2

@Mr_Grucha Grucha nie zabłysnąłeś...

1

@P33ck bardzo dobre zestawienie. Jedynie bym się zastanawiał nad Suarez - Lewandowski. Reszta bez zarzutu.

0

Akurat tutaj powinno być bez kartki...

0

@Sau_Ron jedynie granie nogami jest po stronie Ter Stegena.
Tibo zwycięża 4:1.
Możliwe, że ostatnimi czasy jest to najlepszy bramkarz na świecie.

5

@LeoMessi1994 Rooney. Potencjał miał większy Aguero, ale Roonej poprzez swój charakter w połączeniu z talentem jest przed Aguero.
Ciekawe porównanie :)

0

@Woland10 nie dziwię się, że nie pojmujesz.

1

@kuz dla mnie nic kontrowersyjnego póki co. Grają na podobnym poziomie, raz lepiej ten, innym razem tamten. Może jak Ferran się rozegram to wskoczy na wyższy poziom. Na razie nie potrafiłbym powiedzieć, że któryś z nich jest lepszy.

0

@Bagsik88 aa... masz na myśli, że ja niby przeoczyłem Twoje przecinki w tamtym zdaniu? Nie, nie przeoczyłem ich.
Nie będę się cofał do tamtej dyskusji, żeby na nowo tłumaczyć. Wróć i zobacz, co Ci wytknąłem, ale nie sądzę, żebyś nagle miał to dzisiaj zrozumieć, skoro wczorajszy dzień był wystarczająco długi, żeby to skumać. Nie udało się, to nic. Idź dalej, zajmij się czymś.
Widzę, że nadal nie wytknąłeś mi momentu, w którym napisałem, że podajesz nieprawdę. Oczywiście takowego miejsca nie znajdziesz, bo nie napisałem tak, więc się nie trudź.
Ponownie rezygnuję z dyskusji z Tobą. Może pod innym tematem napiszesz coś sensownego.
Tak, tak... wiem, że czujesz się, jakbyś coś mi udowodnił. Możesz tak się czuć. Lubię, gdy ludzie dobrze się czują.
Narka :)


0

@Bagsik88 co jeszcze zabawniejsze! W zdaniu, w którym zwracasz uwagę na moją interpunkcję (ciekaw jestem, gdzie takowe błedy popełniłem), sam "zapomniałeś" wstawić przecinek.
"Zapomniałeś" umieszczam w cudzysłowiu, ponieważ wiem, że tak naprawdę, to Ty nie masz zielonego pojęcia, gdzie popełniasz notorycznie błędy :)

0

@Bagsik88 ponownie mnie rozśmieszasz. Po pierwsze przyjrzyj się swoim poprzednim komentarzom, w których pomijasz przecinki.
Po drugie, wskaż mi miejsca, gdzie ja takowe popełniam.
I widzę, że nie odpowiadasz mi na zadane pytanie z poprzedniego posta, który był odpowiedzią na Twoje "oskarżenie".

0

@Bagsik88 nadal nie rozumiesz. Naprawdę.
Gdzie ja napisałem, że informacje, które podawałeś są nieprawdziwe?
Proszę wskaż mi, gdzie ja napisałem, że są nieprawdziwe informajce podane przez Ciebie.
A kolega zeko podał informacje, których zwyczajnie nie chce mi się weryfikować, ale wierzę, że są prawdziwe i przyjmuję je za pewnik.
Nie wchodź w dyskusję z zamiarem udowodnienia czegoś, gdy wiesz, że nie masz racji. Nie wchodź w dyskusję z osobą, która udawadnia Ci, że nie pojmujesz najprostszych uwag.

0

@Bagsik88 czemu mnie zaczepiasz?
Pomijając, że śmieszą mnie tego typu porównania tych dwóch zawodników, bo są dziecinne, to w przeciwieństwie do Twoich "faktów" kolega zeko faktycznie podał suche informacje, które pewnie są prawdziwe (nie pamiętam, czy faktycznie mierzyli się z tymi drużynami).
Możesz się od niego uczyć podawania informacji w sposób rzetelny. Mimo, że sama treść jest bardzo małoznacząca, znajdą się amatorzy i takich informacji.

0

@MeMyselfAndI w tej dyskusji, cokolwiek napisze, nie sprowokuje mnie do ponownego wejścia z nim w dyskusje. Aż mi wstyd, że tak długo ją prowadziłem :)

1

@Bagsik88 ojjoj... nie masz obok osoby, która Ci wytłumaczy mój wcześniejszy komentarz?
Zamieszczę go poniżej raz jeszcze. Tam masz odpowiedzi na Twoje powyższe pytania. Żegnam i skup się. Poniżej wklejam mój poprzedni post, którego nie rozumiesz. Skup się:

To jest mój ostatni post w tej dyskusji.

"CR mówił o miłości do United, nie gra za darmo, a zarabia tam ok 26 mln funtów."



Gdyby to zdanie zostało zapisane w taki sposób: "CR mówił o miłości do United. Nie gra za darmo. Zarabia tam ok 26 mln funtów." - to byłyby trzy fakty, trochę głupio to wygląda, ale to są trzy fakty.



Twoje zdanie sugeruje, że zarabianie 26mln świadczy o nieprawdziwości pierwszej części tego zdania. To jest Twoja opinia, próbująca w błazeński sposób (sam nie wiem) "obrazić" Ronaldo(?).



Żyj sobie ze swoimi "faktami", ja kończę z Tobą rozmowę.

