0

Doszedłem do wniosku, że przed meczem na nikogo nie narzekam, ani nikogo nie wstawiam na czyjeś miejsce. Czas pokaże, czy dobra 11 czy nie :)

0

Ter Stegen jest wart obecnie 20 000 000 Euro (wzrost o 8 000 000). Fajnie, że się rozwija :D Mam nadzieję, że będzie u nas świetnie się spisywał ;P

0

Tak btw. Wartość Thiago cały czas rośnie. Po wczorajszej aktualizacji Bundesligi wynosi 30 mln. Cieszę się z tego, ale jednocześnie smucę bo szkoda mi cały czas, że odszedł.

0

Stare, ale mi się przypomniało: http://images4.fanpop.com/image/photos/22600000/Bar-a-Beatles-Style-fc-barcelona-22616523-500-296.jpg
:D Mam nadzieję, że Tata też nas tak poprowadzi :)
Moim zdaniem w ostatnich latach byliśmy takimi Beatlesami piłki nożnej ;D

0

Jakos nie jestem przekonany do Luiza.

0

Kto by sie przejmował tym co pisze marca :-)

0

No to ciekawie się zrobi teraz jak Neymar wróci z racji tego, że Messi, Pedro i Alexis są w niezłej formie. Ale zawsze lepiej mieć dostatek niż niedosyt :D

0

Na obecną chwilę Montoya>Alves

0

Dlaczego nie mamy obrony?!

0

Ja pieprze.

0

ZERO formy...

0

Murawa to żadne usprawiedliwienie. Sevilla też gra na takiej a już ze 3 razy zagrozili bramce Valdesa...

0

O Alves. Znów gramy w 10 :(

0

Trochę tego nie rozumiem. Nie ma pieniędzy na nowych zawodników, a 4 mln spokojnie się znajdzie na podwyżkę dla Messiego. Z całym szacunkiem, ale obecnie trochę nie zasługuje. Wiem, że to nadal najlepszy piłkarz na świecie, ale jak klub będzie się tak ciągle płaszczył przed nim, to nigdy nie wróci "stary Messi", bo będzie wiedział, że i tak mnóstwo kasy dostanie nawet jak ma gorszą formę.

0

Fajnie by było znów zobaczyć Liverpool w LM :)

0

Dzięki ;)

0

Messi ostatnio niestety więcej mówi niż robi. Czekam na minusy.

0

Alves krytykuje kibiców, oni Alvesa i tak w kółko :-D

0

Te wrzutki Alvesa są tak żałosne, że aż śmieszne xd

0

Posiadanie 83-17 % ;-)

0

Fajnie by było mieć Alabę.

0

Chyba 09 ;-)

0

Ciekawe czym się kierowali wybierając Alvesa najlepszym prawym obrońcą na świecie? ;-)

0

Choćby in on ;)

0

Mam nadzieję, że znajdą kogoś na miejsce Mascherano, bo niestety gra piach.

0

Xavi ostatnio całkiem nieźle gra :) Oby trak dalej.

0

Co jest ?!

0

Neymar wróć ;__;

0

Kurde juz 2:0 powinno być...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?