qwerty9099
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żabke to ty akurat szanuj...spoko piosenke ma z Que xd...no a tak po za tym Chada Zbuku a w szczegolnosci KaeN Kajmany i te inne "kontrabandy" ich nie szanuje
7
Dobra no to moze jeszcze raz...posłuchaj/przeczytaj ten tekst co on spiewa + jak to robi...potem posłuchaj innego rapera...i okazuje sie ze Zbuku to inny gatunek...ten gatunek znienawidzony w rapie
31
Nie słyszysz???
0
No tak...tylko czmu nie powiedzial co dalej...moze potem znowu lata posluchy czy cos takiego xd
0
Jutro sie postaram poszperac i dodac ten artykuł
0
Siema...Pamietam jak kiedys czytalem ,ze Real zdobedzie LM w 2014,2016,2017...wywiad czytalem w 2015roku a te slowa byly wypowiedziane w 2014r przed finalem...ta osoba zmarla (byla kibicem Realu) i to taka hiszpanska "wrozka" byla...czy ktos jeszcze o tym slyszal???
0
Masz racje...nie znam tamtej a reke bd wystawial...(nie nie mialem czym walnac)
0
Hmm...tu wystarczy zeby nauczyc jej komendy "bierz ja/jego"...i serio trzeba do jakis treserow wyzszej polki...
0
Na samym poczatku chcialem powiedziec tak mam google...ale moze ktos ma inne metody...a wiec tak szedlem na spacerze z moim psem po lesie(jest to suka...obecnie z cieczka) jest mloda ma dopiero 1,5roku(1rok i 4mc) moja suczka byla na smyczy...az tu nagle wychodzi sb jakas inna suka,starsza i...lekko mowiac moja przegrala(skonczylo sie tylko na strachu,żadnych ran, ale to dlatego , ze wlasciciel tamtej "szybko" zlapal swoja suke)...a pytanie brzmi jak nauczyc moja zeby tak ze sie bronila(nie jest to "chojrak" potrafi oszczekac Amstafa)????dodam ,ze moj to pies mysliwski (Gończy Polski)
0
YBB...w tym meczu ja bym dal z zakladka
0
Wygryw.
0
Pokazac Ci linki gdzie wysylka jest w ciagu 2-3dni a dostawa to min. 2tyg...
0
Siema szukam strony gdzie szybko przyjda mi buty firmy nike, adidas itp.(5-6dni)
znacie cos???
2
Tak zaobserwowałem, że w 2lidze angielskiej graja lepsze/z dużo bogatsza historia zespoly niz w nie jednej lidze...co wiecej PL wygralo okolo 23 ROZNYCH klubow...a LL(Real,Barca,Atleti,Bilbao,Valencia,Sevilla,RSSS i Depor)...tak...wszystko sam liczylem pare tyg. temu wiec liczby sa PRZYBLIZONE.
0
Tak serio...to nwm...chyba Zagłebie L.
0
Od zera
0
To znaczy 2 tys bd ale trzeba kupic jakis pad,monitor,klawiature xd
0
No wlasnie nie tylko...do przegladania internetu tez np.
1
Kupie komputer do 1.5K glownie fifa 16 no i 17...ktos cos poleci???xd
0
"Lepsze i nowsze" SKAD WIESZ ze chodzilo mi akurat o BF1
1
Ogolnie nie ogarniam tematu wiec...potrzebuje jakis komputer do 1,5K...chodzi glownie o gry typu Fifa i ogolnie jakies nowe i lepsze strzelanki
z gory dzieki