qchulainn
Dołączył/a: grudzień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi Co za głupota...
Oczywiście, że ta sprawa była okropna, ale trzeba znać kontekst, to raz, a dwa, co najważniejsze, to mowa tu o nacjonalistach, a nie o Ukraińcach. W Polsce też ich mamy, każdy kraj ich ma. Im "świeższy" kraj tym ma ich więcej. Z rozwojem państwa zazwyczaj ten typ ludzi staje się marginalny. Jednak trzeba myśleć i uważnie interpretować historię, a nie tylko wypominać z niej wybrane fragmenty.
Ukraińcy są teraz w potrzebie i my bardzo dobrze im pomagamy. Teksty takie jak Twoje są bardzo, ale to bardzo nie na miejscu, bo próbujesz, chociaż wprost tego nie napisałeś, zrównać Ukraińców z ukraińskimi nacjonalistami. To jest głupie.
Podejrzewam, że jesteś młodym chłopakiem i jest nadzieja, że zmienią się Twoje spostrzeżenia. Gorzej jeśli jesteś dorosłą osobą. Wtedy to już źle.
1
@ChessInfo aa taak! faktycznie, źle spojrzałem, mowa jest o trzecim! :)
1
@ChessInfo chyba nie da się w dwóch ruchach ogólnie. Tylko w dwóch ruchach białego :)
3
@ChessInfo w tym drugim zadaniu, król na G5, a później wieża na G4 i szachować nią bez końca
0
@Armandi proszę nie potwierdzaj mojej tezy. Powinieneś się urodzić ze 100 lat temu... i tak wiem, też tak uważasz i wcale mnie to nie dziwi.
Kończę temat, udowodniłeś, że masz argumenty, które zmuszają mnie do wycofania się.
3
@masq no ale czy to niemożliwe? Chłopak jest wyjątkowy, ale to nie wyklucza, że w danej kolejce ktoś zagra lepiej.
2
@Armandi jaki Ty jesteś głupi... Jak możesz sytuacje z Wołynia przywoływać do dzisiejszych realiów. W Niemcach też pewnie nadal widzisz nazioli, którzy najchętniej wymordowaliby każdego niearyjczyka?
Nie mogę uwierzyć w to co napisałeś...
1
@Ying wiedz, że masz mądrą dziewczynę. Dobrze, gdy choć jedna osoba w rodzinie jest mądra. Możesz się cieszyć.
1
@Janiama Barca - Athletic 1:0
0
@Seba_89_ potwierdzasz moją poprzednią opinię.
0
@Blaugrana1990 Napoli - Barca 1:1 (2:1)
0
@Seba_89_ ja pie.... czytam co piszesz dalej i za głowę się łapię. Niesamowicie zakorzeniona tępota bywa...
2
@Seba_89_ prawdziwy seba
0
@Limaker tak, nakładają się dwa komentarze
0
@Foton a co Polska wcześniej uzyskała, gdy mobilizacja była bardzo duża? Nie krytykuję walki za swój kraj.
0
@MarioVeB! Naucz się pisać... czytać już umiesz, więc przeczytaj jeszcze raz. Moja opinia jest taka, że Ramos jest o wiele lepszym obrońcą.
A teraz ucz się języka polskiego.
0
@sdg "Statystycznie raczej więcej debili, wiec nie pchalbym sie na twoim miejscu do większości."
?
0
@sdg ja nie decyduję, ale jestem w stanie wystawić subiektywną ocenę.
4
@norbi77 ja rozumiem i wiem, że prezydent Ukrainy potępia tego typu czyny, więc to Ty prowokujesz tematem, nie mając wiedzy.
Takie sytuacje będą się zdarzać i po ukrańskiej stronie i po polskiej, bo debili nie mało... Jednak mam nadzieję, że mądrzejszych jest więcej, choć patrząc co się dzieje na polskiej arenie politycznej, to trochę w to powątpiewam.
Ukraińscy nacjonaliści mają takie same podstawy, co nasi nacjonaliści do takiego postępowania. Tak się składa, że obie grupy to półgłówki.
10
@norbi77 a znasz historię? Zdajesz sobie sprawę z genezy problemów ukraińsko-polskich? Reakcja tych ludzi palących flagę Polski ma takie samo podłoże, jak reakcja Polaków palących flagę Niemiec, czy Rosji.
Historia jest bardzo ważna i dobrze ją znać, ale nie można całkowicie na niej opierać teraźniejszości, bo nigdy nie dojdziemy do zgody.
0
@Rewolucja123 Bo jest słabszym obrońcą od Ramosa. A dodatkowo śmieszne, bo jest to dobry przykład tego, jak źle Barca była zarządzana.
1
@Woland10 O stary ale zrobiłeś mi dzień... Skoro masz takie "doświadczenie", a nadal piszesz takie głupoty, które stroją daaaleko od merytoryki, to znaczy, że musisz być naprawdę głupi. Bo gdybyś pisał takie rzeczy, jakie piszesz, ale nie przechwalał się doświadczeniem, to Twój brak wiedzy by wynikał z tego, że po prostu się znasz i masz do tego prawo. Ale jeśli chwalisz się takim doświadczeniem, a gówno się znasz, to sorry...
Rozbawiłeś mnie. Serio.
0
Tak jak pisałem wcześniej pod jakimś komentarze, Stanowski męczył Korwina o te same kwestie, co inni wcześniej, żeby wbić do głów młodych i "nierozgarniętych" informację, że Korwin to zacofany człowiek. Jego poglądy cofnęłyby każdy rządzony przez niego kraj o 150 lat.
Niestety czytając tutaj niektóre komentarze wnioskuję, że nadal trzeba udawadniać w wywiadach o jego zacofaniu, bo niestety nadal wielu ludzi jest "nieogarniętych", grzecznie mówiąc.
1
@Kozinho. może Stanowski chciał ułom uświadomić, że ten polityk jest ciemnym, zacofanym złym człowiekiem. Jego poglądy cofnęłyby każdy kraj o jakieś 150 lat wstecz. Może właśnie dlatego wałkował Stano ten temat, żeby tępacy sobie, za którymś razem to wbili do głowy.
Oczywiście nikogo konkretnego nie obrażam, bo nie znam Waszych poglądów oraz ilorazu i... :)
0
@dafik85 pół drużyny :)
0
@tomcias10 z powrotem *
0
Zwyzajnie. Kibic Barcelony lubi piłkę nożną i poza swoją drużyną może kibicować innej. Np. Realowi. Co w tym dziwnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mariosss20 a co ma być w tej opinii prawdziwego?
Że zdobywca największej ilości pkt nie powinien być mistrzem?
Że Real ma farta?
Myślałem, że śmieszny jest tylko twórca tego postu, ale widzę, że ma kompana.
2
@Janiama
Obstawiam 0:0