0

Pinto na końcu jakąś akcję przeprowadzał :D Szkoda, że filmik się skończył :)

0

0

Jak tak dalej pójdzie to i z LM się pożegnamy. Miały być zmiany w grze już po meczu z Milanem a tu dalej piach i nie widać poprawy. Nie można sobie pozwolić na takie porażki.Taka prawda, że nikt nic nie gra, a klepaniem też nic się nie osiągnie. Nie wiem w czym leży problem ale wypadało by pokazać w meczu z Milanem, że to nie jest koniec Wielkiej Barcelony i dalej my będziemy rządzić na boiskach Europy a te kilka meczy to po prostu bardzo, bardzo zła passa.
P.S. Dobrze, że Liga pewna bo inaczej to był by najgorszy sezon od kilkunastu lat.

0

Villa się stara jak może. To nie jego wina, że nie dostaje 10000 piłek ale stara się i to widać. W II połowie na pewno coś ustrzeli :)

0

W sumie nic nie stoi na przeszkodzie żeby z Realem wyjść a takim napadzie:
Iniesta-Villa-Messi. Obecnie najlepszy atak. Nie ma co na siłę wpuszczać Pedro. Swoje grał, teraz niech on siedzi i patrzy jak gra David. A Alexis ? No cóż, wszyscy widzą jak gra. VeB!

0

Sezonowcy out...

0

W rewanżu muszą zagrać ofensywnie. Klepanie w środku nic nie da. Moim zdaniem trzeba zagrać Villą na środku, a nie Messim, który i tak się cofa to drugiej linii a jak będzie miał strzelić to strzeli. David może nie jest w super życiowej formie ale swoje potrafi. Na pewno wnosi więcej niż Pedro i Alexis razem wzięci teraz. Wieżę, że odrobimy straty i wygramy całe rozgrywki, bo to jest Barcelona i my nie odpadamy! :D :)

0

W rewanżu muszą zagrać ofensywnie. Klepanie w środku nic nie da, szczególnie, że dziś wiadomo jaki wynik. Moim zdaniem trzeba zagrać Villą na środku, a nie Messim, który i tak się cofa to drugiej linii a jak będzie miał strzelić to strzeli. David może nie jest w super życiowej formie ale swoje potrafi. Na pewno wnosi więcej niż Pedro i Alexis razem wzięci teraz. Wieżę, że odrobimy straty i wygramy całe rozgrywki, bo to jest Barcelona i my nie odpadamy! :D :)

0

Nie ma Villi, nie ma goli :(

0

Według mnie widać tutaj brak Villi który umie z dystansu strzelać :) Szkoda, że go nie ma bo na 100 % by wszedł w II połowie

0

Spokojnie, bez kłótni. To jest Barca, nie real. Wejdzie Don Andres i może Tello i 3 pkt nasze :)

0

biotec20
Idź już lepiej spać bo na gimbusa nie zdążysz rano

0

biotec20
Wiesz, że jesteś pojebany ?

0

0

Villa zajebiście dziś, gola strzelił szkoda, że odgwizdał spalonego sędzia którego nie było ale liczę na kolejny/e w II połowie ;P VeB!

0

0

W sumie dobry pomysł. Wtedy Villa obowiązkowo i Tello mógłby ;)

0

To, że Alexis nie ma formy każdy widzi. Pedro ma wahania formy więc myślę, że jak już Villa zacznie grać to powinien dostać te 90 min w kilku meczach i pokazać na co go stać.

0

Powiem jedno: brakowało Villi

0

Terry i Lampard...

0

Fajnie by było zobaczyć Ville w środku ataku w choć jednym meczu :)

0

Jak zagra Villa to będzie dobrze :)

0

0

Czy wygrywasz, czy nie zawsze ja kocham Cię. W sercu moim BARCA i na dobre i na złe . :D

0

4:2 :(

1

Już tylko 3:2 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?