qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj oglądałem pierwszą połowę, a dzisiaj skrót drugiej. Trochę żałuję, że nie wtrwałem, bo musiało się dziać.
Co do Barcy, to czułem, że nie ma się co opierać na meczu z Realem, bo mecze z Realem zawsze są intensywne i piłkarze grają z dodatkową motywacją i obawiałem się, że następne mecze będą powrotem do rzeczywistości.
Ferran fajnie się pokazał, ale piłkarz, który mnie zachwycał to Nico Williams. Niesamowicie mi się podobał, żaden skrzydłowy Barcy nie ma do niego podskoku, ciekawe jaki ma kontrakt i jaka "droga" czeka potencjalnego kupca na tego zawodnika.
Ter Stegena też chciałbym mimo wszystko pochwalić, bo kilka razy ratował zespół. Druga stracona bramka to pech Barcy, Pique mógł to wybić, ale nie miał łatwego zadania, bo był skierowany twarzą do własnej bramki i cała sytuacja działa się błykawicznie i było w niej dużo przypadku, jednak jeśli miałbym wskazać winnego za utratę tej bramki, to chyba jednak jego.
4
@Nano22 nie aż tak rygorystycznie, bo jeszcze zagłosuje na konfederacje...
1
@GeneralXavi Bisz.
0
@PatrychoO Ok, możesz nie rozumieć.
0
@PatrychoO może nie ma nic ciekawego do powiedzenia o piłce, ablo nie chce lub nie interesuje się piłką :) A trudno w polskim internecie znaleźć lepsze forum niż to, więc może dlatego tu jest.
0
@PatrychoO a czemu ma pisać o Barcy? 99,99% ludzi pisze tutaj o Barcy, a tematy szachowe interesują mnie i kilku innych użytkowników forum, które służy do dyskusji na różne tematy.
3
@Magicc89PL Abidal :)
1
@Kgorecki2500 Dzięki!
0
@Kengo masz rację. Chodziło mi oczywiście pojedynek z Realem :P
2
Co do meczu. Dawno tak dobrego widowiska podczas Gran Derbi nie widziałem. Świetnie się to oglądało.
Co do piłkarzy:
- Bramkarze obu drużyn oceniłbym 4 w skali do 6 :) Co musieli wpuścić, to wpuścili, a pobronili co mogli. Żaden nie popełnił rażącego błędu.
- Obrona Barcelony na 3. Ogólnie zagrali dobrze, ale jednak 3 bramki wpadły. Araujo świetny.
Obrona Realu na 3. Wszyscy zagrali dobrze oprócz Militao, który był do tej pory obrońcą na poziomie klasy światowej, ale wczoraj zawinił przy dwóch golach.
- Pomoc Barcelony. Można podzielić na dwa etapy: przed Pedrim i po. Przed oceniłbym na 2. Real rządził. Po wejściu Pedriego gra się poprawiła i oceniłbym na dobre 4. Chłopak jest wyjątkowy.
Pomoc Realu na 4. Chociaż z Modriciem byli świetni, później bez niego stracili kontrolę nad meczem, jednak wejście i gol Valverde rekompensuje stratę kontroli.
- Atak Barcelony. Dałbym 3, może 4 :)
Wyszydzany De Jong pokazuje, że jest potrzebny Barcelonie póki co. Grają z nim, wyszydzaną tutaj, taktykę wrzutek, ale Barcelona potrzebuje punktów i to może dawać punkty, De Jong na 5 (zrobił co miał zrobić).
Dembele moim zdaniem był najlepszy (ale dostanie niższą ocenę niż De Jong), starał się, atakował, wyprzedzał, ale był często nie skuteczny. Cała drużyna opierała swoje ataki na jego intensywaności - ocena 3.
Najsłabszy był Fati, chociaż strzelił bramkę. Widać, że nie grał dużo czasu i oceniłbym go na 1 lub 2, ale za strzelenie szalenie ważnej bramki dostanie dobre 3.
