0

Jeszcze 2 dni i 18 :D

0

Jak już jedną strzeli to pójdzie z górki :-D

0

Skończyło się na 41-59 % :P

0

Mimo wysokiej porażki szacunek dla Ajaxu że miejscami potrafili chwilę utrzymać się przy piłce i postraszyć naszą obronę :-)

0

Może z okazji debiutu hat trick ? :D

0

Kurwa no i co, że Ronaldo strzelił 3 gole? Jutro Messi też strzeli, a nawet jak nie to po I kolejce już macie króla strzelców? Ogarnijcie się co poniektórzy bo my mamy najlepszego piłkarza w szeregach i jutro, mam nadzieję pokaże na co go stać :)

0

Kasa jest a obrońcy (ów) nie ma :/

0

:)

0

Na razie ostateczny skład:
Courtuis
Alaba,Chiellini, Subotić, Monreal
Pogba, Hamsik, Ribery
Ronaldo, Messi, Adriano :)

0

tak

0

Lepszy Pogba czy Matuidi bo się nie mogę zdecydować ? :D

0

jakiego pomocnika od 6 do 6.5 polecacie bo trochę zmieniam skład ? :)

0

chyba, że strzeli i Messi i Neymar :) Na razie zostawię, ale dziękuję za przydatną radę :)

0

Mała podmianka: za Maxwella Hummels :D

0

Mój skład:
Courtois
Alaba, Chiellini, Maxwell, Monreal
Ribery, Hamsik, Koke, Pogba
Messi, Neymar

0

kurwa :(

0

3 pkt oczywiście cieszą ale kurwa ta obrona to ja nie mogę :/
Mecz średni w naszym wykonaniu (nie licząc końcówki) ale najważniejsze są punkty. Mam nadzieję, że Laporta wróci bo Rosell to się do zarządzania dupy nie nadaje. Czy on kurwa nie widzi, że nie mamy obrony od jakiegoś czasu? -_-

0

Razem po zwycięstwo! :D

0

Do garów a nie się wymądrzasz na tematy, o których nie masz pojęcia

0

Mogą zostać nawet do 2020, tylko niech Rosell za ich kasę coś zacznie kupować :)

0

Myślę, że on cały sezon ma na to wyjebane bo wie, że i tak jest lepszy :-D

0

Mam nadzieję, że duet Messi-Neymar przyniesie nam przynajmniej 80 bramek w tym sezonie (albo więcej) :D

0

Ale w następnym meczu Pedro na ławie

0

Byłbym wdzięczny :)

0

Jednak może kupno tego napastnika to nie był taki zły pomysł :/

0

Też kiedyś szukałem ale tylko to udało mi się znaleźć :D

0

najlepsze są komentarze typu: "Messi strzelił na pustą a Krystiano to czysta praca w ataku" XD

0

A no tak. Zapomniałem o nim :)

0

Plusy:
- MESSI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?