radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Razem po zwycięstwo! Visca el Barca!
0
Jestem bardzo ciekawy reakcji Dudka jak Barcelona strzeli.
0
Jerzy Dudek przed chwilą na Facebooku.
"Dzięki wszystkim za życzenia urodzinowe! Niech prezentem dla wszystkich będzie zwycięstwo Realu z Barcą!"
No tak. Na pewnie będzie bezstronny komentarz... Jest tylu komentatorów, a wzięli byłego zawodnika Realu Madryt na spółkę z ich fanem...
0
"- O kogo boisz się najbardziej? Pepe, Ramos?
- Wiadomo, żeby Pepe nie uległ prowokacji. Bo on tym żyje. To nie jest tak, że traci kontrolę, ale żyje tym, poświęca się dla swojego zespołu. Pepe i Sergio Ramos to dwóch zawodników, którzy mają najwięcej gorącej krwi. Oby nie ulegli prowokacjom Busquetsa czy Piqué, który przy rzutach rożnych potrafi tak uszczypnąć, żeby sędzia niczego nie widział." Jerzy Dudek
Szczerze to wątpię w obiektywizm dzisiaj, szczególnie u Dudka. Nie wiem dlaczego go wybrali...
0
A no tak, Wolski przecież dziś XD Wybaczcie :P
0
Niedługo i w lidze będziemy przed Realem i Atletico ;D
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10009283_578124102284371_319032869_n.jpg
Dzisiejsi komentatorzy...
0
Nie żebym nie doceniał talentu Bale'a, ale 80 mln jest tylko warty dlatego, bo przeszedł za duże pieniądze do Realu. Xavi i Iniesta w swoim najlepszym okresie byli warci odpowiednio 65 mln i 70 mln, a nie ukrywajmy, byli dużo lepsi od niego obecnie.
0
Neymar pokazuje ile bramek dziś strzeli ;D
0
To źle słyszałeś
0
Ja wierzę, że dziś zagramy świetny mecz i wygramy. Mimo, że Barcelona ma problemy od jakiegoś czasu to w meczu z silną drużyną w tym sezonie jeszcze nie zawiodła. Przed meczami z City wiele osób już skreślało Barcę, a zagrali przecież świetny dwumecz. Chłopaki na pewno są zmobilizowani, bo wiedzą, że przegrywając ten mecz, przegrają ligę. Szkoda głupich wpadek jakie miały miejsce, ale teraz trzeba zagrać na 110 % i pokazać, kto tak naprawdę jest najlepszy. Dziś wiele będzie zależało od środka pola, ale patrząc na formę naszych pomocników jestem spokojny, o napastnikach nie wspominając. Obrona też nie jest przecież jakaś tragiczna. Błędy się zdarzają każdemu, ale najważniejsze będzie niedopuszczanie do rzutów rożnych, które wiadomo jak się kończą dość często w tym sezonie. Na koniec, chciałbym dziś zobaczyć Neymara w pełni formy, bo on może być jednym z najbardziej kluczowych zawodników.
0
Zawsze rzucam wszędzie statystykami piłkarzy Barcelony, ale dzisiejsze pytanie kumpla mnie zatkało XD
"Ile ma Messi goli na sztucznej nawierzchni przy swietle ledowym w godzinach między 18 a 20 przy temp > 20 st C, zakładając, że w skladzie bylo 5 wychowankow i 2 brazyliczykow w dzień nieparzysty?"
0
No my mamy najlepszy atak w Europie (nie licząc Red Bull Salzburg - 93 gole w 27 meczach) więc nie mamy się o co martwić. Messi-Pedro-Alexis strzelili 49 bramek, więc różnica jest prawie żadna (szczególnie, że Messi pauzował kilka tygodni). Mam nadzieję, że obrona nasza się spręży i nie będzie popełniać głupich błędów, bo to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, o ile nie najważniejszy.
Dodam również liczbę goli i asyst w tym sezonie ligowym:
Leo Messi 18
Alexis Sanchez 17
Pedro Rodriguez 14
Cesc Fabregas 9
Neymar 7
Adriano 3
Xavi 3
Dani Alves 2
Gerard Pique 2
Andres Iniesta 2
Sergio Busquets 1
Marc Bartra 1
Carles Puyol 1
Cristian Tello 1
Cesc Fabregas 12
Leo Messi 10
Neymar 8
Pedro Rodriguez 8
Alexis Sanchez 8
Andres Iniesta 6
Adriano 2
Cristian Tello 2
Xavi 2
Martin Montoya 2
Jordi Alba 2
Dani Alves 2
Marc Bartra 1
Sergio Busquets 1
Przy 81 strzelonych golach, 66 było " z asysty", co daje 81,5 %. Co ciekawe, w tym sezonie ligowym gole strzelało 14 piłkarzy i tylu też asystowało.
