0

No tak. Tata zamiast opieprzyć zawodników to zjebał sędziego...

0

Było niestety tak, że po zwycięstwie z City trochę się w dupach poprzewracało i myśleli, że w SS wygrają 0:5, a że po słabej grze już w I połowie nikt nich nie zjebał za przeproszeniem (tak jak w każdym meczu gorszym co strasznie mi się nie podoba u Taty a co jest wielkim atutem np. Smudy). I nie piszcie, że po jednym meczu jazdy i sami sezonowcy itp. bo już od kilku meczów słabo idzie, a i bezsensowne podania też nie są eliminowane.

0

Najbardziej mnie wkurwiają komentarze pomeczowe zawodników, że: "nic się nie stało" itp., itd.

0

Niestety od jakiegoś czasu nie zasługujemy na pierwsze miejsce w tabeli, bo z wyjątkiem może 3 meczy gramy padakę. Pewnie wylądujemy na 3 miejscu po tej kolejce i mimo wszystko trudno będzie odrobić patrząc na obecną formę realu.

0

Macie kurwa swojego songa i rotacje...

0

Czyżby znów klątwa Neymar-Messi?

0

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1959242_563681203728661_1343649336_n.jpg
Dla tych co mają wątpliwości. Można by powiedzieć, że historia zatoczyła koło ;)

0

Niech pyta. I tak nie dostanie ;)

0

Mourinho ostatnio powiedział, że Barcelona jest obecnie najsłabsza w ostatnich latach, dłużny nie pozostał mu Ronaldinho Gaúcho, który powiedział że: 'FC Barcelona była najsłabsza w momencie, kiedy był w niej Jose.'' :D

0

w gimnazjum na się hejcić a nie myśleć :D To dlatego ;)

0

"Kibice" realu tak bardzo chcą degradacji Barcelony do niższej ligi za te niby "oszustwa" bo wiedzą, że to jedyny sposób, żeby coś wygrać.

0

Wiem, że niektórzy mają to w dupie, ale warte odnotowania: Wszystkie podania w 2. połowie: Bayern Monachium - 512 | Arsenal Londyn - 33.

Po naszemu zagrali ;)

0

Co wy sie przejmujecie jakims pedalkiem. Ból dupy ma i tyle.

0

Hey Mou. Ta "najsłąbsza" Barca właśnie wpieprzyła City na ES :D

0

Żal...

0

Pora na tajną broń - Neymara :D

0

Jechaliście na Mascherano a chyba najlepszy na boisku.

0

Na razie nas jadą...

0

Od losowania mówiłem że wygramy i awansujemy i zdania nie zmienię. Wierze, że chłopaki zagrają na 110 % i zamkną usta hejterom :-)

0

Forma jest. Mam nadzieje, że będzie dzis piękna noc dla nas :-D

0

Jak dla mnie to powinien wyjść skład:
Valdes-Alba, Pique, Mascherano, Adriano-Iniesta, Busquets, Fabregas-Alexis,Messi,Neymar ;)
Nie jestem tylko pewny czy Neymar jest gotów na grę przez 90 min., ale skoro Pedro jest w niezłej formie, nie powinno być wielkich problemów :)

0

Ciekawe czy zagra Adriano czy Alba. Każdy ma swoje plusy i minusy ale co do formy strzeleckiej go zdecydowanie Adriano. Takie petardy z dystansu mogą sie przydac na ES.

0

A co miał podejść do bramkarza i go przeprosić? :D Messi celebruje podnosząc palce do nieba, a Neymar tańcząc. Nie widzę w tym nic złego :)

0

Najlepszy mecz w tym roku i jeden z najlepszych (TOP 3) w sezonie :D

0

I tak ma byc do końca sezonu :-D

0

Po cichu liczę, że Leo strzeli hat tricka i zmniejszy ładnie stratę do Cristiano :D

0

Jakby te 2 słupki zamienić na gole, to chyba jedna z najlepszych połów w tym sezonie :D

0

We wczorajszym meczu piłkarze Barçy wymienili między sobą 1058 podań, z czego 969 było celnych (91,5%).
No cóż. Ponad 1000 podań a wynik jaki był każdy widział. Jedyne co kuleje i to mocno to wykańczanie. Przecież spokojnie mogliśmy wygrać wczoraj 3-4:1, bo sytuacji było dużo (z resztą po stronie gości kilka też). Mam nadzieję, że będzie większe skupienie.

0

Mieć tyle okazji i nic nie wykorzystać...Pomyśleć, że mogla to być liga albo LM. Jak można pozwolic na takie błędy. Przecież 1:0 to żaden wynik i mimo, że awans był zapewniony, to trzeba być skupionym w 100 % i wykorzystać takie sytuacje jak np. Pedro czy Fabregas.

0

Kurde coś klątwa nad tym stadionem ciąży ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?