qwerty9099
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jordany kupuj
0
Hmmm wczoraj sam na sam wybronił w sumie więc setke wyjoł
5
Ronaldinho...tak na ostatni mecz
0
5.strzał San Jose(tak sie chyba pisze) z połowy boiska
0
LM i Bayern 4:0
0
Tottenham...mój ulubiony klub w Anglii!!!
0
Co lepsze pasta/żel/guma do włosów?
0
I karne tez...i jeszcze kopanie piłki...
0
To teraz 2 dla Legii poproszę
1
Dokładnie...ja na przykład dalej wierze ,że Legia remis ugra
0
Mi 4:20 jako byłemu piłkarzowi...xd
0
Drugii...jak jeszcze nie wiesz xd
0
Czas na sucharek przed Ligą Mistrzów
Dzisiaj w nocy miałem sen o Warszawie
#smieszeq
6
Pisz do Ronaldo
0
Przeciez to Realowiec dodatkowo xd
0
Albo jak dusil piłkarza Romy...xd
0
No zgadam sie z tym w 100 procentach
0
Najpierw zobacz ile piłkarzy w Realu Chelsea itp. Zarabie 10mln+ a potem zobacz ile w Barcy...
0
Duze szanse?
Leicester-Porto 2
Sporting-Legia 3,5+bramki w meczu
Sparta Praga-Inter 1x
Gijon-Barcelona 3,5bramki w meczu
Liverpool-Hull obie strzela gola
Fenerbahce-Feyenoord
Jeden bym mogl wywalic ale ktory?
0
A jak mieszkam daleko od daleko miasta...i nwm gdzie sa takie sklepy w danym miescie to co...mam 1,5H w jedna strone jechac i z niczym wrocic xd
0
To że sie kłuci to akurat dobrze...xd
0
No i kolejny...nauczcie sie czytac :D...jakby bylo miejsce...ale ,że jest Luis to nie ma mowy o żadnym Lewym...xd
4
Mówiłem ,że jakby było miejsce...czytaj uważnie...a i Lewandowski słaby technicznie?
0
Lewandowski czy Krychowiak(ten z Sevilli) byli tylko nie ma dla nich aktualnie miejsca...ale są to napewno szczegolnie Lewy zawodnicy na TOP poziomie
0
A Ty myślisz ,że każdy całe życie gra dobrze?...
0
Hmm...a jak sie trafi kontuzja albo ktoś zwyczajnie nia da rady...?
0
Yhmmm...czy jak Barca będzie np. przegrywała 2-1 i trzeba bedzie gonić wynik to wpuścimy Mascherano na napad? IKSDE
0
*fatalny
0
Kogo popierasz? xD
*pobieranie
0
Szanujemy Pana