qwerty9099
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ale z Leicester maja szanse wygrac xd
0
To co...Leicester/CSKA-Bayer L.-Brugge-Legia xd
0
Wez daj 20zl na pierwsze piec meczy i 15 zl na druga "piatke"
0
Fiolki Juve zwala
1
Bo ma 10meczy???
0
Grupa mistrzowska i nie mistzowska...xd
0
-"Ja słucham Penxa"
-"kto to?"
...
spoko wszystko ogarnelismy ,że tylko udawałeś
0
Penx Eripe...obczaj sb
0
Zabson na propsie nawet xd
0
Miałem na mysli Penxa akurat xd
3
Najlepsi to Que i chlopaki z pato xd
0
Czy ja wiem czy najlepszy...
0
Oke...wiesz różnych ludzi spotkałem xd
0
Serio...czy ja ironii nie wyczułem?xd
0
Quebo tak a Sulin...ja go tam nie lubie xd
1
Noo nie widze jak narazie w tych 4 nic słabego (ew. refren w "Patrzcie idzie frajer") + "Halo Ziom" (gdzie nawet ReTo coś fajnego nagrał xd
2
Ktoś słucha Białasa i jara się nową płyta jak ja?xd
0
Tak sobie myślę...ciekawe czy ta wojna rzeczywiście będzie czy jednak nie...jakieś opinie.
0
No dobra ale co bd z Marc'em
0
Pare miechow temu pykałem w imetina ale znowu przestałem xd
0
Spoko kuponik...w sumie sam bym taki walnoł xd
0
Haha...śmieszne...-_-
0
No i jeszcze ja...może nie typowy napastnik ale zagram wszędzie...gorzej z wykonaniem bo kondycja słaba i tak będzie lepiej od Kucharczyka xd
0
UTD i Chelsea wejda Live i Tottki raczej tez ale City i Arsenal watpie szczegolnie w City
0
Ten przedsionek wielkiej piłki może odpaść z Rostovem...
0
Na weekend
Real
Chelsea
Villareal(kurs 2.5)
Za 10 zl do wygrania 75 zl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Serio nie chcesz widzieć polskiej ekipy w LM???
0
Claudio Ranieri=Rene Gilard
0
Dobra przerobiłem go troche
UTD
Barca
Gl.Rangers
i remis Arsenal z Live