radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OFICJALNIE: Neymar skręcił kostkę. Bardziej szczegółowe badania jutro.
Tak podobno podało RAC1.
0
Techniczny pomyślał pewnie: "Eee, nie ma Neymara to spadam do domu", po czym zgasił światło ;)
0
A tam pieprzycie, że bezmyślnie itp., itd.
Chłopak chciał zrobić wszystko aby piłka nie wyszła no i niestety pech chciał, że przydarzyła mu się kontuzja. Mam wielką nadzieję, że to nic poważnego, i z City będzie gotów na 100 %.
0
MESSI !!!! :D
0
Nie no to jest jakaś klątwa chyba...
0
PINTO
0
Messi i Neymar :-D
0
Ważne, że docenili naszych w oficjalnej :)
0
No taki bramkarz i to za 12 mln. Nic tylko brać :)
0
Rooney to naprawdę dobry i solidny zawodnik, ale od początku chciałem aby to Neymar był naszym wzmocnieniem :)
0
Zdrowia Samir ;-)
0
Mam nadzieję, że za rok w pierwszej trójce zobaczymy Neymara :D
0
Ja zawsze chciałem, żeby Xavi dostał ;/ To już raczej niemożliwe, chyba, że w takiej formie jak Pele dziś.
0
Nie żebym się czepiał czy coś bo mimo wszystko Ronaldo się należało, ale Rosell tak wchodzi w dupę Qatarowi a i trener i kapitan zagłosowali na Cristiano...
0
Ballon d'Or votes:
1. Cristiano Ronaldo - 27.99%
2. Lionel Messi - 24.72%
3. Franck Ribery - 23.36%
4. Zlatan Ibrahimovic - 5.29%
5. Neymar - 3.17%
0
Xavi Xavim bo mimo, że nie raz zwalniał grę to dalej ma mózg w nodze i podaje bezbłędnie. Ale Alves? Trochę beka
0
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1530341_735935136417826_828297796_n.png
Wyciekło zdj 11 :D
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1526379_205546702983471_955795768_n.jpg?oh=8feea0e0703cd8e0e6f288fe7a1d88b4&oe=52D5EB99
Messi co siedzi :D
0
Dla mnie lepszy był Robben
0
2 wyjazdy. W sumie dobrze.
0
Masz rację. O ocenę wyżej każdy ze stoperow powinien dostać. Wiadomo przecież, że Masche czy Pique nie strzelą hat tricka żeby 9-10 dostali. Jednak jakby nie oni to kto wie jaki by był wynik.
0
Wiem, że gdybanie może być głupie dla niektórych, ale ciekawe jakby się mecz potoczyl gdyby nie grał Juanfran? :-)
0
Wisła już na kilku meczach byla w Portugalii. Może coś z tego będzie ;-)
0
Mało to było pojedynków na linii Real/Barcelona-Bayern? A kojarzysz mecz z 5.08. 1980 roku gdzie Bayern wygrał z Realem skromne...9:1?
0
no niestety 0:1 ;/
0
Ta, ale Real przecież już 2 min po meczu Barcy dopisywał 3 pkt i wyszedł super składem. Aż dziw bierze, że CR nie strzelił tych szumnie zapowiadanych 3 goli w pierwszej połowie.
A poza tym, porównaj sobie rywali... (Atletico nie wiem czy pamiętasz wygrało z Realem)
0
Tytuł na rm.pl "Znamy skład, ultraofensywny kwartet od początku".
Strzały celne po I połowie: 3
0
Tęsknię za dawnym Alvesem. Pamiętam jak miał chyba 20 asyst w sezonie :-(
0
Co jak co ale fajny trick
0
W sumie to bardziej się przyda boczny (prawy) obrońca niż środkowy.