0
Wielki człowiek i piłkarz, któremu brakuje tylko zwycięstwa Mistrzostw Świata. Mam nadzieję, że będzie mu to dane :)
0
Jako Barcelona nie powinniśmy bać się nikogo. To nas powinni się obawiać.
Ja nie chcę spekulowac kto z kim i kto przejdzie, bo losowania jeszcze nie było. Sądzę też, że jesteśmy w stanie pokonać każdego z pełną mobilizacją i kadrą.
Przypominam, że przed meczem z City wielu już skreślalo Barcelonę, a przecież to były jedne z najlepszych meczów w naszym wykonaniu w tym sezonie i to nie z byle kim.
0
Tak, chodziło mi o dwóch i nie napisałem nigdzie, że jestem pewny, że za tyle przejdą, tylko, że myślę, że może wystarczyć :)
0
Fajnie by było jakby kupili Kompany'ego i Mangale/Benatie i myślę, że te 55 mln raczej wystarczy ale nigdy nic nie wiadomo. Moim osobistym marzeniem co do pomocy jest Vidal i wcale nie jest niemożliwy do zakupu. Jeśli chodzi o atak to stawiałbym na kogoś z dwójki Müller-Agüero
0
Cóż, niedzielne El Clásico w Canal+ Sport komentować będą Rafał Wolski i... Jerzy Dudek.
0
3 ;-)
Neymar z Cetic
Pedro z Getafe
Messi z Osasuna
0
Niestety na obecną chwilę Bale>Neymar. Oby w niedzielę coś nasz Ney pokazał to spadek formy jest dość widoczny, czego nie można powiedzieć o Bale'u. :/
0
No niestety Neymar siedzi na ławce nie bez powodu. Marnuje sporo szans i gubi się w dryblingu. Alexis czy Pedro są w lepszej formie i zasłużenie mają miejsce w I składzie.
0
ESPN Brasil podał, że w październiku Martino zapytał o osiem transferów. 4 obrońców: Vergini, Filipe Luis, Doria i Subotić; 2 pomocników Turan i Gundogan oraz dwóch napastników: Aguero i... Klose.
Kolejne nazwiska łączone z Barceloną. Jedne ciekawe, drugie mniej. Podobno Aguero był numerem 1 więc może rzeczywiście coś się kręci koło niego. Z tych 4 obrońców w sumie nie widzę kandydata na ŚO, choć Filipe i Subotić to dość wyrobiona marka, ale wolałbym Mangalę albo Benatię, no i Kompanego, ale wątpię, że go nas stać :)
0
Damy radę. Jesteśmy głodni zwycięstw, a i pozycja w tabeli nikogo nie satysfakcjonuje. Myślę, że jak najbardziej jesteśmy w stanie wygrać, bo forma wróciła, a i mamy najlepszy obecnie atak w Europie. Myślę, że chłopaki są zmobilizowani jak nigdy i pokażą na co ich stać.
0
Jak na pierwszy rok w Europie i to w takiej drużynie, to przecież całkiem nieźle sobie radzi. Nikt nie oczekiwał 5:0 w każdym meczu i wiadome było, że kryzys w pewnym czasie przyjdzie tak jak w każdej drużynie. Jak dla mnie Tata powinien zostać i dostać więcej zaufania.
0
Cieszy to, że nie ma problemu z wystawieniem bo żaden nie w formie, a to, że każdy może sporo namieszać i statystyki wyglądają imponująco. Mamy obecnie najlepszy atak w Europie (81 goli) i dobrze, że jest walka o miejsce w ataku. Osobiście uważam, że najlepiej zacząć Iniesta-Messi-Alexis, a Neymara i Pedro wpuścić po przerwie, ale poczekajmy na decyzję Taty, bo on wie najlepiej kogo wystawić :)
1
Andres pokazał dziś jak wielkim jest piłkarzem. Po takiej tragedii przyszła najlepsza forma w sezonie. Myślę, że to dla zmarłego dziecka postanowił walczyć i odzyskał magię i finezję.
0
Mam nadzieję, że Barcy nie czeka sprawa w sądzie za gwałt na Osasunie ;P
0
I tym samym Barcelona jest najskuteczniejszą drużyną w najlepszych ligach w Europie - 78 goli :D
0
Messi chyba poczęstował kolegów tymi "magicznymi ciastkami" co jadł przed City ;P
0
No dziś to wszystko wychodzi, nawet Alves dość celnie podaje :D Mam nadzieję, że druga połowa będzie równie owocna i liczę, że może wejdzie Neymar i coś strzeli :)