0

Co wy piszecie niektórzy. Remis z Lechią i już od razu nie wiadomo co. Widać było, że co po niekurzy mieli na ten mecz po prostu wyjeba*e i grali trochę treningowo. To tylko sparing i sprawdzano różne ustawienia i taktyki. Do wniosków trzeba poczekać na dwumecz z Atletico jak już będą grać na serio z pełnym składem. Neymar przez 15 min jakoś super się nie wyróżnił bo nie miał okazji za bardzo i go faulowali za każdym razem ale da sobie radę :)
Szacunek dla Lechii, że dali z siebie wszystko i pokazali, że polska liga nie taka słabiutka :)
PS. Żałosne było tylko wyzywanie Kibiców Barcelony od kur*w przez kibiców Lechii.
Visca !

0

Tak to jest jak biorą "ekspertów" z placu budowy po drugiej stronie drogi od studia :D

0

"Barcelona jest chamską drużyną bo strzeliła 7 goli w Oslo i nie dała im żadnego"
Boże....

0

Słuchacie tego frajera na TVP Info? Pieprzy od rzeczy

0

Nie ma fiesty bez Iniesty :P
Tak mi się skojarzyło :P

0

No na skrzydle to wiadomo, że będzie grał cały czas. Chodzi o to żeby na 15 min na środek wszedł żeby zobaczyć jak mu pójdzie :)

0

Chciałbym zobaczyć choć z 15 min Neymara na szpicy :)

0

A będą pociągi na Gdańsk Stadion Expo z Głównego tak jak na Bon Jovi ?

0

Warto spróbować. To, że jest warty 700 000 euro to nie znaczy że gra na poziomie Ekstraklasy. Wydaje mi się jednak że trzeba dokupić kogoś jeszcze. Sprawdzonego :-)

0

Poczekamy, zobaczymy. Nie ma co spekulować :-)

0

„Jeśli Barça zapłaci klauzulę Thiago Silvy, ja zapłacę klauzulę Messiego – tak, według portalu actusports.fr, miał powiedzieć Nasser Al-Khelaifi. Prezydent drużyny z Paryża stwierdził, że otrzymał zapewnienie ze strony stopera i jego agenta, że Brazylijczyk w przyszłym sezonie wciąż będzie występował we francuskim klubie. xd

0

Przyjadą, wygrają, pojadą.
Mam nadzieję że pomogę :-P:-D

0

Trafila nagroda w odpowiednie ręce :-)

0

btw. Od nowego sezonu Pedro będzie grał z "7", a Tello z "17".

0

nie no, nie mogę. Najpierw Guardiola, potem Abidal który został bardzo chamsko potraktowany, Villa-sprzedany za śmieszne pieniądze, praktycznie za darmo, a teraz Thiago. Nie dość, że młody, perspektywiczny, utalentowany, to jeszcze miał zastąpić Xaviego za rok czy 2. Z całym szacunkiem do Generała, ale młodszy nie będzie i trzeba by w tym sezonie już wprowadzać Thiago do I składu. Ale widzę, że Rosell i Vilanova mają na to wyje**ne i wolą sprzedać perełkę zamiast wzmacniać klub. Oni chyba myślą tak: "Daliśmy 60 patoli za Neymara to przecież za taką kwotę to i Valdesa zastąpi od biedy".
Po drugie, trzeba by już w końcu podjąć jakieś kroki odnośnie kupna obrońcy(ów). Nie można myśleć o Silvie tylko, bo się okaże w końcu, że nie pójdzie i może być za późno na innych, dobrych i przewalone.
Nie ma co się czepiać Guardioli. Jak widzi, że nie chcemy takiego piłkarza to czemu niby ma go nie wziąć?
Także, mam nadzieję, że siądzie sobie Tito i Rosell, jebną się w czoło i pomyślą 2 razy przy kolejnych transferach :)

0

Rosell ty męski narządzie rozrodczy !!!!

0

Lol. Nie lepiej Thiago zostawić a kasę trzymać na obrońców ?

0

Oby to była prawda :)

0

Żegnaj przyjacielu :'(

0

Mówcie co chcecie na temat Davida. Ja mu bardzo dużo zawdzięczam. To m.in. dzięki niemu zacząłem interesować się piłką nożną widząc jak gra na Euro 2008 :) Spadek jego formy spowodowała kontuzja ale i tak wrócił i dał wiarę fanom i uśmiech ma ustach nam, kibicom Barcelony. Wiadomo, że już nie pozostanie w Barcie, bo kolejne co mógłby przechodzić to siedzenie na ławce i patrzenie na grę swoich kolegów. Już nie raz mi poleciała łza (i nie wstydzę się tego) na myśl, że już nie będę krzyczał po jego golach dla Barcelony ale taki jest football. Piłkarze odchodzą i przychodzą ale zawsze pozostają w sercach kibiców :)
Mam nadzieję, że tam gdzie pójdziesz, to będzie Ci się dobrze grało i będziesz dawał uśmiech na twarzach innych fanów i pamiętaj jedno, dla nas zawsze będziesz najlepszy i nie zapomnimy Twojej osoby :) VeB!

0

Szkoda że nie weszło to Villi

0

No w końcu Villa

0

0

Kto miał asyste teraz ?

0

LOL o_O

0

NEYMAR

0

Villa > Torres :-)

0

Moim zdaniem lepiej pasowałby Villa który nie tylko stoi i czeka aż mu Xavi czy Iniesta dograją piłkę co do mm :-)

0

No tak. Bo po co wpuszczać najskuteczniejszego napastnika Hiszpanii skoro można defensywnego pomocnika do ataku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?