76

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

0

11-0 w latach 60/70...xd a tak nowsze czasy to 8:0

1

On w wieku 24lat przechodził do Realu dopiero

1

Jasne, napewno obejrze

0

Siema ktoś zna takie "głupie" komedie amerykanskie jak np. American Pei,Ted,Supersamiec???

0

No...pochwale się ,że z humana

0

Mi Białas ogolnie siada. Wolę 10razy bardziej Białasa niż jakieś pseudo rap jak Zbuki ,Chady, KaeN czy właśnie 3/4 Stepu...

0

A podziemia kiedyś słuchałeś???

0

Białasa to ty szanuj...

0

Kazek mi akurat w wiekszosci nie siada xd

0

Najlepszy w Polsce jest Eripe i nic tego nie zmieni

0

Do arabow...Bordeaux

0

Subnij blok ekipe :P

0

Pewnie...Florek na 100pro myślał o tym żeby Ronaldo był lepszy w Fife... :/

0

A ja koło Giżycka...xd

0

Był kiedys Polak...w 1911roku xd

0

A czemu nie 15?...

0

Coentrao z wypożyczenia

0

Fake...

3

Mója koleżanka Angela sobie ludzi importowała xd

0

Dzieki z Glikiem to chodzilo mi o to ze poprzednia kolejki i eliminacje dobrze xd

0

Siemka!
Wie ktoś może jak zagrał Rybus , Błaszczykowski,Grosicki i Szczęsny???
bo z tego co słyszałem Glik Milik Zieliński Boruc Fabiański dobrze grają/zagrali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale 21 lat temu gral Widzew...wiec Legia jeszcze dawniej nie straciła gola xd

0

Nie dokuczaj koledze

4

Ciekawee Real,Sporting,BvB wicemistrzowie swoich lig ,a Legia mistrz kraju
czyli...Real,Sporting,BvB < Legia

3

A teraz najwazniejsze trofea...

0

I 0:2 w Izraelu ni i przegrana z mistrzem Giblartaru

1

Legia=Celtic...oba kluby są w żenującej formie...

0

No wiesz zespoly z PL są specyficzne...więc są szanse dla Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?