3

@Bagsik88 aż jednak odpiszę, bo Twoja głupota mnie do tego podkusiła.
Właśnie skopiowałeś to co próbowałem Ci wyjaśnić. Perfidnie posłużyłeś się moimi uwagami, dotyczącymi tego, że Twój "argument" nie jest faktem, lecz opinią bazującą na Twoich emocjach.

Nie będę namawiał Cię do ponownego przeczytania mojego wcześniejszego komentarza, bo już potwierdziłeś to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Współczuję Ci braku tej umiejętności.

Bardzo śmieszy mnie Twoje ostatnie zdanie o moim zakłamywaniu rzeczywistości, bo gdybyś był chociaż trochę mądry, to byś zauważył, że tak nie jest.
Proszę wskaż miejsce, w którym napisałem, że te informacje nie są prawdziwe? :D

Polecam, żebyś mój wcześniejszy komentarz dał do przeczytania komuś, kto miał wyższe oceny od Ciebie i wytłumaczył Ci w bardzo prosty sposób, co on oznacza, jaka jest jego esencja.

3

@Bagsik88 To jest mój ostatni post w tej dyskusji.
"CR mówił o miłości do United, nie gra za darmo, a zarabia tam ok 26 mln funtów."

Gdyby to zdanie zostało zapisane w taki sposób: "CR mówił o miłości do United. Nie gra za darmo. Zarabia tam ok 26 mln funtów." - to byłyby trzy fakty, trochę głupio to wygląda, ale to są trzy fakty.

Twoje zdanie sugeruje, że zarabianie 26mln świadczy o nieprawdziwości pierwszej części tego zdania. To jest Twoja opinia, próbująca w błazeński sposób (sam nie wiem) "obrazić" Ronaldo(?).

Żyj sobie ze swoimi "faktami", ja kończę z Tobą rozmowę.

4

@Bagsik88 pierwsze lepsze przykład:
"CR z wielkim mentalem odpada 3 razy pod rząd w 1/8."
"CR mówił o miłości do United, nie gra za darmo, a zarabia tam ok 26 mln funtów."
To są Twoje opinie. Prawdą może być, że 3 razy odpadł pod rząd LM, albo zarabia 26 mln, ale cała ta otoczka, którą dodałeś jest błazeństwem z Twojej strony.
Większość tych "argumentów" jest głupia.

3

@Bagsik88 aha. Nie nazwałbym faktem, opinii opartej na subiektywnej emocji. Część Twoich "faktów" wygląda niczym wyjęte z pudelka. Nie wiesz czym jest fakt.

0

@Bagsik88 tak, powtórz, poproszę.
wiem, co napisałem i Twoja odpowiedź na to, że bolą mnie Twoje "fakty" jest iracjonalna.

3

@Bagsik88 widzę, że masz problemy z rozumieniem pisanego tekstu. Zaznaczyłem, że Messi jest lepszym piłkarzem, więc żaden Twój "fakt" mnie nie boli. Jednak zaznaczyłem, że post jest głupi, a niektóre "argumenty" niesamowicie idiotyczne.
Ale skoro masz problemy z rozumieniem tak prostego komentarza, to i Twoje argumenty pewnego poziomu nie przeskoczą.

3

@Bagsik88 wow... co za głupi wpis. Oczywiście, że Messi jest lepszym piłkarzem, ale niektóre wypisane tu rzeczy są tak bardzo idotyczne...

0

@AmigoBlancos W LE bylibyśmy w tym samym miejscu. W lidze na pewno niżej

0

@TheNekro94 liczę na to, że zagrają razem w jakimś klubie :)
Jestem ciekaw jakby wykorzystywali swój potencjał. Messiego geniusz + instynkt Ronaldo.

0

@eckov Obaj mogą się skusić na takie propozycje. Gavi wie, że jeśli wystartuje w takim wieku z taką pensją, to za 10 lat będzie zarabiał niesamowite pieniążki.

1

bez dwóch zdań zasłużył na zwolnienie. Jednak, jeśli faktycznie odbyło się to w taki sposób, to słabe zachowanie Laporty. Powinno się to odbyć w gabinetach.

1

@Adi123456789 Inieście niewiele brakowało, żeby robić to co robił najlepiej Xavi. Xaviemu dużo więcej brakowało do tego, co potrafił robić Iniesta :)

1

@Adi123456789 Iniesta.

0

@Sau_Ron zdecydowanie Zidane. Później długa przerwa. Platini, Henry.

0

@trolownik zainteresowaniami. Czasami żałuję, bo mogłem studiować coś, co dałoby mi dużo lepszą pracę i zarobki. Ogólnie nie żałuję, bo dzięki temu kierunkowi zmieniło się moje podejście, poglądy. Stałem się lepszym człowiekiem i dużo mądrzejszym. Ale, przychodzi taki czas, że gdy spojrzę na swoim przyjaciół, którzy studiowali kierunek, który mógłbym swobodnie skończyć, pracują w zawodzie i lepiej zarabiają, to trochę mi smutno :)

0

@BarcaInfo myślę, że nie ma szans na jego powrót ze względu na pensję. Jednak uważam, że przydałby się i byłby najlepszy, a chłopaki by skorzystali z tego (z wyjątkiem zawodników grających na jego pozycji).
Uważam, że jego gra w PSG wynika z innych czynników, niż to, że nagle stał się średnim grajkiem i w Barcelonie mógłby wrócić do double double.
Barcelona z nim i Xavim mogłaby szybko wrócić do ścisłej czołówki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?