qwerty9099
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
76
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
0
11-0 w latach 60/70...xd a tak nowsze czasy to 8:0
1
On w wieku 24lat przechodził do Realu dopiero
1
Jasne, napewno obejrze
0
Siema ktoś zna takie "głupie" komedie amerykanskie jak np. American Pei,Ted,Supersamiec???
0
No...pochwale się ,że z humana
0
Mi Białas ogolnie siada. Wolę 10razy bardziej Białasa niż jakieś pseudo rap jak Zbuki ,Chady, KaeN czy właśnie 3/4 Stepu...
0
A podziemia kiedyś słuchałeś???
0
Białasa to ty szanuj...
0
Kazek mi akurat w wiekszosci nie siada xd
0
Najlepszy w Polsce jest Eripe i nic tego nie zmieni
0
Do arabow...Bordeaux
0
Subnij blok ekipe :P
0
Pewnie...Florek na 100pro myślał o tym żeby Ronaldo był lepszy w Fife... :/
0
A ja koło Giżycka...xd
0
Był kiedys Polak...w 1911roku xd
0
A czemu nie 15?...
0
Coentrao z wypożyczenia
0
Fake...
3
Mója koleżanka Angela sobie ludzi importowała xd
0
Dzieki z Glikiem to chodzilo mi o to ze poprzednia kolejki i eliminacje dobrze xd
0
Siemka!
Wie ktoś może jak zagrał Rybus , Błaszczykowski,Grosicki i Szczęsny???
bo z tego co słyszałem Glik Milik Zieliński Boruc Fabiański dobrze grają/zagrali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale 21 lat temu gral Widzew...wiec Legia jeszcze dawniej nie straciła gola xd
0
Nie dokuczaj koledze
4
Ciekawee Real,Sporting,BvB wicemistrzowie swoich lig ,a Legia mistrz kraju
czyli...Real,Sporting,BvB < Legia
3
A teraz najwazniejsze trofea...
0
I 0:2 w Izraelu ni i przegrana z mistrzem Giblartaru
1
Legia=Celtic...oba kluby są w żenującej formie...
0
No wiesz zespoly z PL są specyficzne...więc są szanse dla Legii