qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maniak33333 eh, widzę, że należysz do tych osobników, z którymi dyskusja nie ma sensu. Ale dokończę swoją myśl.
Stwarzał zagrożenie w ofensywie i niewiele brakowało, żeby było z tego coś więcej. Dobra gra bramkarza przeszkodziła mu w tym - dobra zmiana Grealisha nie wystarczyła na świetnie dysponowanego bramkarza.
Dalsze Twoje zdania są odklejone... W którym miejscu napisałem, że masz chwalić jego karierę w City? Jesteś jakimś nieporozumieniem... To że uważam, że dał dobrą zmianę nie znaczy, że gra dobry sezon lub jest wart 100 mln, wręcz uważam, że City zmarnowało te pieniądze... eh.
Jednak po przeanalizowaniu Twojego komentarza widzę, że z nauką to u Ciebie słabo było i nie dziwi mnie brak zrozumienia. Dlatego też, odpuszczam.
Miłego wieczoru.
1
@maniak33333 statystyk końcowych nie miał, ale to nie znaczy, że zagrał źle. DeBruyne też często nie ma statystyk, a jest wybitny w meczu. Wielka Łydka dał wczoraj dobrą zmianę ofensywną. Zabrakło bardzo niewiele. W porównaniu, np. Sterling dał tragiczną zmianę.
3
@DLFCB akurat on spoko zagrał. Był zagrożeniem i to dużo, dużo większym niż Sterling :)
0
@Matelel moim zdaniem nie ma i daleko mu to potencału Mbappe. Ale to nie znaczy, że nie odniesie sukcesu w Barcelonie.
0
@Kamiloza91 2:2
0
@michal26 dziękuję za komentarz. Proszę o oznaczenie :)
1
@pt9 Powodzenia!
0
@Emhyr a Ty nie ogarniasz interpunkcji... czytam następną Twoją wypocinę i po raz kolejny tragicznie się ją czyta. A z Twoim zdaniem ponownie się nie zgadzam, ale jest Twoje i możesz je mieć... Ancelotti ogarnia taktycznie swoje drużyny.
1
@Kapitan hawk widzę, że zgłaszacie niewygodne dla siebie komentarze lub takie, ktorych nie rozumiecie, więc faktycznie nie ma sensu ta rozmowa. Ale na przyszłość, nie narzucaj innym, jakiejś przynależności, tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadza.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr już to zostało wyżej wytłumaczone. Wystarczy się skupić i postarać zapamiętać.
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr nie znasz znaczenia hipokryzji.
0
@DonAndresFCB @kuz tak, trzeba o tym mówić, ale tutaj kibice (większość) mają wrażenie, że tylko Barca jest krzywdzona. Sędziowie są słabi, ale mylą się z każdą drużyna, więc nie ma co biadolić, tylko niech Xavi zmobilizuje chłopaków :)
6
Nie oglądałem wczoraj meczu, ale ciągłe tłumaczenie się błędami sędziego w meczach z cadizem czy rayo to wstyd... to nie są drużyny, które są dla Barcy równoważnymi przeciwnikami. Bardzo tego nie lubię... I jeszcze wielu ramblowiczów broni Barce błędem sędziego w meczu ze "spadkowiczami".
Ta sytuacja, gdzie niby należał nam się karny, to powinna być sytuacją, która sprawiłaby, że jest szansą na podwyższenie juz korzystnego wyniku dla Barcy, a nie nadzieją na remis.
Mam nadzieję, że Xavi był trafionym wyborem i po presezonie będą pojawiały się przypadkowe porażki, jednak przy ładnej grze.
4
@Colon wolę Echoes (arcymistrzostwo) ale ATM też jest świetne.
1
@Bykunn hmm ok, dzięki za info!
0
@Bykunn taak? funkcjonuje? Ponieważ, jak się dowiadywałem kiedyś, to informacja była taka, że posiada NFC, ale w Polsce nie można płacić tymi zegarkami zbliżeniowo.
1
Trochę spokoju. Zdaję sobie sprawę, że z Cadizem powinno być zwycięstwo, ale ten zespół widocznie nie leży Barcelonie. Czasem tak jest. I najważniejsze, Xavi dopiero układa ten zespół, był moment świetnej gry i wyników, ale z nowym trenerem zazwyczaj taki moment nadchodzi, a później wraca rzeczywistość i uważam, że Xavi ma pomysł, tylko należy pozwolić mu przepracować okres wakacyjny i rozpącząć spokojnie nowy sezon.
