qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato tyle chyba nie, ale będzie najlepszy. CR miał i nadal ma genialny instynkt i strzela ze wszystkiego, obie nogi, głowa.
Ale Kylian może być lepszym piłkarzem, bardziej przydatnym i lubianym :)
0
@GeneralXavi Wydaje mi się, że Real w sprawie odmładzania składu, to wcale nie stoi tak źle. Jestem po prostu ciekaw, czy w razie kryzysu finansowgo Barcy, Real zrobiłby to samo co Bayern w przeszłości.
0
@FCBMati10 tego nie wiem
0
@Messiah10 na żadnej. Jest to tylko dumanie. Sytacja finansowa Barcelony skojarzyła mi się z sytuacją sprzed lat, która dopadła Borrussie.
0
@Zoker czy klub radzi sobie ładnie pod względem finansowym, to bym się nad tą kwestią bardzo zastanowił.
Nie piszę, że taka sytuacja nastąpi, po prostu przypomniała mi się sprawa Borrussi, która była w bardzo złej kondycji finansowej i Bayern ją wspomógł. Gdyby Barcelonie groziła podobna sytuacja, to Realowi mogłoby się "opłacać" wspomóc Barcelonę.
0
Może się okaże, że Real Pereza wspomoże finansowo Barce, jak kiedyś Bayern Borussie. Byłby to bardzo ładny gest.
Ciekawe, jak na taką propozycję zareagowaliby ludzie z Barcelony oraz jej kibice?
0
@Kinginiesta ja już staram się nie zwracać uwagi na jego wpisy. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy on trolluje, czy faktycznie pisze, co "myśli".
0
@Pawel13sz nie zgodzę się. Jest bardzo doceniany na świecie. Wystarczy posłuchać, co piłkarze o nim mówią. A że na tej stronie znajdują się gagatki, którzy widzą tylko jego minusy, to o niczym nie świadczy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama
Barca-Osasuna 1:1
0
@Woland10 co za głupoty...
Klub zaczął się jako tako prezentować po nieudanej przygodzie z Koemanem i zmierza ku lepszej przyszłości, między innymi po takich ruchach, jakie Alemany wykonał.
Gdybyś nie był tak ograniczony, to mógłbym uwierzyć, że wykonujesz propagandową pracę dla Koemana.
1
@Sau_Ron
=
=
Benzema
Benzema
Benzema
0
jeśli chodzi o tego zawodnika, to od zawsze uważałem, że gość jest skrojony pod Barcelonę. Śmiem powiedzieć, że z Messim stworzyłby lepszy duet niż Messi z Suarezem (ten duet był genialny), ale styl gry Benzemy, jego technika i gra dla zespołu byłaby dla Barcy najlepszym rozwiązaniem.
0
@Kamiloza91 Bayern
0
Ogólnie patrząc na to, że jest to strona fanów Barcy, to Modrić bardzo dobrze tu punktuje. Widać, że jest lubiany, a na pewno ceniony. To miłe :)
1
@DaPidejpi Ogólnie jestem kibicem piłki nożnej i wybranych osób z tej dyscypliny, ale gdybym teraz był w wieku, który naznacza kibicowanie drużyny, to może bym wybrał Borrussię Dortmund albo Liverpool.
1
@Sau_Ron cholernie trudno ocenić. Obu uwielbiam.
Nie potrafię tak ocenić. Stawiam znak równości między nimi.
Karierę obaj mają wspaniałą, Modric po prostu dłuższą, bo pewnie ma lepszy organizm i może więcej ambicji. Technika obu na wspaniałym poziomie. Przegląd pola, może Iniesta, bo grał w Barcelonie, która bardziej ten aspet rozwija u pomocników. Wpływ obaj mają na swoje drużyny i na reprezentacje, z czego Iniesta miał lepszą reprezentacje i mógł częście i łatwiej coś osiągać. Decydujące momenty - obaj tak samo.
Zdecydowanie znak równości. Są dla mnie wyznacznikami gry pomocników.
1
@Zoker tolerancja ogólnie powinna być "w modzie". Powinna być powszechna. Za to dyskryminacja powinna być tępiona, ale żeby to wiedzieć, trzeba być mądrym i dobrym człowiekiem.
2
@RikiPuig612 moim zdaniem najlepszy Batman. Najbliżej mu do komiksowego bohatera, który jest genialnym detektywem. Batman nie jest superbohaterem w znaczeniu, że jest niezniszczalny, ma super sprzęt, furę, która strzela lub inne zabawki. Jest to facet w kuloodpornym (do pewnego stopnia) kostiumie, który jest detektywem.
