qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB nie nooo, nie ma co porównywać tych piłkarzy. Rakitic był świetnym pomocnikiem, bardzo solidny, ale gdzie mu do Modrica. Tak jak wyżej zostało napisane, tego typu staty nie są wyznacznikiem jakości pomocnika.
Takim sposobem mogło by wyjść, że Xavi to był przeciętny pomocnik, a Lampard wszechnajlepszy (chociaż był zajebistym pomocnikiem)...
0
Następny piękny mecz! Wspaniała atmosfera, aż kibicuje Atleti, żeby chociaż na 1:0 strzelili. Kondogbia po profesorsku... Citi na razie, w drugiej połowie, nie istnieje.
1
@DaPidejpi pytasz z ciekawości, czy to ma być jakiś osąd?
0
@FCB24 zdecydowanie tak. W pierwszej 5-tce
Zidane
Iniesta
Modric
Scholes
...itd...
0
@Medium awans Atletico i Liverpoolu
0
@Medium mam podobnie ostatnimi laty. Już coraz mniej ekscytuję się meczami, często wybieram inne zajęcia lub sen zamiast meczu. I także nie podniecam się i nie denerwuję tak jak wcześniej. Teraz gdy oglądam już mecz, to jest mi obojętne, kto wygra, liczy się dla mnie widowisko.
Jednak w tym roku co oglądam mecz, to jest to meczycho! :)
4
Ten sezon jest niesamowity. Dawno nie było sezonu z tak dużą ilością świetnych meczów. Wyrównanych meczów na dużej intensywności.
4
@Ksavix wooooow! Woooow!
myślałem, że już tylko stare babcie siedzące przed tvp są w stanie wypowiadać się w takim tonie. Ten kraj jest tak dziwny i dzięki temu piękny. Różnorodności nie brakuje, a niektórzy nam brak tolerancji wytykają...
2
@Danny Gaucho Milik bardzo cieszy
3
@zadafcb nie ośmieszaj się. To nie jest faul i kontakt jest poza polem karnym.
1
Ale Sparta Wrocław ogrywa Apator Toruń :(
0
@Herato tak jak przedstawiłeś. Chociaż licze na to, że ostatecznie Lewy zgarnie
0
@WarioWep Pytasz o prime, a bronisz swojego zdania wypominając błędy Ikera z końca kariery... O co Ci chodzi w końcu...?
Jeśli chodzi o prime, to nie było bramkarza lepszego niż Iker. Po prostu był fenomenalny, muszę to przyznać.
1
@Lionel_Messi10 Dla mnie lista jest prawie w porządku :P
Zidane'a umieściłbym na 4 miejscu, Henry'ego ostatecznie bym wyrzucił z tej listy i na 10 miejscu wstawiłbym Lewego lub Buffona/Casillas.
2
@BorzyKrzys Ostatniego cesarza warto obejrzeć dla samego wielkiego Petera O'Toola :)
1
@Janiama Eintrach - Barca : 1:5
3
@gryfiT. nie zrozumiałeś prostego tekstu.
Nie ma niczego złego w porównywaniu piłkarzy, jest to nawet coś normalnego. Chore jest umniejszanie Lewandowskiemu i zrównywanie go z piłkarzami pokroju Rasiaka. Bo rzeczą oczywistą i obiektywną jest to, że Lewy to klasa światowa, a sprowadzanie jego umiejętności i sukcesów do takich zjawisk jak szczęście, dobijanie i świetni pomocnicy to idiotyzm.
Od dłuższego czasu niektórzy gogusie na LaRambli wypisują, że Lewy nie zrobi tego co zrobi Messi albo Benzema, Salah i inni, i to według nich świadczy o tym, że Lewy to piłkarz mierny i nie zasługuje na miejsce w czołówce. To jest denerwujące, nie ukrywam. Umniejsza się innemu piłkarzowi, tylko dlatego, że ktoś inny stawia go wyżej od ulubieńca, bo jego ulubieniec nie może być podważany... Taki oto wywód psychologiczny ;)
5
@Janiama w krytykowaniu Lewego doszukiwałbym się chorych fanów Messiego :)
Mam wrażenie, że są tu osoby, które nie mogą się pogodzić z tym, że dwie ostatnie Złote Piłki mogły się należeć komuś innemu niż Argentyńczykowi, więc umniejszają Lewemu...
