qwerty9099
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupon
UTD
Bayern
Barca
Stawiać czy nie? XD
1
...Jak Ney dostawał to też było by sensu???
Czy poprostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....
0
Bry
1
Ale to WHU ma pakę...mam zamiar ich postawic z Chelsea w ten weekend
0
Ktos wie w ktorej galerii we Wrocławiu jest Urban City (nie moglem znalezc jbc...)
0
Lucas bd gwiazda ataku w tym meczu xddd
2
Dobra miałeś bana...świetnie ale nie musisz sie tym chwalic....
0
No i Michy...
1
Na telefonie to pisali xddd
0
A Mahomed patrzy...
2
"Szczęśliwa" 13-tka
0
Młody Busquets ciekawe czy tak dobry jak starszy kolega xd
0
Kicker...Niemiecka precyzja xddd
0
Intersport
Tanio i dobre buty
2
Serio...Obecność...na chillku to sb obejrzalem sam wieczorem...i nic...xddd
0
Monaco, a powody i uczucia takie same jak Twoje.
0
Nie...bo 2druzyny z najmniejsza iloscia punktow z 3.miejsc odpadaja (patrz Turcja i Albania)
0
Bry...
Sklepy z odzieża Hip Hopowa na terenie Wrocławia...coś ktoś sie oriętuje???
1
YBB -10
Legia- 0
Celtic
Olympiacos
za 5zl do wyjecia 106zł
całkiem nieźle
0
Wez podeslij
0
Na Wałbrzych xdd
0
Ehhh...170km i w koncu wakacje...:P
0
Jaki Rudnevs...w tatym sezonie Murawski Lewandowski Stilić Krivets Arboleda w bramce Burić albo Kotorowski...i ten gol Możdzenia w samo okienko z Man. City...pamietam jak dzisiaj ten "ryk" ojca po zwyciestwie :D
0
3:0
1:1
1:1
1:2
0
Ja bd robil nie dlugo jak Ramsey czy srodek tylko pofarbuje xddd
0
Hmm...bo moze to są kluby czeskie (Sparta Praga) i mieszka na dolnymślasku np. Skad do Pragi ma bliżej niż do Warszawy...
4
Ej...ja mam suczke fige...szanuj ja xd
1
Bo moze ma blizej do Czech niz do Warszawy...???
0
B.R.O
0
Leosia (15 znakow)