qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kewin bardzo smutna historia. Mam nadzieję, że sprawcy zostaną schwytani i ukarani, a dziewczyna wyjdzie z tego.
0
@Image a to szczęściarze!
Po co te rozgrywki w ogóle ruszyły, co? Po co oni tyle biegają i zdobywają pkt?
0
@mariosss20 bardzo ciekawa opinia...
0
@mekston nie zauważyłem, że mowa o stanie obecnym. Faktycznie chłopaki aktualnie nie grają. Miałem na myśli, że są lepszymi skrzydłowi od Viniego, ogólnie.
0
@Roobo może i ma rację lub jest blisko. Na pewno lepsi są Salah,Coman, Mane, Bale, Messi, Neymar. Ale rozwija się świetnie
0
@Existimati o kurcze.
"Większość ludzi jest głupia i idzie za mniejszością tworząc razem większość." Skomentuję to popularnym xD
Serio, raczej nie będę wchodził w tę dyskuję zwłaszcza, że bardzo ładnie Ci kilka osób wytłumaczyło powyżej podjęty temat. Tylko szkoda, że oni zapewne również zmarnowali swój czas. Czasem rzucasz ziarno, a i tak nie ma szans, że coś z tego wyrośnie.
3
@Existimati nie jestem specjalistą, lecz swoje osądy opieram na opiniach specjalistów - w przeciwieństwie do kolegi. W takim razie, tak. Uważam się za mądrzejszego.
Tak samo, nie zabiorę się za budowę domu (chociaż coś tam o tym wiem), bez nawiązania współpracy ze specjalistą, bo nie chcę, żeby dom się zawalił na mnie i na moich najbliższych.
Żyjemy w kraju, w którym ciemnota, póki co, wygrywa w wielu sferach. I z tego co widzę i właśnie doświadczam, jeszcze długa droga do lepszych czasów...
1
@kaamil1910 przez taki TYP ludzi, jak Ty nadal Polska będzie gównianym krajem.
2
@paweldunajecfcb każda religia ma swoje cuda... Po prostu kiedyś ludzie przypisywali dziwne zdarzenia działaniom boga, bogów, demonów. Dzisiaj już nie ma cudów. Po bitwach nie ukazują się oblicza boskie, itp.
Jest wiele ciekawych kwestii, jak tzw. opętania, ale doszukiwałbym się boga. Bo jeśli tak, to którego? :)
0
Ustawienie Camavingi mnie dziwi. Widziałbym tam bardziej Marcelo. Kto wie...
Duża szansa na potknięcie Realu, chociaż to tylko Granada, więc myślę, że Real ich kulnie.
0
@kuz najpierw był faul taktyczny busiego. Później uderzenie w szyję i symulka busiego. Jak Wy ludzie oglądacie mecze?
0
@KaJoFCB nie dałbym czerwonej fdj, ale myślę, że sędzia by się wybronił. A co do dyskusji z sędziami, to mam wrażenie, że to Barcelona wszystkich tego nauczyła i stało się to już normą :p
0
@Cziken26 walka o piłkę i Torres dał dużo od siebie. Wystarczy trochę chłodu i obiektywizmu, chłopie.
2
Moim zdaniem to nie był faul. Walka o piłkę
3
Czerwo dla Alvesa bez żadnego ale. Wcale nie byłoby błędem dać czerwoną FDJ...
1
@bartekvisca tylko że Czarek na swój wiek wygląda zajebiście. Dba o to, żeby żona była zadowolona :)
0
@Colon zdecydowanie Bilardzista i Żądło.
1
@Arkon wyszydzanie, a tym bardziej nazywanie głupcem nie rusza mnie, ponieważ tego typu zachowania z ich strony zakrawa na hipokryzję. Nie biorę tego do siebie.
Zazwyczaj jest tak, na całe szczęście, że w dużej mierze są to jeszcze osoby, które nie mogą głosować lub dopiero wchodza w ten wiek i z czasem ich poglądy się zmienią. Oczywiście jest odsetek osób, którym fascynacja tego typu ruchami nie przechodzi. Z doświadczenia wiem, że są to osoby często niebezpieczne dla społeczeństwa. Pozdro! :)
0
@DonMatteo901 Hazard, Reus, Ronaldo, Messi, Beckham, Iniesta, Buffon, Figo, Zidane
0
@Arkon a mnie najbardziej przeraża to, że nawięcej zielonych zebrały komentarze w swojej istocie wspierające Konfederacje... Miałem lepszą opinie o tym forum, chociaż może być też tak, że inni przeciwnicy konfy i narodowców są mądrzejsi ode mnie i po prostu postanowili nie drążyć tematu. Co się dzieje w tym kraju...
2
@macio_944 Lawrence koniecznie, bo to potwór jeśli chodzi o wszystko co jest związane z filmem. Scenariusz, reżyseria, aktorstwo, muzyka i zdjęcia. Wspaniała historia oparta na faktach. Bardzo długii film.
A na podstawie roli Clifta uczono młodych aktorów :)
2
@macio_944 kiedyś namiętnie oglądałem filmy z lat 50-70 i jakoś w pamięci mi te role utkwiły. Nie tylko te, ale je uważam za najwybitniejsze :)
5
@macio_944
1. Peter O'Toole jako Lawrence w "Lawrence z Arabii" (dla mnie film i kreacja TOP 1)
2. Montgomery Clift jako ksiądz w "Wyznaję" z 1953 r.
3. Laurence Olivier jako Hamlet w "Hamlet" z 1948 r.
4. Marlon Brando jako Don Vito Corleone w "Ojciec chrzestny"
5. Heath Ledger jako Joker w filmie "Mroczny Rycerz"
Zastanwiałem się jeszcze nad Nicholsonem, DeNiro, Pheoniksem, Meryl Streep i kilkoma innymi aktorami...
1
@LeoMesjasz Ogólnie Real Mourinho mi się podobał. A z tych roczników, które podałeś to chyba 2014.
0
@LeoMesjasz nie wiem, ale Pedri ma idealne warunki do rozwoju swoich umiejętności. Thiago musiał odejść i zaczynać trochę od nowa.
2
@bleble123 myślę, że to porównanie jest trochę bez sensu. Porównywanie ligi francuskiej z angielską jest bardzo nie trafione. Ogólnie uważam, że Messi jest lepszym piłkarzem od CR7, ale to Ronaldo gra w najlepszej lidze świata w średniej drużynie, a Messi gra w bardzo średniej francuskiej w tamtejszym hegemonie. I Messi powinien mieć staty na dużo wyższym poziomie, a nie ma. Ronaldo, jak na środowisko, w którym występuje ma staty OK.
1
@Zbyszard zdecydowanie Ronaldo.
0
@Yoshi94 ja nie miałem wobec niego dużych oczekiwań. Gość dopiero co przyszedł i musi się odnaleźć w zespole.
0
@Striker opierając się na tym jednym meczu, ponieważ nie oglądam athletic za bardzo, to jest bardzo korzystna cena na dzisiejsze czasy...
1
@Essos trudnow wskazać, ale bym wymienił: Cancelo, Arnolda, Robertsona, Chilwella, Jamesa, Mendyego z Realu. Pewnie jeszcze ktoś z ligi włoskiej, ale nie przychodzi mi teraz nikt do głowy :P