Co do poziomu Lewego i Benzemy to obaj są obecnie na najwyższym poziomie i trudno mi powiedzieć, który jest lepszy. Każdy z nich ma cechy, w których wyprzedza drugiego.
Niestety ignorantów i chorągiewek nie brakuje. Zamiast się cieszyć, że Polak należy do ścisłej czołówki światowej, co udowadnia praktycznie co mecz, to czepiają się pojedyńczych meczów.
A najgłupsze w tym wszystkim jest dziwne porównywanie, gdy jakiś napastnik się wykaże, to automatycznie świadczy to o słabości Lewego... :)
0
@Image to prawda. Myślałem o tym samym. Na niezliczoną ilość nacisków na bramkarza kilka sytuacji się takich przydarzy. Jest to wyłącznie zasługa Benzemy, jego wytrwałości, zdawałoby się, w głupim bieganiu.
1
@POLAK12345 po przeczytaniu Twoich komentarzy jedno jest pewne. Całkowicie się nie znasz na piłce nożnej. Jesteś po prostu ignorantem.
1
@mientusek1407 sugerujesz, że Messi za 10 lat zacznie grać? :)
A tak na serio, to Benzema od ładnych kilku lat gra świetnie, tylko wcześniej nie odpowiadał za bramki, ale swoją rolę świetnie wypełniał. No może miał ten jeden rok, co w ogóle nie chciało mu wpadać, byłem wtedy przekonany, że już po zawodniku, że psychicznie siądzie, a jednak się myliłem :)
0
@kuz Ale Dembele był eksploatowany we wcześniejszych klubach i to się mogło przełożyć na kontuzje. Wielu młodych piłkarzy może przez to ucierpieć, wielu nie. Taki Halland czy Fati to przykłady, które mogą świadczyć o tym, że może grali zbyt dużo w zbyt młodym wieku.
0
@Tomek54321 ok, pzdr!
0
@Tomek54321 znasz coś takiego jak emotikonki? Z mojej strony było to trochę prześmiewcze...
3
no niech nie narzeka na losowanie :D Akurat dobrze Barca trafiła :)
0
@kuz Są powoli wprowadzani, może faktycznie za wolno, ale jeszcze trochę czasu. Piłkarze róznie się rozwijają. Eksploatowanie młodzików jest bardzo ryzykowne. Przykład Owena powinien być nauką, ale niestety wiele klubów o tym zapomina. Kto wie, jakby wyglądało zdrowie Dembele, gdyby jego kariera była prowadzona wolniej i wielu innych piłkarzy.
Wykorzystywanie młodych piłkarzy ma dwie strony medalu.
0
@kuz Camavinga i Fede to będą mega grajki. Gdy są w formie, to już można za takich ich uznać. A co do wykorzystywania np. Modricia. To ten zawodnik akurat zasługuje, żeby z niego nadal korzystać. Według mnie to nadal najlepszy pomocnik na świecie, więc raczej normalnym jest, że gra. A wiek? 15 lat temu zawodnicy kończyli się po 32 roku życia, dzisiaj gający 35-latkowie na najwyższym poziomie staje się normą.
0
@Mroziu tak jak wyżej pisałem. Moim zdaniem znajduje się w odpowiednim miejscu. Każdy ma swoje spojrzenie na piłkę, dzięki za opinie :)
0
@pawello10 nie zgodzę się z Tobą. Dla mnie to genialny piłkarz i jego miejsce jest jak najbardziej adekwatne.
0
@PatrykBarca masz rację. Tymi dalszymi miejscami mniej się zajmowałem. Podejrzewam, że dużo robi medialność nazwiska, a o Vlahoviciu trochę słychać ostatnio