1

No ale z Leicester maja szanse wygrac xd

0

To co...Leicester/CSKA-Bayer L.-Brugge-Legia xd

0

Wez daj 20zl na pierwsze piec meczy i 15 zl na druga "piatke"

0

Fiolki Juve zwala

1

Bo ma 10meczy???

0

Grupa mistrzowska i nie mistzowska...xd

0

-"Ja słucham Penxa"
-"kto to?"
...
spoko wszystko ogarnelismy ,że tylko udawałeś

0

Penx Eripe...obczaj sb

0

Zabson na propsie nawet xd

0

Miałem na mysli Penxa akurat xd

3

Najlepsi to Que i chlopaki z pato xd

0

Czy ja wiem czy najlepszy...

0

Oke...wiesz różnych ludzi spotkałem xd

0

Serio...czy ja ironii nie wyczułem?xd

0

Quebo tak a Sulin...ja go tam nie lubie xd

1

Noo nie widze jak narazie w tych 4 nic słabego (ew. refren w "Patrzcie idzie frajer") + "Halo Ziom" (gdzie nawet ReTo coś fajnego nagrał xd

2

Ktoś słucha Białasa i jara się nową płyta jak ja?xd

0

Tak sobie myślę...ciekawe czy ta wojna rzeczywiście będzie czy jednak nie...jakieś opinie.

0

No dobra ale co bd z Marc'em

0

Pare miechow temu pykałem w imetina ale znowu przestałem xd

0

Spoko kuponik...w sumie sam bym taki walnoł xd

0

Haha...śmieszne...-_-

0

No i jeszcze ja...może nie typowy napastnik ale zagram wszędzie...gorzej z wykonaniem bo kondycja słaba i tak będzie lepiej od Kucharczyka xd

0

UTD i Chelsea wejda Live i Tottki raczej tez ale City i Arsenal watpie szczegolnie w City

0

Ten przedsionek wielkiej piłki może odpaść z Rostovem...

0

Na weekend
Real
Chelsea
Villareal(kurs 2.5)
Za 10 zl do wygrania 75 zl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Serio nie chcesz widzieć polskiej ekipy w LM???

0

Claudio Ranieri=Rene Gilard

0

Dobra przerobiłem go troche
UTD
Barca
Gl.Rangers
i remis Arsenal z Live

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?