1

@pacior95 ok! też jestem za obniżaniem kontraktów, ale przy podpisywaniu nowych. Nie przystoi takiemu klubowi "wymuszać" na piłkarzach obniżania już podpisanych kontraktów. Świadczy to "małości" klubu.

1

@pacior95 to Ty właśnie piszesz głupoty. Umtiti wykonuje swoją pracę, jak każdy inny zawodnik w tym klubie. Należy do drużyny, chodzi na treningi lub jest kontuzjowany, ale to wszystko zapewne jest wpisane w jego kontrakcie, który podpisały OBIE strony, które były z tego zadowolone. A teraz jedna ze stron chce się wycofać lub wypycha danego pracownika. To że dany piłkarz zarabia tyle a tyle, to zasługa jego przedstawicieli i wykonywanej przez niego pracy. Pracodawca to docenił i odpowiednią kwotę wpisał w umowę. To Ty nie zdajesz sobie sprawy o czym piszesz. To co robi klub jest "małe".

4

Jestem mega zaskoczony tym, że Barcelonie udało się dokonać takich transferów. Wcześniej byłem pewny, że z tych plotek nic się nie urodzi. Gratulacje dla zarządu!
Jednak domniemane akcje związane z ponownym proszeniem zawodników o obniżanie pensji lub wypychanie zawodników z klubu jest słabym rozwiązaniem. Bardzo źle takie akcje wyglądają na tle Mes que el club. Klub naściągał zawodników, którzy mają walczyć o zajęcie miejsca danych piłkarzy i tych zawodników prosi się o obniżenie pensji, żeby tamci mogli grać na ich pozycjach... :)

0

@xzzxyj certówka koło Olsztynka

0

@Koorsik byłem w kwietniu i było świetnie. Pierwszy raz wybrałem się na wakację all in i nie żałuję. Byłem w Side, więc większość czasu spędziłem nad plażą lub na basenie. Genialne jedzenie, a jeśli chodzi o zwiedzanie to mógłbym szczerze polecić ruiny starożytnego Side - rewelacyjne!

0

@tbas hah, miało być ma*, co ewidentnie z łatwością można wywnioskować po treści :)

0

@Culer_1906 dla mnie nie jest skrzydłowym z pierwszego zdarzenia.

1

Nie jestem zwolennikiem podpisywania Demebele. Gość dał klubowi bardzo mało. Potrafi biegać i mijać zawodników, resztę umiejetności mam na takim sobie poziomie. Ale nawet pomijając to, nawet gdyby był super zawodnikiem, to jego kontuzjogenność, charakter pracy i trudności jakie sprawia ostatnimi czasy, sprawiają, że nie chciałbym, żeby Barca przedłużała z nim kontrakt.
Niech facet dozna serii kontuzji, to przekreślą one jego dalszą sprzedaż i klub dalej będzie się męczył z jego osobą i jego pensją.

0

@barcelonaLM w tej wypowiedzi nie ma kłastwa historycznego z punktu widzenia Ukraińców. Polacy również mordowali, my powiemy, że w ramach odwetowych, Ok, to nasza historia. Ich historia jest taka, że UPA przyczyniła się do walki wyzwoleńczej, co jest prawdą. Nasze historyczne spojrzenie jest takie, że Ukraińcy przekraczali granice w tej walce, ale oni budując swoją tożsamość "muszą" widzieć to inaczej. Tak jak my często odwracamy wzrok na, niektóre działania naszych bohaterów.
Żeby nie było nie bronię UPA, Bandery, ale staram sie zrozumieć ich stronę. Każdy kraj pisze swoją historię, która nie zawsze będzie zgodna z historią sąsiadów. Można wyciągnąć wniosek taki, że bardzo trudno jest się doszukać w historii prawdy absolutnej.

