0

A Villa już 2 gola strzelił :D

0

Podniecacie się tym realem jakby grali z jakimś Bayernem. Powiedzmy sobie szczerze. Inter wcale nie gra lepiej od Santosu z którym przecież graliśmy niemal perfekcyjnie. Mówicie że my gramy z frajerami a oni z elitą. Prawda ale popatrzcie na to że real zaczyna od nowa wszystko praktycznie a my jedziemy dalej. Z resztą skad wiecie jak my byśmy zagrali z tymi "potęgami" więc nie piszcie głupoty że real nas rozjedzieebo to gowno prawda

0

Podsumowanie strzeleckie po 6 meczach presezonu.
BIlans: 4-1-1
Bilans bramowy: 27-6
Strzelcy:
5 - Messi
4 - Pedro
3 - Alexis, Dongou, Fabregas
2 - Neymar
1 - Tello, Adriano, Pique, Sergi Roberto, Roman
Jak się gdzieś pomyliłem to przepraszam :0 Visca!

0

Pedro opuścił boisko z powodu dyskomfortu.

0

jedyna tragedia to twój komentarz...

0

Właśnie !!! To, że to mecze towarzyskie to nic nie znaczy

0

A mógł podać

0

Dopiero przed meczem jechali na Pedro wszyscy -_- Ja się cieszę, że na niego stawia i, że w końcu zaczyna strzelać :)

0

Fabs ;p

0

*Chcą kupić :P

0

-Kupują piłkarza za 150 mln wartego co najwyżej 50
-Nie widzą swoich sparingów z LA Galaxy czy Evertonem
-O własne nogi to się potyka co najwyżej Benzema
Jedynymi cieniasami są oni :)

0

Tak na necie jest :P

0

7. Chyba, że Rosell go sprzeda za 2 worki ziemniaków :D

0

Po 4 meczach w tym sezonie (2-1-1) strzelcy prezentują się następująco:
3 - Messi
3 - Dongou
2 - Alexis
2 - Fabregas
1 - Tello
1 - Roman
1 - Adriano
1 - Pedro
1 - Sergi Roberto
Bilans: 17-4
Mimo, że Puchar Gampera to nie jest super ważne trofeum to cieszy :)
Mecz wyglądał jak za dawnych, dobrych czasów i podobał się oczom :)
Super, że Neymar zaliczył 2 asysty ale jeszcze kilka meczy musi minąć nim się wkomponuje na stałe do zespołu :P Visca!

0

Pinto, kurwa pros :D

0

WOW :D Pięknie :P

0

I TAK MA BYĆ CAŁY SEZON CHŁOPAKI !!! :D

0

Nie no na razie fajnie grają :D Miło się ogląda :P

0

Ważne, że kibice Barcelony wiedzą jak jest :)

0

Z całym szacunkiem dla Lechii ale to nie jest futbol europejski, bo po pierwsze nie ma tam gwiazd klasy europejskiej a i kontakt z Europą Lechia ma co najwyżej w FIFIE. Mecz potraktowali jak finał LM a poziom europejski pokazano mu w Brazylii na PK gdzie z resztą Neymar pokazał, że daje sobie radę.
Kasprzycki (czy inni) myślał, że jak sfauluje Neymara 5 razy w przeciągu 5 minut to go do realu wezmą.
Ale cóż. Poczekajmy do osądów do meczy o SP czy ligowych :) Visca !

0

Messi miał wyjebane na ten mecz :D

0

Deleu :)

0

Żałośni to byli kibice lechii krzycząc :"Jazda z kur**mi"

0

Nie chodziło mi o obrazę jakiegoś klubu. Po prostu te dwa mi najszybciej przyszły do głowy przypisaniu :) Ale jak chcesz to masz wersję 2.0:
"... sobie wślizgi z Podbeskidziem, Cracovią, Piastem, Górnikiem, Legią, Wisłą, Lechem, Zawiszą, Jagiellonią, Koroną, Ruchem, Pogonią, Zagłębiem, Widzewem i Śląskiem poćwicz..." :)

0

Większość pierwszy raz słyszała takie nazwiska jakie dziś biegały to wiesz :)

0

Pozwolę sobie przytoczyć dobre podsumowanie jednego z mądrzejszych kibiców realu :)
"graty dla Lechii bo pokazali charakter, ale gdyby ten mecz miał jakąkolwiek wartość skończyłoby się to pewną wygraną Barcy,a sama Lechia kończyła by mecz w 8, za faule taktyczne, które po prostu rzucały się w oczy, bo był stosowane po każdej stracie piłki. w normalnym meczu każdy taki faul to kartka : )"

0

A i Lukasz Kasprzycki co tak faulowałeś Neymara to pierwsze sobie wślizgi z Podbeskidziem albo Cracovią poćwicz bo w piłkę nie umiesz trafić nawet, a za takie fule pokazowe to kartka powinna być :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?