0

No i po chuj są takie mecze? Kluby powinny coś z tym zrobić. Co innego grać o punkty czy o awans, a co innego grać o pietruszkę. Tylko kontuzje z tego wychodzą...

0

Dani Alves również kontuzjowany. Brazyliczyk opuści spotkania z Granada i Ajaxem.
KURWA

0

Głosujący zrobią wszystkich w chuja i ani Leo ani CR nie będzie w pierwszej 3 i się skończy wojna :-)

0

6x ja pierdole :(

0

Za portugalskim czym?

0

Ja zawsze byłem tego zdania, żeby nie robić takich meczy o nic w środku sezonu.

0

Tyle co my pewnie. 8.

0

Ile CR ma bramek w 2013?

0

Ibra Ibrą. Ważne żeby Valdes jak najmniej pauzował ;__;

0

Jeszcze nie ma wyników badań. Nie strasz :)

0

Pinto jest naprawdę świetnym zawodnikiem i jak wszyscy podkreślają najzabawniejszą osobą w drużynie i mam nadzieję, że zostanie jeszcze w Barcelonie :) Mimo wszystko, z racji jego wieku, nie wiem czy będzie pierwszym bramkarzem :P

0

Mała korekta. Atheletic dałbym jednak do tych trudniejszych :)

0

Na szczęście nie ma jakichś super wymagających spotkań do końca roku. Z Granadą, Athletickiem czy Getafe powinniśmy spokojnie wygrać. Trudniej na pewno będzie z Villarealem, ale gramy na CN także myślę, że na minus z tego nie wyjdziemy.
W LM już awans pewny ale mam nadzieję, że wygramy oba spotkania.
PK to już raczej formalność dla drugiego zespołu wspomaganego przez kilku doświadczonych graczy z pierwszego i tu nie powinno być problemu.
Całe szczęście w nieszczęściu, że Messiego ominą mniej ważne mecze, a na te decydujące już powoli o tytułach wróci w pełni sił :P

0

Neymar + Alexis = gooooooole :D

0

Ładny sweter :)

0

Mam nadzieję, że Leo wróci jak najszybciej, ale ta jego nieobecność to będzie wielki zastrzyk mobilizacji dla innych piłkarzy. Neymar, Alexis czy Fabregas będą dawać z siebie jeszcze więcej.
Nieobecność Messiego wcale nie jest jakaś straszna. Opuści on kilka meczów w PD, 2 w LM i jeden w PK (w którym i tak by pewnie nie grał). Jest to natomiast wielka szansa dla Neymara, aby przez ten czas stać się nr 1 w ofensywie Barcelony i razem z Alexisem, który ma świetną formę rozmontowywać kolejno drużyny :)
Życzę Leo jak najlepiej, ale jak trzeba będzie poczekać nawet do połowy stycznia czy początku lutego, a mieć pewność, że wszystko będzie już OK, to lepiej żeby się do końca wykurował.
Po kontuzji wróci stary, dobry Messi i pokaże światu kto jest najlepszym piłkarzem :P

0

Nie wiem co inni chcą pokazać ciągle faulując Neymara. Zazdrość to chyba za mało powiedziane...

0

0

Jak chcecie zobaczyć Messiego prawdziwej wielkości na swoim komputerze, to nic prostszego - śledźcie link, ustawcie wielkość ręki Leo jak swoją własną i gotowe...
http://o.ea.com/18573
No niezłe to :D

0

Alexis daje znak zeby się zbytnio nie przejmować nieobecnością Leo :-)

0

Ciekawa wypowiedź:
Jorge Valdano: Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie, a na drugim miejscu jest kontuzjowany Messi.
:P

0

„Jeśli Leo zdobędzie Złotą Piłkę, będę się śmiał” - tak komentuje sprawę Złotej Piłki Gerard Pique, w ekskluzywnym wywiadzie dla Mundo Deportivo.

0

Wyjazd jak 3 madrycki...

0

0

Szkoda tego gola, ale jakby nie zrobił wślizgu a tamci strzelili, to wtedy by było: "Alves mógł wybić wślizgiem" :P
Miał 50 % szans i niestety tym razem wyszło gorzej :P
Odpłaci się golem albo asystą z Granadą :D

0

Ja pierdole te cioty madryckie mało się ze szczęścia nie zesrają. Wszędzie tylko wypisują jak to ronaldo zdobędzie ZP i najlepiej żeby Leo nie zagrał do końca sezonu. Szkoda mi takich ludzi, ale co zrobić. To też świetnie pokazuje, że ronaldo potrafi przegonić Messiego tylko wtedy, gdy on nie gra. Mam nadzieję, że z Messim wszystko będzie w porządku już na 100 %, a Barcelona pokaże wszystkim i wygra wszystkie mecze do jego powrotu. :)

0

Zazdroszczą po prostu :P

0

Przy 3 bramce a 1 Fabregasa fajnie pokazuje do Martina: "A Ty, kurwa dobre podanie" :D

0

Mam nadzieję, że w końcu tym meczem pokazał Tacie, że jest w świetnej formie i musi grać częściej niż obecnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?