radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no tak. Przypomina się mecz z Celticiem niestety :/ Posiadanie koło 90 % a skuteczność i strzały bliskie zeru
0
coś zamieszał Pedro :D
0
Sklad FCB na final Pucharu Katalonii: Oier, Patric, S. Gómez, Adriano, Balliu, Sergio, S. Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu, Pedro
Rezerwowi: Pinto, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Alexis, Mascherano, Jordi Alba, Song, Espinosa
0
0
dołączam się do pytania :)
0
oj David :-/
0
ok ok ;P
0
Bo na tym nSport 36 to teraz na cały ekran pisze LIGA BBVA. To o 20 poleci normalnie ?
0
realmadrid.pl - tam sobie popisz z koleżkami z podstawówki
0
chyba w płakaniu -_- :D
0
Tak na marginesie czytam na stronie realu że ronaldo skoro został królem strzelców LM to ZP dostanie. Żałosne. Widać jacy są zdesperowani :D
0
Ale sracie z tym Neymarem, że sobie nie poradzi, że się spali itp. Gów*o prawda. Jak wywnioskowaliście jego umiejętności z meczów towarzyskich reprezentacji albo z lania 4:0 to mecie problem. Neymar jest świetnym zawodnikiem i na pewno da sobie radę bo przecież nie będzie tak, że nie będzie mógł przejść jakiegoś obrońcy bo jest z Europy. Skoro wydali na niego tyle kasy to widocznie długo mu się przyglądali i wiedzą jak gra a nie wywnioskowali tego z filmików na youtube. Także dajcie spokój i cieszcie się, że mamy nowego zawodnika i że klub coś robi aby następny sezon wymazał obecny i że może to jest ta osoba, która trochę odciąży Messiego :)
0
Z całym szacunkiem do Robbena, bo go bardzo lubię ale do Messiego mu trochę brakuje i jak już to Ribery mógłby być ale w pierwszej III bo Złota Piłka dla Messiego :)
0
nie no, real i Valencję puszczają :) tak jest w programie
0
Szkoda, że na Canal + nie ma meczu :/
0
Na pewno się nie sprzeda :) To 100 % Cule ! :D
0
Trochę podobny do Alxisa za zdjęciu :)
0
http://twitpic.com/crssr0 he he :D
0
Liczyłem, że każdy powie choć słowo, no ale szkoda. I ta było wspaniale :D VeB!
0
Pewnie Thiago dostanie 7 a Neymarowi dadzą 11 :)
0
nie żebym się czepiał ale mogliby w HD to puścić. Choć raz :)
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzy_Korony_%28szczyt%29 te ?
0
0
Triple A :)
0
No to trzymamy kciuki przez te 15 min za Madryt...Atletico oczywiście :D Macie nasze wsparcie :D
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(
0
na żadnym zdjęciu nie ma Villi :(
0
właśnie coś czytałem, ale chciałem sie upewnić :)
0
o której mniej więcej Feta na Camp Nou myślicie ?
0
Pinto, Alves, Piqué, Adriano, Alba, Song, Iniesta, Cesc, Alexis, Messi i Tello