0

@Joe_Pesci akurat Modric moim zdaniem jest na odpowiednim miejscu. Osobiście uwielbiam tego zawodnika.

0

@mientusek1407 Dla niego sukcesem jest pewnie to, że znalazł się na tej liście. Czy jest za wysoko? Trudno powiedzieć, jednak w wielu meczach ciągnął Real i jest w grze o najważniejsze puchary, będąc czołową postacią zespołu.

0

@Danny Gaucho możliwe, że nie. Pewnie znalazłoby się gracza w jego miejsce. Jednak marka nazwiska robi jeszcze swoje.

0

Goal . com stworzył listę kandydatów do Złotej Piłki:

20. Cristiano Ronaldo (Manchester United / Portugalia)
19. Erling Haaland (Borussia Dortmund / Norwegia)
18. Sebastien Haller (Ajax / Wybrzeże Kości Słoniowej)
17. Dusan Vlahović (Fiorentina / Juventus / Serbia)
16. Phil Foden (Manchester City / Anglia)
15. Christopher Nkunku (RB Lipsk / Francja)
14. Kevin De Bruyne (Manchester City / Belgia)
13. Thomas Mueller (Bayern / Niemcy)
12. Edouard Mendy (Chelsea / Senegal)
11. Diogo Jota (Liverpool / Portugalia)
10. Trent Alexander-Arnold (Liverpool / Anglia)
9. Vinicius Junior (Real Madryt / Brazylia)
8. Riyad Mahrez (Manchester City / Algeria)
7. Bernardo Silva (Manchester City / Portugalia)
6. Sadio Mane (Liverpool / Senegal)
5. Luka Modrić (Real Madryt / Chorwacja)
4. Kylian Mbappe (PSG / Francja)
3. Mohamed Salah (Liverpool / Egipt)
2. Karim Benzema (Real Madryt / Francja)
1. Robert Lewandowski (Bayern / Polska)

Ogólnie, dla mnie, wydaje się miarodajna. Jedyne co bym zmienił, to Mahreza zamienił z DeBruyne. Reszta ma sensowne miejsca.

0

@maroon nie da się odpalić

2

@Janiama jednak 1:0 u siebie to wcale nie tak dobry wynik dla City. Cholo był blisko osiągnięcia tego po co przyjechał i w Madrycie może odrobić taką strate

1

@Comentateiro Portugalia ma drużynę na mistrza świata, ale z tym trenerem, który ogranicza potencjał tej grupy, to nic nie osiągną... Euro wygrali, ale to na pewno nie sukces trenera, prędzej fart i moc jednostek.

0

@Danny Gaucho Bale był warty tych pieniędzy. Już nie jest.
Neymar nie był warty 222 mln. Nadal nie jest.
CR7 wtedy był warty. Już nie jest.
Hazard był warty. Już nie jest.
Mbappe był i jest warty takich pieniędzy.

0

@AmigoBlancos
⚽ Benfica-Liverpool 2:4
⚽ Man.City-At.Madrid 4:0



⚽ Villarreal-Bayern 1:3

⚽Chelsea-R.Madrid 0:2

0

@Dembouz1899 ok. Nie zgadzam się z tym.

2

@kabum235 Pirlo miał wspaniałe dotknięcie piłki, ale ogólnie Lampard był lepszy

1

@Janiama niestety remis 2:2

1

@Janiama złapałem się :(

0

@AmigoBlancos A ja bym obstawił, że z takiej grupy Polska by wyszła. Obawiałbym się meczu z Kamerunem. Mam wrażenie, że lepiej gramy, gdy na papierze nie jesteśmy faworytem, dlatego Argentynę moglibyśmy ograć :)

1

Pazura ma ogromny talent, ale bardzo średnio jest wykorzystywany. Po Kilerach jego kariera zwalnia... Szkoda

0

@AmigoBlancos XXI wiek? Hmm, powiedziałbym, że Seweryn albo Ogrodnik.

1

@Zbyszard zaliczył niesamowity zjazd pod tym względem. Pamiętam, jak na początku przygody z Realem każde jego podejście pod rzut wolny groziło bramką. Pięknie je wykonywał. I nagle cyk i wszystko w mur lub ponad bramkę.

0

@P33ck Ronaldo był ogólnie najlepszy, ale Janiamie raczej chodziło o to, że Ronaldo nie był typową 9, zwłaszcza w swoim prime. Był piłkarzem wszędobylskim na połowie rywala. Był najlepszy :) A Robercik nasz to typowa 9-tka i dla mnie to najlepszy zawodnik na tej pozycji. Van Bastena nie pamiętam, więc nie osądzę go :)

0

@Colon on rzyga, czy coś wylewa? :)

0

@FCBparasiempre w miarę świeża sprawa. Wpisz w google, będziesz miał całą historię. Szkoda, że takim typem się okazał.

0

@zadafcb szkoda, że nadal jest tak duża ciemnota na LR i w ogóle naszym państwie...

3

@Persyfl takie czasy :) odległej historii raczej nie powinno się oceniać poprzez teraźniejszość :)

7

@FCB24 pewnie dlatego, że jest takim współczesnym Piłsudskim. Bardzo duża część Europy uważa go za obrońcę jej ideałów i osoba ta kieruje dobrze funkcjonującym przedmurzem Polski i Nato. Odźwierciedla postawę, którą chcielibyśmy (przynajmniej większość), aby nasi przywódcy przybrali, gdyby nas spotkała taka tragedia.
Wydaje mi się, że mural ten jest odpowiedni i wyraża pewnego rodzaju wsparcie dla tego człowieka i tego narodu.

5

@FCB24 czemu niedobrze Ci się zrobiło?

0

Trochę wstyd ze strony klubu, jeśli to prawda. Klub daje, a później chce się wycofywać z tego co dał. Szuka oszczędności, żeby prawdopodobnie kupic nowych piłkarzy. Klub kupuje gościa, który ma zastąpić danego piłkarza i tego piłkarza jednocześnie "prosi", żeby obnizył swoja pensję... Wstyd.

1

@Sau_Ron mi zawsze podobały się koszulki Interu Mediolan

3

@wisnia1234 i co z tego, że nie jest?

0

@AlexDark00 stary masz jakieś kompleksy?
co to za sposób udawadniania, że Messi, Twoim zdaniem, jest najlepszy w historii? Twoja opinia Ci nie wystarczy? Cała La Rambla musi mieć takie samo zdanie?
Lewy jest genialnym piłkarzem i nie zgodzę się z tym, że jest marnym rozgrywającym. W ostatnich latach bardzo się rozwinął pod tym względem. Chłop strzela bramki na zawołanie i gadanie, że robi to, bo jest typową 9-tką, jest głupie.
Bundesliga jest bardzo mocną ligą i umiejszanie jej też jest przejawem ignorancji.
Skąd Ty się urwałeś i Twoje opinie...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Colon dla mnie Part II najlepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?