0

Żabke to ty akurat szanuj...spoko piosenke ma z Que xd...no a tak po za tym Chada Zbuku a w szczegolnosci KaeN Kajmany i te inne "kontrabandy" ich nie szanuje

7

Dobra no to moze jeszcze raz...posłuchaj/przeczytaj ten tekst co on spiewa + jak to robi...potem posłuchaj innego rapera...i okazuje sie ze Zbuku to inny gatunek...ten gatunek znienawidzony w rapie

31

Nie słyszysz???

0

No tak...tylko czmu nie powiedzial co dalej...moze potem znowu lata posluchy czy cos takiego xd

0

Jutro sie postaram poszperac i dodac ten artykuł

0

Siema...Pamietam jak kiedys czytalem ,ze Real zdobedzie LM w 2014,2016,2017...wywiad czytalem w 2015roku a te slowa byly wypowiedziane w 2014r przed finalem...ta osoba zmarla (byla kibicem Realu) i to taka hiszpanska "wrozka" byla...czy ktos jeszcze o tym slyszal???

0

Masz racje...nie znam tamtej a reke bd wystawial...(nie nie mialem czym walnac)

0

Hmm...tu wystarczy zeby nauczyc jej komendy "bierz ja/jego"...i serio trzeba do jakis treserow wyzszej polki...

0

Na samym poczatku chcialem powiedziec tak mam google...ale moze ktos ma inne metody...a wiec tak szedlem na spacerze z moim psem po lesie(jest to suka...obecnie z cieczka) jest mloda ma dopiero 1,5roku(1rok i 4mc) moja suczka byla na smyczy...az tu nagle wychodzi sb jakas inna suka,starsza i...lekko mowiac moja przegrala(skonczylo sie tylko na strachu,żadnych ran, ale to dlatego , ze wlasciciel tamtej "szybko" zlapal swoja suke)...a pytanie brzmi jak nauczyc moja zeby tak ze sie bronila(nie jest to "chojrak" potrafi oszczekac Amstafa)????dodam ,ze moj to pies mysliwski (Gończy Polski)

0

YBB...w tym meczu ja bym dal z zakladka

0

Wygryw.

0

Pokazac Ci linki gdzie wysylka jest w ciagu 2-3dni a dostawa to min. 2tyg...

0

Siema szukam strony gdzie szybko przyjda mi buty firmy nike, adidas itp.(5-6dni)
znacie cos???

2

Tak zaobserwowałem, że w 2lidze angielskiej graja lepsze/z dużo bogatsza historia zespoly niz w nie jednej lidze...co wiecej PL wygralo okolo 23 ROZNYCH klubow...a LL(Real,Barca,Atleti,Bilbao,Valencia,Sevilla,RSSS i Depor)...tak...wszystko sam liczylem pare tyg. temu wiec liczby sa PRZYBLIZONE.

0

Tak serio...to nwm...chyba Zagłebie L.

0

Od zera

0

To znaczy 2 tys bd ale trzeba kupic jakis pad,monitor,klawiature xd

0

No wlasnie nie tylko...do przegladania internetu tez np.

1

Kupie komputer do 1.5K glownie fifa 16 no i 17...ktos cos poleci???xd

0

"Lepsze i nowsze" SKAD WIESZ ze chodzilo mi akurat o BF1

1

Ogolnie nie ogarniam tematu wiec...potrzebuje jakis komputer do 1,5K...chodzi glownie o gry typu Fifa i ogolnie jakies nowe i lepsze strzelanki
z gory dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?