0

OFICJALNIE: Neymar skręcił kostkę. Bardziej szczegółowe badania jutro. ‪
Tak podobno podało RAC1.

0

Techniczny pomyślał pewnie: "Eee, nie ma Neymara to spadam do domu", po czym zgasił światło ;)

0

A tam pieprzycie, że bezmyślnie itp., itd.
Chłopak chciał zrobić wszystko aby piłka nie wyszła no i niestety pech chciał, że przydarzyła mu się kontuzja. Mam wielką nadzieję, że to nic poważnego, i z City będzie gotów na 100 %.

0

MESSI !!!! :D

0

Nie no to jest jakaś klątwa chyba...

0

PINTO

0

Messi i Neymar :-D

0

Ważne, że docenili naszych w oficjalnej :)

0

No taki bramkarz i to za 12 mln. Nic tylko brać :)

0

Rooney to naprawdę dobry i solidny zawodnik, ale od początku chciałem aby to Neymar był naszym wzmocnieniem :)

0

Zdrowia Samir ;-)

0

Mam nadzieję, że za rok w pierwszej trójce zobaczymy Neymara :D

0

Ja zawsze chciałem, żeby Xavi dostał ;/ To już raczej niemożliwe, chyba, że w takiej formie jak Pele dziś.

0

Nie żebym się czepiał czy coś bo mimo wszystko Ronaldo się należało, ale Rosell tak wchodzi w dupę Qatarowi a i trener i kapitan zagłosowali na Cristiano...

0

Ballon d'Or votes:

1. Cristiano Ronaldo - 27.99%
2. Lionel Messi - 24.72%
3. Franck Ribery - 23.36%
4. Zlatan Ibrahimovic - 5.29%
5. Neymar - 3.17%

0

Xavi Xavim bo mimo, że nie raz zwalniał grę to dalej ma mózg w nodze i podaje bezbłędnie. Ale Alves? Trochę beka

0

Dla mnie lepszy był Robben

0

2 wyjazdy. W sumie dobrze.

0

Masz rację. O ocenę wyżej każdy ze stoperow powinien dostać. Wiadomo przecież, że Masche czy Pique nie strzelą hat tricka żeby 9-10 dostali. Jednak jakby nie oni to kto wie jaki by był wynik.

0

Wiem, że gdybanie może być głupie dla niektórych, ale ciekawe jakby się mecz potoczyl gdyby nie grał Juanfran? :-)

0

Wisła już na kilku meczach byla w Portugalii. Może coś z tego będzie ;-)

0

Mało to było pojedynków na linii Real/Barcelona-Bayern? A kojarzysz mecz z 5.08. 1980 roku gdzie Bayern wygrał z Realem skromne...9:1?

0

no niestety 0:1 ;/

0

Ta, ale Real przecież już 2 min po meczu Barcy dopisywał 3 pkt i wyszedł super składem. Aż dziw bierze, że CR nie strzelił tych szumnie zapowiadanych 3 goli w pierwszej połowie.
A poza tym, porównaj sobie rywali... (Atletico nie wiem czy pamiętasz wygrało z Realem)

0

Tytuł na rm.pl "Znamy skład, ultraofensywny kwartet od początku".
Strzały celne po I połowie: 3

0

Tęsknię za dawnym Alvesem. Pamiętam jak miał chyba 20 asyst w sezonie :-(

0

Co jak co ale fajny trick

:D

0

W sumie to bardziej się przyda boczny (prawy) obrońca niż środkowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?