0

no tak. Przypomina się mecz z Celticiem niestety :/ Posiadanie koło 90 % a skuteczność i strzały bliskie zeru

0

coś zamieszał Pedro :D

0

Sklad FCB na final Pucharu Katalonii: Oier, Patric, S. Gómez, Adriano, Balliu, Sergio, S. Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu, Pedro

Rezerwowi: Pinto, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Alexis, Mascherano, Jordi Alba, Song, Espinosa

0

fajnie powspominać :D

0

dołączam się do pytania :)

0

oj David :-/

0

ok ok ;P

0

Bo na tym nSport 36 to teraz na cały ekran pisze LIGA BBVA. To o 20 poleci normalnie ?

0

realmadrid.pl - tam sobie popisz z koleżkami z podstawówki

0

chyba w płakaniu -_- :D

0

Tak na marginesie czytam na stronie realu że ronaldo skoro został królem strzelców LM to ZP dostanie. Żałosne. Widać jacy są zdesperowani :D

0

Ale sracie z tym Neymarem, że sobie nie poradzi, że się spali itp. Gów*o prawda. Jak wywnioskowaliście jego umiejętności z meczów towarzyskich reprezentacji albo z lania 4:0 to mecie problem. Neymar jest świetnym zawodnikiem i na pewno da sobie radę bo przecież nie będzie tak, że nie będzie mógł przejść jakiegoś obrońcy bo jest z Europy. Skoro wydali na niego tyle kasy to widocznie długo mu się przyglądali i wiedzą jak gra a nie wywnioskowali tego z filmików na youtube. Także dajcie spokój i cieszcie się, że mamy nowego zawodnika i że klub coś robi aby następny sezon wymazał obecny i że może to jest ta osoba, która trochę odciąży Messiego :)

0

Z całym szacunkiem do Robbena, bo go bardzo lubię ale do Messiego mu trochę brakuje i jak już to Ribery mógłby być ale w pierwszej III bo Złota Piłka dla Messiego :)

0

nie no, real i Valencję puszczają :) tak jest w programie

0

Szkoda, że na Canal + nie ma meczu :/

0

Na pewno się nie sprzeda :) To 100 % Cule ! :D

0

Trochę podobny do Alxisa za zdjęciu :)

0

0

Liczyłem, że każdy powie choć słowo, no ale szkoda. I ta było wspaniale :D VeB!

0

Pewnie Thiago dostanie 7 a Neymarowi dadzą 11 :)

0

nie żebym się czepiał ale mogliby w HD to puścić. Choć raz :)

0

0

Triple A :)

0

No to trzymamy kciuki przez te 15 min za Madryt...Atletico oczywiście :D Macie nasze wsparcie :D

0

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(

0

na żadnym zdjęciu nie ma Villi :(

0

właśnie coś czytałem, ale chciałem sie upewnić :)

0

o której mniej więcej Feta na Camp Nou myślicie ?

0

Pinto, Alves, Piqué, Adriano, Alba, Song, Iniesta, Cesc, Alexis, Messi i Tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?