radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Villa już 2 gola strzelił :D
0
Podniecacie się tym realem jakby grali z jakimś Bayernem. Powiedzmy sobie szczerze. Inter wcale nie gra lepiej od Santosu z którym przecież graliśmy niemal perfekcyjnie. Mówicie że my gramy z frajerami a oni z elitą. Prawda ale popatrzcie na to że real zaczyna od nowa wszystko praktycznie a my jedziemy dalej. Z resztą skad wiecie jak my byśmy zagrali z tymi "potęgami" więc nie piszcie głupoty że real nas rozjedzieebo to gowno prawda
0
Podsumowanie strzeleckie po 6 meczach presezonu.
BIlans: 4-1-1
Bilans bramowy: 27-6
Strzelcy:
5 - Messi
4 - Pedro
3 - Alexis, Dongou, Fabregas
2 - Neymar
1 - Tello, Adriano, Pique, Sergi Roberto, Roman
Jak się gdzieś pomyliłem to przepraszam :0 Visca!
0
Pedro opuścił boisko z powodu dyskomfortu.
0
jedyna tragedia to twój komentarz...
0
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998584_226210437529062_1826772709_n.jpg ;P
0
Właśnie !!! To, że to mecze towarzyskie to nic nie znaczy
0
http://tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-1.html
0
A mógł podać
0
Dopiero przed meczem jechali na Pedro wszyscy -_- Ja się cieszę, że na niego stawia i, że w końcu zaczyna strzelać :)
0
Fabs ;p
0
*Chcą kupić :P
0
-Kupują piłkarza za 150 mln wartego co najwyżej 50
-Nie widzą swoich sparingów z LA Galaxy czy Evertonem
-O własne nogi to się potyka co najwyżej Benzema
Jedynymi cieniasami są oni :)
0
Tak na necie jest :P
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1010604_286169128192126_1329743347_n.png
0
7. Chyba, że Rosell go sprzeda za 2 worki ziemniaków :D
0
Po 4 meczach w tym sezonie (2-1-1) strzelcy prezentują się następująco:
3 - Messi
3 - Dongou
2 - Alexis
2 - Fabregas
1 - Tello
1 - Roman
1 - Adriano
1 - Pedro
1 - Sergi Roberto
Bilans: 17-4
Mimo, że Puchar Gampera to nie jest super ważne trofeum to cieszy :)
Mecz wyglądał jak za dawnych, dobrych czasów i podobał się oczom :)
Super, że Neymar zaliczył 2 asysty ale jeszcze kilka meczy musi minąć nim się wkomponuje na stałe do zespołu :P Visca!
0
Pinto, kurwa pros :D
0
WOW :D Pięknie :P
0
I TAK MA BYĆ CAŁY SEZON CHŁOPAKI !!! :D
0
Nie no na razie fajnie grają :D Miło się ogląda :P
0
Ważne, że kibice Barcelony wiedzą jak jest :)
0
Z całym szacunkiem dla Lechii ale to nie jest futbol europejski, bo po pierwsze nie ma tam gwiazd klasy europejskiej a i kontakt z Europą Lechia ma co najwyżej w FIFIE. Mecz potraktowali jak finał LM a poziom europejski pokazano mu w Brazylii na PK gdzie z resztą Neymar pokazał, że daje sobie radę.
Kasprzycki (czy inni) myślał, że jak sfauluje Neymara 5 razy w przeciągu 5 minut to go do realu wezmą.
Ale cóż. Poczekajmy do osądów do meczy o SP czy ligowych :) Visca !
0
Messi miał wyjebane na ten mecz :D
0
Deleu :)
0
Żałośni to byli kibice lechii krzycząc :"Jazda z kur**mi"
0
Nie chodziło mi o obrazę jakiegoś klubu. Po prostu te dwa mi najszybciej przyszły do głowy przypisaniu :) Ale jak chcesz to masz wersję 2.0:
"... sobie wślizgi z Podbeskidziem, Cracovią, Piastem, Górnikiem, Legią, Wisłą, Lechem, Zawiszą, Jagiellonią, Koroną, Ruchem, Pogonią, Zagłębiem, Widzewem i Śląskiem poćwicz..." :)
0
Większość pierwszy raz słyszała takie nazwiska jakie dziś biegały to wiesz :)
0
Pozwolę sobie przytoczyć dobre podsumowanie jednego z mądrzejszych kibiców realu :)
"graty dla Lechii bo pokazali charakter, ale gdyby ten mecz miał jakąkolwiek wartość skończyłoby się to pewną wygraną Barcy,a sama Lechia kończyła by mecz w 8, za faule taktyczne, które po prostu rzucały się w oczy, bo był stosowane po każdej stracie piłki. w normalnym meczu każdy taki faul to kartka : )"
0
A i Lukasz Kasprzycki co tak faulowałeś Neymara to pierwsze sobie wślizgi z Podbeskidziem albo Cracovią poćwicz bo w piłkę nie umiesz trafić nawet, a za takie fule pokazowe to kartka powinna być :)