radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oddałbym te 35 mln za grę w 1/2.
1
Wiecie co tak na prawdę zawiodło? Ławka rezerwowych, a właściwie jej brak. Trochę się zajechali tak jak Real swego czasu za Ancelottiego.
Nie ma żadnej alternatywy dla MSN, więc jak im nie idzie, to nie idzie wszystkim.
2
Przegrana przegraną, ale porównywać Wolfsburg do Atletico, to jak jak porównywać strzelanie z ASG do strzelania z broni palnej.
W Madrycie tak im brakuje jakichkolwiek sukcesów, że odpadnięcie Barcelony równa się ze zdobyciem pucharu.
6
Jeszcze kilka słów do osób które były tutaj od ostatniego sezonu po zdobyciu Potrójnej Korony - jak przechodzicie na drugą stronę barykady, to usuńcie konta i nie wracajcie tutaj. Nikt was nie chce na tej stronie. Wole żeby było mało osób, ale prawdziwych kibiców na dobre i na złe.
57
Ma w 100% rację. Winę za odpadnięcie ponoszą tylko i wyłącznie piłkarze, a co za tym idzie - spadek formy i zmęczenie. Niestety, nie zawsze się wygrywa. Adios sezonowcy.
6
Nie chcę nic mówić, ale jak Komorowski był prezydentem, to wygraliśmy 2x Ligę Mistrzów, a teraz co?
2
Za tyle lat Simeone się po prostu należy zwycięstwo w LM. Nie ma tyle kasy co inni, nawet jak odjedzie jakaś gwiazda to i tak zaraz znajdzie się ktoś inny. Szacun. Mam nadzieję, że ktoś z dwójki Bayern/Atletico wygra LM.
2
A weźcie się odwalcie od tego sędziego. Dostaliśmy wpier**l i tyle. Jakby zagrali tak jak powinni to by każdemu ten karny latał. Atletico zagrało dużo lepiej i skuteczniej. Nie ma co płakać, trzeba się pogodzić z przegraną i tyle. Wygrał skuteczniejszy.
Niestety brak formy przyszedł w najgorszym momencie, ale od meczu z Realem było widać, że będzie ciężko teraz.
Trudno, jak nie teraz, to za rok. Atletico obecnie chyba jest najsilniejszym zespołem w tej czwórce, także może odpadliśmy z przyszyły zwycięzcą LM ;p
0
Grają jak za Martino. 0 pomysłu...
0
No wiesz, z RSSS zagrał praktycznie II garnitur.
5
Trzeba docenić Real. Pokazali to, czego w ostatnim meczu nie pokazali nasi - walkę, walkę i jeszcze raz walkę.
Obyśmy jutro nie byli gorsi.
3
Ronaldo specjalnie nie strzeli żeby doczekać do karnych :v
0
W tamtym sezonie na tym samym etapie mieliśmy bodajże 2 pkt przewagi nad 2 zespołem, dlatego źle nie jest. Wpadki się zdarzają, a myślę, że najgorsze mamy za sobą.
2
A kur**, szkoda strzępić ryja...
0
Ojej, robi się coraz gorącej w lidze. Oby się ogarnęła Barca po przerwie, bo na razie nieciekawie :/
1
W środę jeszcze Roberto na bramce zagra :D
43
Villa: Messi jest najlepszy, zarówno w normalnym życiu, jak i za sterami konsoli.
Najważniejsza bramka w karierze: „Tę, którą zdobyłem przeciwko Manchesterowi United w Finale Ligi Mistrzów, którą wygrałem z Barceloną w 2011 roku. To była najważniejsza bramka w mojej karierze”,.
3
Zawsze jest 50% szans - albo przejdą, albo nie :v
4
W sumie nie ma co się cieszyć, bo wychodzi na to, że to nam ustawili losowanie :(
3
Wczoraj coś tam pokrzykiwali na rm.pl, że rozjadą Wilki 2-3 bramkami, ale chłopaki z 8 miejsca w tabeli Bundesligi nie usłyszeli chyba :D
17
Klatus i El Jarek muszą ładnie węglem sypać do pieca żeby fioletowa nie padła ;D
4
Już jutro w MARCA:
Wszystkie siły na Pichichi!
42
Bojówki gimnazjalne Realu po obejrzeniu powtórek na 144p streamach twierdzą inaczej :v
7
Czy jest większa hipokryzja niż twierdzenie kibiców Realu, że sędziowie pomagają innym drużynom?
7
Jakby w Polsce był podatek od hipokryzji, to dzięki Klatusowi i El Jarkowi budżetem doganialibyśmy Niemcy.
3
Wejdź na rm.pl
Tam pewnie w co II komentarzu jest szczegółowa analiza ;D
1
Nie oglądałem I połowy, ale z tego co wiem, to nic nie straciłem :v
Wynik dobry, ale pozostaje niedosyt bo mogliśmy dobić Atletico (chociażby 2 strzały Neymara i Messiego), ale nie przegraliśmy, na co się ponoć po I połowie zanosiło.
1
A myślałeś, że będą ciągle wygrywać po 5:0? A to, że nie przegrali 39 meczów z rzędu to już nie pamiętasz?
Lekki spadek formy nie oznacza, że zaraz nasz zaczną kosić wszyscy. Enrique ślepy nie jest i coś musi zaradzić. Na razie z ocenami poczekajmy do wtorku.
9
Na koniec sezonu kibice Realu będą się cieszyć z tego, że przerwali naszą świetną passę i wygrali na Camp Nou.
My będziemy natomiast cieszyć się z kolejnej Potrójnej Korony ;)
Nikt nie będzie pamiętał o tym meczy, zobaczycie :P
8
Rozumiem powszechną frustrację i falę niezadowolenia w kierunku piłkarzy i Enrique, ale no ludzie, nie zapominajcie o tym, że to pierwszy od 39 spotkań przegrany mecz, mamy I miejsce w lidze i przewagę nad Atletico 6 pkt, jesteśmy w finale PK i w 1/4 LM - nie zachowujcie się tak, jakbyśmy tym jednym meczem z Realem przewalili wszystko.
Zgadzam się, że nie zagrali tak jak oczekiwaliśmy i mimo wszystko powinniśmy wygrać dziś mecz, ale też nie popadajmy w skrajność - lepiej dziś było przegrać niż we wtorek, takie jest moje zdanie. Przydarzył się gorszy mecz (weźmy pod uwagę też przerwę reprezentacyjną) i taki też musiał nadejść, no a że akurat z Realem, no to trudno. Nikt nie zapewniał, że do końca sezonu będziemy każdego lać, ale gramy dalej na trzech frontach więc głowa do góry ;)