0

@poeticus1/2
realmadrid.pl - tam się użalaj :)

0

co się odwlecze to nie uciecze :P

0

" niski jak na niego procent celnych podań (94%)" nie wiem czy 94 % to tak nisko :D

0

Mimo wszystko powinni zostawić Ville, Alexisa i Songa :)

0

przepraszam za mój debilny kom :-D

0

w końcu Messi bo zenada

0

Villa out, Messi in :)

0

po pierwsze: nie srajcie, nie ronaldo nie dogoni Messiego
po drugie: liczyłem na +50 bramek, ale widzę, że Tito wie lepiej
po trzecie: liczę na Ville :)

0

Tak na marginesie wie ktoś może ile w tym roku ma goli Messi a ile ronaldo ?

0

Zostawcie Davida :'(

0

Jest problem i to widać. I nie zaczął się od dwumeczu z Bayernem. Trzeba coś zrobić bo za rok to i ligi możemy nie wygrać. Remontada to jest bardziej potrzebna w klubie a nie w meczach. Po pierwsze to trzeba znaleźć trenera bo Tito - z całym szacunkiem ale nie ogarniasz. Po drugie zmiana taktyki albo jakieś dopracowania bo widać co z naszą tiki-taką się stało. Po trzecie transfery. Na chwilę obecną w sumie na każdą pozycję (no może nie licząc środka). Można by jeszcze wyliczać trochę ale wierzę, że to pierwsza i ostatnia wpadka, bo jak ktoś mądry powiedział "można odpaść i przegrać ale trzeba też coś pokazać".
Mam wielką nadzieję, że LM wróci za rok na CN i udowodnimy, że to nie koniec Wielkiej Barcelony.
A teraz pozostało nam usiąść przed TV i pooglądać niemiecki finał. Visca!

0

Teraz to bez sensu wpuszczac Leo. Jeszcze zlapie jakąś kontuzje niepotrzebnie. Na lige go oszczedzac. Szacun dla Bayernu. Przynajmniej jedna z moich ulubionych druzyn bedzie w finale :-D Visca!

0

ostatnia nadzieja wlasnie umarla :-(

0

Od początku mówiłem, że finał BVB vs Barca :D

0

To się zgadza co piszecie i wierzę w remontadę z całego serca ale proszę Cię Tito WYSTAW VILLĘ !!! :D :P

0

Mam nadzieję, że Tito miał dobry powód nie wpuszczając dziś Villi. To co zagrał Pedro dziś to brak słów. Mam nadzieję, że w środę nasz atak to albo: Tello-Messi-Alexis albo Villa-Messi-Alexis

0

No to finał Barcelona - BVB :D

0

1. Brak pomysłu na grę
2. Brak ataków, kontr, prostopadłych podań itp., itd.
3. Bezradność wszystkich trzech linii
4. Zamiany, przepraszam ZMIANA w 83 !!! tak 83 minucie. Bez komentarza
5. 0 akcji Messiego indywidualnych do których nas przyzwyczaił
6. Deja vu. Dziś Barcelona = Milan, Bayern=Barcelona (mecz z CN oczywiście)
Podsumowując liczyłem na puchar w tym sezonie ale niestety sprowadzili nas na ziemię. "Jak odpadać to z najlepszymi" - tak kiedyś mówiły wszystkie drużyny po meczach z Barcą. Teraz z całym szacunkiem mówię to ja po meczu z Bayernem, która od dawna jest moją drugą ulubioną drużyną i na marginesie ciesze się, że oni wygrają LM.

0

mam takie lekkie deja vu, tylko inna drużyna na przeciwko nas :/

0

Razem po zwycięstwo ! :D Visca !

0

Marcelo w Wiśle to było coś. Nie do przejścia, a i strzelać potrafił :)

0

Jak Cię lubię Frank, to teraz muszę się z Tobą nie zgodzić :P

0

I MOWILEM ZEBY GO NIE HEJTOWAC ? :-D

0

Dajcie spokój z hejtowaniem Pedro. Jak strzeli coś to co ? Będzie "ale zajebiście że Pedro gra" itp. Poczekamy, zobaczymy. Po meczu można hejtować jak się okaże, że dno zagrał i w ogóle, a na razie trzymamy kciuki za skład jaki Tito wybrał :)

0

Nie ma co ustawiać Barcy w 1/2 już. Spokojnie. Musimy wygrać dzisiaj i wtedy będzie można. PSG to wcale nie są jakieś ciotki do lania po 5:0 tylko jedna z lepszych drużyn w Europie. Możemy równie dobrze wygrać jak i przegrać, bo od wczoraj w piłkę nie grają.



Żartowałem :)
3:0 dla nasz dziś

0

Dla Abidala 11 :)

0

Żadnych alternatyw! Villa zostaje! :D

0

niech żyje Leo Villa :-P

0

a nie wtorkowego wieczoru ? :)

0

Tak wygrywa najlepsza drużyna świata !!! :D Bez pomocy sędziów i czerwonych kartek :P :D VISCA EL BARCA !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?