0

Kupon
UTD
Bayern
Barca
Stawiać czy nie? XD

1

...Jak Ney dostawał to też było by sensu???
Czy poprostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....

0

Bry

1

Ale to WHU ma pakę...mam zamiar ich postawic z Chelsea w ten weekend

0

Ktos wie w ktorej galerii we Wrocławiu jest Urban City (nie moglem znalezc jbc...)

0

Lucas bd gwiazda ataku w tym meczu xddd

2

Dobra miałeś bana...świetnie ale nie musisz sie tym chwalic....

0

No i Michy...

1

Na telefonie to pisali xddd

0

A Mahomed patrzy...

2

"Szczęśliwa" 13-tka

0

Młody Busquets ciekawe czy tak dobry jak starszy kolega xd

0

Kicker...Niemiecka precyzja xddd

0

Intersport
Tanio i dobre buty

2

Serio...Obecność...na chillku to sb obejrzalem sam wieczorem...i nic...xddd

0

Monaco, a powody i uczucia takie same jak Twoje.

0

Nie...bo 2druzyny z najmniejsza iloscia punktow z 3.miejsc odpadaja (patrz Turcja i Albania)

0

Bry...
Sklepy z odzieża Hip Hopowa na terenie Wrocławia...coś ktoś sie oriętuje???

1

YBB -10
Legia- 0
Celtic
Olympiacos
za 5zl do wyjecia 106zł
całkiem nieźle

0

Wez podeslij

0

Na Wałbrzych xdd

0

Ehhh...170km i w koncu wakacje...:P

0

Jaki Rudnevs...w tatym sezonie Murawski Lewandowski Stilić Krivets Arboleda w bramce Burić albo Kotorowski...i ten gol Możdzenia w samo okienko z Man. City...pamietam jak dzisiaj ten "ryk" ojca po zwyciestwie :D

0

3:0
1:1
1:1
1:2

0

Ja bd robil nie dlugo jak Ramsey czy srodek tylko pofarbuje xddd

0

Hmm...bo moze to są kluby czeskie (Sparta Praga) i mieszka na dolnymślasku np. Skad do Pragi ma bliżej niż do Warszawy...

4

Ej...ja mam suczke fige...szanuj ja xd

1

Bo moze ma blizej do Czech niz do Warszawy...???

0

B.R.O

0

Leosia (15 znakow)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?