0

@Nowy1103 widzę, że ktoś nie potrafi zrozumieć prostego tekstu.
Nic nie zrobię, gdy dojdzie do sprzedaży Lewego. Sytuacja może stać się już nie do zniesienia dla Bayernu, znajdą kogoś na jego pozycje lub przekształcą Mane do tej roli i sprzedadzą Lewego. Faktycznie, to będzie realizacja ich planu, bo nie wierzę, że dokonują takich ruchów bez przemyślenia...
Jednak celem mojego postu była obrona działań Bayernu, na które to działanie narzekasz, co jest bardzo dla mnie nie zrozumiałe. Tak jak pisałem, Bayern ma podpisany kontrakt z Lewym i jeśli nie będzie w interesie klubu go sprzedawać, to nie sprzeda. Tak jak Barca zrobiła z Leo. Liverpool z kolei sprzedał Mane, który może faktycznie miał zachciankę odejść, ale wcześniej zabezpieczył jego pozycje, więc klub miał dwa dobre wyjścia; sprzedać lub nie. Bayern raczej nie ma zastępstwa, więc na tę chwilę nie ma dwóch dobrych dla nich rozwiązań.
Następnym razem nie wyciągaj pochopnych wniosków, skoro nie potrafisz, nie nadinterpretuj cudzych postów.

0

@Clue chyba sobie żartujesz...

0

@peetwithbarca moim zdaniem Twoja krytyka w tym przypadku jest nieuzasadniona. Klub chce się go pozbyć i to nie wina obecnego zarządu, że poprzedni robił takie transfery i takie kontrakty. To jest jakbyś kupił za 1000 zł Rolexa i okazało się, że jest to podróba. Chcesz się go pozbyć, ale wszyscy wiedzą, że nie jest wart 1000 zł, więc albo zostajesz z podróbą, albo opychasz go za 600 zł :D
Czasem trzeba stracić, żeby nie stracić więcej :P

0

@Emhyr to nie jest piłka nożna 20 lat temu, gdzie Figo lub Gigs mieli biegać i wrzucać w pole karne... Wtedy to miało sens, bo w polu karnym były dwie typowe 9-tki.
Dzisiaj przynajmniej jeden skrzydłowy musi odpowiadać za bramki i za asysty. Dlatego w ostatnich latach zawodnicy z tych pozycji są najbardziej cenieni i nagradzani. Rolą Dembele jest strzelanie i asystowanie. Gościu potrafi biegać i mijać zawodników, ale jego umiejętności strzeleckie są niewiadomą, tak samo techniczne. O zdrowiu nie wspominając...
Zawodnik do pozbycia się.
Facet miał być następcą Neymara, który wykręcał odpowiednie liczby dla skrzydłowego. W prawie każdym wielkim klubie skrzydłowy jest od strzelania, nawet wyśmiewany Vinicius robi mocne double double, a Ty bronisz statystyk Dembele...

1

@messicocacola hah, musiało mi się przekopiować :P

0

@krajana pytanie czy sami w tym gównie nie siedzą, jak on, a tylko jego wystawiają na publiczny odstrzał. Cały ten układ prawicy mógł być wspierany przez ruskich, może nadal jest i dlatego Korwin gada, a oni siedzą cicho. Najbardziej dziwi mnie to, że nadal jest tylu osobników głosujących na konfe... Przynajmniej w bardzo prosty sposób można wyselekcjonować takich ludzi i wyrobić sobie o nich zdanie.

0

@endriuuu2 ale pięknie ciągnie polską prawicę na dno.

1

@Lokoo dużo zależy od człowieka.
Jeśli chodzi o samo chlanie takiej ilości, to zależy w jakim czasie to wypiłeś. Jeśli w przeciągu 5 godzin dałeś sobie taką ilość alkohu to minimum 8 godzin snu, kac kupa, i z trzy godziny "trwania". Przynajmniej ja tak mam. Jeśli piłeś to przez 12 godzin, to pewnie po 6 godzinach i kupie jesteś trzeźwy. Ale to zawsze zależy od człowieka! Lepiej iść się sprawdzić.
Np. słynne jedzenie tłustego jedzenia przed, w trakcie i po piciu nie sprzyja trzeźwieniu, wręcz je wydłuża. Tłuszcze powodują, że trawienie alkoholu przechodzi na drugi plan. Najlepiej dużo witaminy C, np. starożytni rzymianie już wiedzieli, że należy przed piciem zjeść dużo kiszonej kapusty (wiem, bo sam tłumaczyłem z łaciny taki tekst :) Bardzo dobrym posiłkiem przed i po są płatki owsiane na mleku lub jogurcie. Nigdy tłuste żarcie, to jest totalny mit.
Jeśli chodzi o samo chlanie takiej ilości, to zależy w jakim czasie to wypiłeś. Jeśli w przeciągu 5 godzin dałeś sobie taką ilość alkohu to minimum 8 godzin snu, kac kupa, i z trzy godziny "trwania". Przynajmniej ja tak mam. Jeśli piłeś to przez 12 godzin, to pewnie po 6 godzinach i kupie jesteś trzeźwy. Ale to zawsze zależy od człowieka! Lepiej iść się sprawdzić.