Reszta atakujących na 2-3.
Atak Realu.
Benzema 6. To jest piłkarz niesamowity, najlepszy w LaLiga.
Vini 5. Pojedynki wychodziły mu różnie, ale bramkę strzelił i bardzo dobrze zachował się przy bramce Valverde.
Asensio na 3.
Rodrygo na 4, pomimo pudła w końcówce. Jednak bardzo dobrze walczył w obronie i miał dobre zagrania.
To było meczycho! Ciekawe czy Barca będzie utrzymywać ten poziom, czy tylko el clasico wywarło na drużynie taką jakość i intensywność... Widać ogromny potencjał!
Obie drużyny mogły wygrać ten mecz, jednak Real bardziej zasłużył z przebiegu całego meczu.
0
Trzeba przyznać, że Benzema to jest wspaniały piłkarz. Pomijając ten odbiór, ale jego cofanie się i uczestniczenie w grze robi wrażenie.
1
Ogólnie uważam, że Depay ma chwilowy spadek formy i może jeszcze dużo dać Barcelonie, ale z drugiej strony, to jest zawodnik, który powienien grać na skrzydle a nie 9-tce, a że skrzydłowych mamy, to wymiana na typową 9-tkę Moratę ma sens. Poszedłbym na to.
1
@arasz1819 Ty masz swoją opinię, ja swoją, która jest odmienna. Mam nadzieję, że zostanie w Romie, bo moim zdaniem jest w stanie zbudować tam mocny zespół.
2
@arasz1819 nie przekreślałbym Mou w Romie. Mi się wydaje, że jest to odpowiedni klub dla niego i z czasem włączy się do czołówki. Serie A jest ostatnio bardzo mocna, więc zadanie ma utrudnione. Jeśli Roma ma rozsądnych właścicieli to pozwolą mu prowadzić dalej zespół.
1
@Wychowanek widzę, że jesteś ślepym optymistą :) Może i dobrze. Jednak gdybym bawił się w bukmacherkę to postawiłbym na Real. Barca nie przekonuje w żadnym aspekcie.
1
@Wychowanek w jednym meczu może się wszystko wydarzyć i Barca faktycznie może wygra. Jednak nie postawiłbym na to żadnych pieniędzy, bo ogólnie Real jest lepszą drużyną i prawdopodobnie to oni pykną Barce. Jednak to jest tylko jeden mecz i może być różnie...
1
@HarveySpecter gdyby jeden trener tak czynił, to możnaby uznać, że może masz rację. Jednak gościu był obserwowany na treningach przez kilku trenerów, a jednak na podstawie treningów wybiera się graczy na mecz, i wybierany nie jest.
Jest to tak duża przesłanka świadcząca o tym, że gość jest słabszy od innych w drużynie, że nie zasługuje na grę w pierwszej 11-tce. Może za 3 lata będzie na wysokim poziomie, ale póki co chłopak chce czegoś, na co nie zasługuje.
3
@zemol96 moim zdaniem, to artykuły akurat tam są lepsze i to zdecydowanie. Za to tutaj sama strona jest lepiej prowadzona i jest rewelacyjne forum. A komentujący są wszędzie tacy sami, może tutaj aż tak się to nie rzuca w oczy, ponieważ jest tu tylu starych forumowiczów, którzy przyćmiewają prostaków.
0
Coutinho w Aston Villa? Jeśli dobra cena, to biorę do fantasy :D
1
@Kgorecki2500 proszę o oznaczanie mnie :)
0
@Herato
1. Ronaldo Nazario
2. Messi
3. Zidane
4. CR7
5. Iniesta
Chociaż Ronaldo najlepszy okres miał w XX w., to jednak nie mogę się oprzeć, żeby piłkarzy przełomu wieku zaliczać w tym rankingu)
0
@Minotaur
1. PL
2. Bundesliga
3. Serie A
4. LaLiga
5. Ligue 1