0

Jordany kupuj

0

Hmmm wczoraj sam na sam wybronił w sumie więc setke wyjoł

5

Ronaldinho...tak na ostatni mecz

0

5.strzał San Jose(tak sie chyba pisze) z połowy boiska

0

LM i Bayern 4:0

0

Tottenham...mój ulubiony klub w Anglii!!!

0

Co lepsze pasta/żel/guma do włosów?

0

I karne tez...i jeszcze kopanie piłki...

0

To teraz 2 dla Legii poproszę

1

Dokładnie...ja na przykład dalej wierze ,że Legia remis ugra

0

Mi 4:20 jako byłemu piłkarzowi...xd

0

Drugii...jak jeszcze nie wiesz xd

0

Czas na sucharek przed Ligą Mistrzów

Dzisiaj w nocy miałem sen o Warszawie

#smieszeq

6

Pisz do Ronaldo

0

Przeciez to Realowiec dodatkowo xd

0

Albo jak dusil piłkarza Romy...xd

0

No zgadam sie z tym w 100 procentach

0

Najpierw zobacz ile piłkarzy w Realu Chelsea itp. Zarabie 10mln+ a potem zobacz ile w Barcy...

0

Duze szanse?

Leicester-Porto 2

Sporting-Legia 3,5+bramki w meczu

Sparta Praga-Inter 1x

Gijon-Barcelona 3,5bramki w meczu

Liverpool-Hull obie strzela gola

Fenerbahce-Feyenoord
Jeden bym mogl wywalic ale ktory?

0

A jak mieszkam daleko od daleko miasta...i nwm gdzie sa takie sklepy w danym miescie to co...mam 1,5H w jedna strone jechac i z niczym wrocic xd

0

To że sie kłuci to akurat dobrze...xd

0

No i kolejny...nauczcie sie czytac :D...jakby bylo miejsce...ale ,że jest Luis to nie ma mowy o żadnym Lewym...xd

4

Mówiłem ,że jakby było miejsce...czytaj uważnie...a i Lewandowski słaby technicznie?

0

Lewandowski czy Krychowiak(ten z Sevilli) byli tylko nie ma dla nich aktualnie miejsca...ale są to napewno szczegolnie Lewy zawodnicy na TOP poziomie

0

A Ty myślisz ,że każdy całe życie gra dobrze?...

0

Hmm...a jak sie trafi kontuzja albo ktoś zwyczajnie nia da rady...?

0

Yhmmm...czy jak Barca będzie np. przegrywała 2-1 i trzeba bedzie gonić wynik to wpuścimy Mascherano na napad? IKSDE

0

*fatalny

0

Kogo popierasz? xD
*pobieranie

0



Szanujemy Pana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?