radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przegrana na własne życzenie niestety. Nie potrafiliśmy dobić Realu jak grał padakę, to Real nas dobił jak my graliśmy.
Sędziowanie swoją drogą, ale zawodnicy Realu mieli tyle miejsca w kontrach, że aż szkoda było patrzeć...
No cóż, raz się wygrywa, raz się przegrywa. Nie ma co płakać, przewaga w lidze nadal jest wysoka i nie jesteśmy zależni od nikogo.
Dziś dostaliśmy strzała w twarz i po nim trzeba się ogarnąć.
1
Czerwony Ramoooos
0
Rakitic dostał kartkę za asystę chyba...
1
Cały świat widzi jak sędzia pomaga Realowi.
0
Jak to się mówi w Polsce: Jazda z kurami :v
2
+ jeszcze: Zabierzmy broń palną prawym obywatelom, bo przecież terroryści mają ją ze sklepów zarejestrowaną, aaaa dodatkowo ludzie zaraz na ulicach będą do siebie strzelać i wgl rozbroić trzeba policję bo po co ma prowokować naszych gości z Bliskiego Wschodu.
10
Jak to? Przecież to na pewno jakiś znudzony Szwajcar albo Norweg wysadził pół lotniska w Brukseli. To nie wina uchodźców - oni są dobrzy i się dostosowują do naszych kultur. Przyjmijmy ich więcej :v
1
A co polityki, to skoro w Polsce myślą, że terroryści posiadają broń palną z legalnych źródeł i przez to chcą utrudnić do niej dostęp normalnym obywatelom, no to śmiać mi się chce.
Pozwolenie na broń do celów ochrony osobistej w Polsce jest nieosiągalne poprzez obecne przepisy. Mało tego, jesteśmy jedynym krajem w UE gdzie potrzeba pozwolenia na broń palną gazową.
1
Wiadomo, jak się jest Arabem to się jest Arabem, ale dotychczas jakoś to funkcjonowało bo nie było jakich prowokatorów i takich odsetek osób z tych radykalnych krajów.
Na szczęście w Polsce jest w miarę bezpiecznie, ale to może się zmienić z dnia na dzień.
13
To co się stało w Brukseli było do przewidzenia i na pewno się zamachy nie skończą.
Europa nie zdaje sobie kompletnie sprawy z zagrożenia. UE sama jest sobie winna tego, bo nie podejmuje żadnych kroków aby się przeciwstawić IS, a dodatkowo przyjmuje fale uchodźców, a wszyscy wiemy jakie to przynosi skutki.
Im wolno wszystko, nam - nic, poprzez jakieś poprawności i traktaty, dlatego terroryści czują się bezkarni.
Albo zamykamy granicę UE i wywalamy arabów tam gdzie ich miejsce (oczywiście w myśl zasady "nie każdy Arab to terrorysta", bo są normalni, którzy pracują, płacą podatki i dostosowują się do kultury i zwyczajów danego kraju), albo co kilka tygodni będą powtórki z Paryża i Brukseli.
1
Niestety mecz zremisowany na własne życzenie. Obrona po zejściu Pique się rozjechała, a Villarreal to świetnie wykorzystał. Szkoda, ale to nie koniec świata i duża przewaga nad Madrytem jest ciągle. Nie zawsze się wygra wszystko, przyjdą i słabsze mecze.
29
Barcelona w 1/4:
2015/16 - Atletico Madryt
2014/15 - PSG
2013/14 - Atletico Madryt
2012/13 - PSG
2011/12 - AC Milan
Real w 1/4:
2015/16 - Wolfsburg
2014/15 - Atletico Madryt
2013/14 - Borussia Dortmund
2012/13 - Galatasaray
2011/12 - APOEL Nikozja
2
aaa :v
Messi - 24 bramki, 10 asyst
Suarez - 17 bramek, 12 asyst
Neymar - 10 bramek, 17 asyst
1
Jest w ostatniej linijce ;P
MSN w 2016 r. - 51 goli
5
Podsumowanie 50 meczów Barcelony w tym sezonie.
Bilans spotkań: 39-8-3
Bilans goli: 141-41
Najlepszy strzelec: Suarez (43 gole)
Najlepszy asystent: Suarez, Neymar (po 19 asyst)
TOP5 w klasyfikacji kanadyjskiej:
5. Rakitić - 6 goli, 2 asysty = 8
4. Munir - 8 goli, 3 asysty = 11
3. Neymar - 26 goli, 19 asyst = 45
2. Messi - 37 goli, 15 asyst = 52
1. Suarez - 43 gole, 19 asyst = 62
MSN w sezonie 15/16 - 106 goli
MSN w 2016 r. - 51 goli
1
Może Perez się pomyli i zamiast 'V' napisze 'G' xD
2
Jak PSV wejdzie, to już wiadomo z kim Real zagra :v
3
1
So close :(
0
Campeones :v
68
Ma rację. Barcelona nigdy nie wygrała Bundesligi :(
19
No to może był ładna ekipa za kilkanaście lat :D
22
W następnym odc.: Pique i Alves sterują samolotem :v
2
Nie do wyciągnięcia. Obserwować mogą, ale marne szanse na transfer :/
0
A w roku 2016:
Messi - 21 goli
Suarez - 16 goli
Neymar - 7 goli
15
MSN w tym sezonie ma już 100 goli :>
2
No prawda, ale znajome to granie pod jednego zawodnika :v
2
2
https://scr.hu/7j38/qw8my
No to Messi przegonił Neymara w kanadyjce.
Dzisiejszy hattrick daje mu aż 20 goli w tym roku!
1
Kur**, kupcie Ronaldo...