1

@Nowy1103 widać, że jesteś Nowy i chyba nie tylko na tej stronie...
Co ma jedno do drugiego? Liverpool widocznie miał w planach sprzedaż Mane i bardzo ładnie załatał sobie po nim dziurę. Bayern ma zawodnika, praktycznie, nie do zastąpienia, zawodnika z ważnym kontraktem, zawodnika wartego zdecydowanie więcej niż śmieszne 30 czy 40 mln... Barca Messiego tez nie puściła, gdy ten chciał odejść. Miała do tego prawo i tak zrobiła. Też się fochałeś o tę sytuację?
Tak bardzo głupie jest narzekanie na Bayern, tylko dlatego, że dba o swoje interesy. Gdyby Barca naśladowała Bayern, to by teraz nie była pośmiewiskiem w Europie pod względem zarządzania i możliwości transferowych.

0

@Emhyr to w Polsce od niedawna uważa się słowo "Murzyn" za brak szacunku dla czarnoskórych i kumam to, jeśli sami czarnoskórzy uważają, że ich to obraża (nie widzę powodu dlaczego miałbym ich obrażać). W anglojęzycznych krajach n-word jest już od dawna traktowane jako bardzo duża obraza dla drugiego człowieka.

0

@Encore może teraz nie jest. Ale jeśli teraz tego nie wyłożysz, to za dwa lata wyłożysz 100 albo i więcej.

0

@Worny co mnie zaskakuje to ilość bramek Carlosa! Wow!
A druga rzecz, to brak Cafu, mojego ulubionego prawego obrońcy. Chociaż faktem jest, że był altruistą piłkarskim i raczej rzadko oddawał strzały :)

0

@kondzix2115 Naprawdę uwielbiam Lewego, jestem jego kibicem, ale tu nie ma porównania. Ronaldo to był piłkarz ciągnący drużynę, piłkarz, którego obawiali się najwięksi tamtych czasów. Niestety kontuzje przyhamowały i zmusiły do zmiany stylu gry... szkoda. Jedynym piłkarzem, którego mógłbym porównać do Ronaldo to Messi, jednak, dla mnie, porównanie ich prime'ów jest z korzyścią dla Ronaldo. To był fenomen.

0

@Sau_Ron Liga skrojona pod niego. Zawsze trzymałem kciuki, żeby tam trafił, no ale chyba to się nie uda :)

0

@Nano22 żałośnie wygląda Twój komentarz. Faktycznie w ogóle nie boli Cię dupa...

0

@ElKamil Fati to niewiadomo, ale nawet gdy był zdrowy i się rozwijał, to nie miał aż tak dużego wachlarza umiejętności co Mbappe. Dlatego też uważam, Fati nie ma i raczej nie będzie miał podjazdu do Kyliana.

0

@Qba2312 oj trochę chyba nie jesteś na bieżąco. Real akurat dobrze buduje swój zespół pod przyszłość. Skrzydła ma młode, nowa mocna pomoc już wchodzi do gry, obrońcy i bramkarz też w bardzo dobrym wieku. Jedynie Benzema jest starszy i nie ma odpowiedniego zmiennika.

0

@FC1899Barca jedno jest pewne. Gość sprawdzi się, prawdopodobnie, w każdej lidze. Nigdy nie był moim ulubieńcem, ale bardzo go szanowałem za wyczyny sportowe. Wielki sportowiec.

0

@Sulimo obstawiałbym, że jednym z tych największych był wybuch Santorini :)

1

@Kamilos84 doszukiwałbym się tutaj drugiego dna. To, że zaczynał w Realu, to jedno, jednak myślę, że największą frajdę, pisząc to, mógł mieć ze względu na Guardiolę, który zakończył jego karierę w Barcelonie. Tak sobie tylko myślę :)

0

@El Madridista. a ja jestem hobbystycznie pszczelarzem :D Polecam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?