. Rozumiem to i nawet popieram. Jeśli nie chce byc twarzą jakiejś marki, to bardzo dobrze robi, że nie poddaje się presji. Ma taki status w świecie sportu, że rozpocznie coś nowego. Znajdą się inni zawodnicy, którzy będą zwracali uwagę na to, że ich wizerunki są wykorzystywane przez kluby, reprezentacje. Jestem za!

0

@AlphaNumeric xD
bardzo nie znasz się na piłce nożnej. Dziękuję.

1

@Kidd Będzie podówjna kolejka. Czyli np. LFC zagra mecze w sobotę i np. w środę. I pkt z tych dwóch meczów będą zsumowane.

0

Do graczy FPL.
Co sądzicie o Fofanie? Będzie grał u Pottera, czy nie?
Nie ukrywam, że trochę się wkurzyłem, bo kupiłem go jeszcze za Tuchela, bo gościu tylko 4.4 kosztuje, a teraz mam wątpliwości.
Sprzedałem niedawno Salaha, na razie jestem zadowolony z tego ruchu, ale hajs trzymam, na wykup z powrotem, bo nie wierzę, że LFC będzie tak cieniowało przez dłuższy czas. I żeby człowiek wiedział, czy DeBruyne będzie grał co kolejkę, czy nie? Bo z Pepem to nic niewiadomo...

2

@cris2706 co za głupoty... co najgorsze to powracają one co jakiś czas. Gol to gol. To że CR7 strzela dużo z karnych wynika z tego, że jest w tym wyśmienity, jeden z najlepszych na świecie. Messi jest w tym aspekcie po prostu słabszy, więc czasem strzelają inni. Karne trzeba umieć strzelać, utrzymać nerwy i dobrze uderzyć. Messiemu nie zawsze to się udaje.
I żeby była jasność. Uważam, że Messi jest bez porównania lepszym piłkarzem, prawie pod każdym względem, ale przestańcie udawadniać to w tak głupi sposób, bo niczego to nie wnosi, a jedynie pokazuje, jak mało pewni jesteście swojej opinii o Messim, skoro piszecie takie kocopoły.

7

Ostatni raz wszedłem na La Ramble podczas meczu. Poziom komentarzy żałosny, praktycznie zero merytorycznych uwag do meczu. Większość z Was to chorągiewki zaniżające jakość tego, ogólnie, ciekawego forum.
Co do meczu. Pierwsza połowa rewelacyjna. Karny dla mnie na 80%, sam bym go podyktował. Szkoda zmarnowanych sytuacji. Lewy miał jedną setkę, Pedri dwie. Zdarza się, nie ma piłkarza, który wykorzystuje wszystko. Jako drużyna Barca prezentowała się na światowym poziomie, bardzo fajne wyjścia do kontr, trochę w stylu Realu Mourinho.
Druga połowa, to jednak wyższość Bayernu, zwłaszcza w aspektach przygotowania fizycznego oraz dzięki Goreztce, który wczoraj doświadczeniem i siłą zdobył środek.
Póki co, najlepszy mecz w tym sezonie.
Drużyna bardzo fajnie się rozkręca i może powalczyć o tytuły.

2

@urbipl mój sąsiad w wieku 15 lat zginął w taki sposób. Dokładnie przy pracy przy młocarni, wałek złapał za spodnie i zaczęło nim tak obkręcać, że wyrył w ziemii pół metrową dziurę.
Młocarnia jest tak głośną maszyną, że dopiero po "jakimś" czasie zorientowali się, że chłopaka nie ma...

0

@John_Doe nie om, tylko ą... Mógłbyś poszukać sobie drugiej ojczyzny...

10

@Criss18Barca miliard dla klubu. Bez wahania.

4

@Bartek22 Zawsze mówiłem, że w Realu najważniejszą gwiazdą jest ich prezes. Gdy już odejdzie na zawsze z piłki nożnej, będzie się cieszył renomą większą niż Bernabeu. Oczywiście, że przy tylu latach zarządzania, transferów przytrafią się wtopy. Niektóre nie są winą jego, czy klubu. Bo kto wątpił w jakość Hazarda? Tak samo jak Cou w Barcelonie. Po prostu zdarza się.
Ale sam fakt, że klub jest ustawiony finansowo na przyszłe lata, i że potrafią wygrywać najważniejsze trofea bez robienia spektakularnych transferów świadczy o klasie prowadzącego. Uważam, że Perez należy do najważniejszych postaci w historii piłki nożnej.

4

@Sapos93 gość grał w najwyższych rozgrywkach w Polsce, a Ty piszesz, że był słaby? Zapewne nie był tak świetnym piłkarzem, jak Ci, którzy utrzymywali się przez lata na tym poziomie, ale nazywanie kogoś takiego słabym, to przejaw ignorancji i Twojej internetowej bezszczelności.

1

@norbi77 stary wyluzuj. Barca robi podobne "pstryczki"... Normalna sprawa, dobra sprawa. Trochę więcej dystansu, zwłaszcza do udanych "pstryczków" :)

1

@Comentateiro pytanie czy City będzie puszczać mu takie piłki. Bo wczoraj to on kilka razy wychodził na świetne pozycje, a City w swoim stylu nagle spowalniało atak i rozgrywało wszerz. Pytanie, czy to tylko kwestia czasu i zgrania, czy Haland będzie obsługiwany takimi podaniami dwa/trzy razy w meczu zamiast siedem razy :)

1

@mateusz1989VeB nie jestem pewny, czy ironizujesz czy nie, ale nie ma co porównywać tych przewrotek. Ok, Messie bardzo ładnie wybiegł, obrócił się, przyjął i strzelił, ale mimo wszystko, ja jeszcze w swoim życiu nie widziałem lepszej przewrotki niż ta Ronaldo z Juve. Pewnie były lepsze, ale ja nie widziałem. Z tego co pamiętam, to cofnął się w polu karnym i również będąc w ruchu pięknie wyskoczył, wysoko. Technicznie najpiękniejsza przewrotka, jaką widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?