Klimat filmu mroczny, deszczowy. Świenta muzyka, czasem tochę pod horror. Zdjęcia z innej beczki, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu.
Najlepszy Batman!
1
@Janiama
Barca - Galata: 4:1
0
@Kacper1432 naprawdę tak trudno zrozumieć, co oznacza subiektywna ocena? Raczej trudno jest stwierdzić, kto jest najlepszy, zawsze będzie to subiektywna ocena. Dla mnie Casemiro jest lepszym defensywnym pomocnikiem niż Busi. Hiszpan jest lepszym rozgrywającym, ale w innych aspektach, moim zdaniem, jest daleko za Casemiro.
Co do Xaviego. Może jest najlepszy, ale nie dla mnie. Cenię wyżej kilku innych pomocników.
0
@jeyx77x dla mnie Scholse to zdecydowanie jeden z najlepszych. To był perfekcyjny pomocnik, może nie widowiskowy, ale niesamowicie efektywny. Nie musisz mnie brać na poważnie, w ogóle się o to nie proszę.
0
@Transu96
Top 3 BR
1. Neuer
2. Casillas
3. Van der Sar
Top 3 PO
1. Cafu
2. Alves
3. Lahm
Top 3 ŚO
1. Maldini
2. Ramos
3. Nesta
Top 3 LO
1. Carlos
2. Marcelo
3. Alba
Top 3 ŚP
1. Scholse
2. Xavi
3. Beckham
Top 3 ŚPO
1. Zidane
2. Iniesta
3. Modric
Top 3 ŚPD
1. Makelele
2. Kante
3. Casemiro
Top 3 LS
1. CR7
2. Ronaldinho
3. Neymar
Top 3 PS
1. Messi
2. Salah
3. Figo
Top 3 N
1. Ronaldo
2. Lewy
3. Benzema
1
@Danny Gaucho Van der Sar najlepsze staty.
Co mnie jeszcze zdziwiło, to praktycznie ta sama liczba karnych CR7 z Messim. Zawsze tu głośno o samych karnych CR7, a jest podobnie.
1
@Danny Gaucho Iniesta z włosami :)
3
@Medium i ile tych trupów można zobaczyć na filmiku? 100? 500?
Filmiki nic nie mówią. Tak naprawdę, to cholera wie ile ruskich poszło, ale w wersję ukraińską nie wierzę, po prostu.
0
Nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Poczekałbym do zakończenia jego kariery :)
a co jeśli za rok lub dwa pojawi się szansa na jego powrót do gry? Wtedy to pożegnanie będzie śmieszne...
5
@MesQueUnClub_87 szanuję
0
@Joe_Pesci jprdle...
2
@ObiwanKenobi tak jak myślałem, masz problemy z interpretowaniem. NIestety nie tylko historii, ale i tak prostych tekstów, jak mój.
Proszę wskaż miejsce, w ktorym usprawiedliwiam tę zbrodnię.
Proszę wskaż.
W czasie II WŚ, jak sama nazwa wskazuje, była to wojna między państwami i mordowało państwo niemieckie - oczywiście nie wszyscy obywatele Niemiec, bo duża ich część nawet nie wiedziała, jak toczy się wojna, duża część w tamtym okresie nawet nie popierała Hitlera, ale z tego względu, że była to wojna wypowiedziana przez władze niemieckie, to tak, wojnę prowadziły Niemcy, tak jak Polacy mordowali różne ludności prowadząć przeciwko im wojnę - naprawdę nie wiem, czemu o to się pytasz...
Każdy kraj buduje swoją tożsamość na ludziach, którzy nie zawsze są krystaliczni i tak Ukraińcy częściowo swoją tożsamość narodową wiążą z Banderowcami, ponieważ był to ruch narodowościowy, który dążył do niepodległości. I od razu wyjaśniam, bo widzę już Twój tok myślenia (bardzo wąski swoją drogą), nie usprawiedliwiam mordów wołyńskich. Tak pisała się historia. Polska ma również bardzo złe karty, na których opiera część swoich funamentów.
Uwierz, nie wchodź w tematy historyczno-społeczne z podejściem "ja mam rację", gdy opierasz się tylko na wybranych faktach, bez znajomości tła, które potrafi sięgać kilkaset lat wstecz. Sytuacje, które opisujesz są rezultatem zazębiania się wielu, wielu wydarzeń z przeszłości.