Barca walczy o 2-gie miejsce, co jeszcze w grudniu było niedopomyślenia, więc trochę optymizmu.
Jedyne co mnie martwi, to utrata stylu, który Xavi przywrócił. Oglądałem wczoraj mecz i drużyna opierała się głównie na wrzutkach. Nie uważam, żeby wrzutki były złe, ale było ich za dużo, a za mało gry środkiem. A co mi się podoba ostatnio, to oddawanie strzałów z dalszej odległości, zawsze miałem wrażenie, że Barcelonie tego brakowało.
Dotrwać do końca sezonu, załapać się do top 4, raczej będzie, i się cieszyć, że klub wraca na swoje tory.
1
@Arno ja posiadam Fossila 5 gen. Jeśli chodzi o funkcjonalność jest naprawdę świetny, zwłaszcza płatności zbliżeniowe ułatwiają mi życie. Co do samsungów, to one mają NFC, ale w Polsce nie jest obsługiwane, więc nie zapłacisz zbliżeniowe (przynajmniej było tak jeszcze 2 lata temu, gdy szukałem dla siebie zegarka). Co do Fossila to również posiada dobry wyświetlacz i oglądanie zdjęć jest również spoko (chociaż tego nie robię :P ), dalej z ciekawych funkcji to te wszystkie zdrowotne, sprawdzanie snu, odbieranie połączeń i rozmowa - rzadko z tego korzystam, ale zdarza się, gdy jestem na działce, telefon zostawię w bezpiecznym miejscu, a ktoś dzwoni to wtedy odbieram na zegarku, bo nie chce mi się wracać po telefon :)
Minus to bateria! Można ustawić różne opcje oszczędzania, ale na podstawowej opcji korzystania, gdy masz ekran cały czas włączony to co noc trzeba ładować. Mi to nie przeszkadza, bo i tak ładuje telefon. Na szczęście ładuje się bardzo szybko, więc zostawiam zegarek na ładowarce, gdy idę wziąć prysznic i wystarczy.
Czyli, dla mnie plusem są płatności i wygląd, bo wygląda jak zegarek klasyczny, a nie sportowy.
Minus to bateria.
Teraz to już na pewno jest generacja 6, która miała mieć możliwość wbudowania karty sim, co już jest w ogóle kozackie, bo idąc na miasto nie trzeba zabierać telefonu i obawiać się, że się go zgubi, a jesteś cały czas na łączach ze światem :)
0
@kewin ale trzeba być zepsutym, żeby coś takiego zrobić...
0
@Ghostface wystarczy dokładnie przeczytać moją poprzednią odpowiedź, zaznaczyłem, że w potocznym ujęciu można błędy ortograficzne i interpunkcyjne, które również występują w omawianym komentarzu, zaliczyć do błędów gramatycznych. Formalnie nie należą do nich.
0
Moim zdaniem nie było tam ręki :D
0
@Ghostface tak jestem wyedukowany. A komentarz, który poddałem krytyce, zawiera błędy, które zaliczają się do błędów gramatycznych w potocznym ujęciu.
0
@Bykunn a co się stało? Nie jestem w temacie
0
@RMadritpl o chłopie, dawno nie widziałem komentarza, który aż tak kompromitowałby jego autora. I nie chodzi o jego treść, ale o braki edukacyjne. Weź się w garść i poucz się gramatyki, dzięki czemu w przyszłości masz szansę być traktowany poważnie I w życiu realnym i w internecie.
dóżą??? uwarzany???
1
Pomijając przepychanki z końcówki meczu, co uważam za niesamowitą głupotę ze stron Atletico, którym powinno zależeć na jaknajbardziej płynnej grze, to mecz był świtnym widowiskiem. Druga połowa w wykonaniu Atletico mnie zachwyciła, pomimo małej ilości czystych strzałów na bramkę. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz City zostało tak wyłączone z gry. Do tego atmosfera na stadionie wywarła na mnie tak duże wrażenie, że kibicowałem Atleti - nawet dobrze by to świadczyło o LaLidze.
1
@Objectivo tak myślałem :D
6
@Rewolucja123 Smieszny jesteś.
Lampard > Xavi
993 mecze - 882 mecze
267 g. - 109 g
176 a. - 214 a.
?