6

Real wygrywa to przynajmniej do następnego weekendu nie będzie wszędzie "wina sędziów", "oni tylko z karnych", "przegraliśmy mistrzostwo przez Undiano" itp.

34

Przed kontuzją:
Ronaldo - 21 goli
Costa - 17 goli
Messi - 8 goli
Po kontuzji:
Ronaldo - 28 goli (+7)
Costa - 25 goli (+8)
Messi - 25 goli (+17)

2

Miały być mecze-finały, a nie sparingi.

0

No tak. Po co się koncentrować z Betisem. Przecież mecz sam się wygra...

2

Bartra dzis szacun

34

Hala dzieci widzę pieją, że same karne ma Barcelona nie widząc nawet sytuacji w jakich je dostaje. Komentatorzy, dziennikarze, eksperci zgodni, że karny był, ale oczywiście trzeba szukać spisku i ich biedny Real przez sędziów na 3 miejscu :(

12

http://s4.ifotos.pl/img/Beztytuup_exrsapq.png
Pozwolę przypomnieć :) KochamInieste będziemy czekać na relację, jeśli Leo się uda :D

0

Skład jak najbardziej optymalny. Neymar pewnie na LM szykowany, to dziś odpocznie.

0

Z takich realnych wyników to jutro najlepiej by było, gdyby Atletico remis, my oczywiście wygrana i jakieś potknięcie Realu, najlepiej dające 3 pkt RSSS :D

0

Szkoda słów, więc wkleję to: http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
:P

0

Ronaldo powinien grać z taką tabliczką: http://sklep.hjrg.pl/303-2040-large/nie-dotykac-z-opisem.jpg
;P

0

Ronaldo 102 mecze, Messi 84...

0

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1978604_582453905184724_1347065524_n.png
Dla tych wszystkich, co już mówią o La Decimie (od 12 lat) i zemście z tamtego sezonu.

0

Powiedzcie mi, kiedy w tym sezonie Real grał z kimś naprawdę dobrym i pokazał dobrą grę? No właśnie.

0

Bez obrazy, ale tak się niektórzy podniecają jakby wygrali LM, a przypomnę, że grają z II skład BVB...

0

https://www.facebook.com/photo.php?v=789745254378541&set=vb.323299284356476&type=2&theater
Przepraszam, że nie na temat, ale nie wie ktoś w co gra Leo? :)

0

Nie no to jest niesprawiedliwe. Nie wydajemy po 200 mln co roku na transfery 10 piłkarzy jak niektórzy. Max. kupujemy 1-2 na rok, a dostajemy taki zakaz. Skoro chodziło o piłkarzy poniżej 18 roku, to niech zakaz będzie na takich, a nie na normalnych.
Mam nadzieję, że coś da się z tym zrobić. Może jakaś większa kara czy coś, ale bez jaj, 2 okienka zawieszenia, to dla mnie absurd.

0

Gracz meczu, jak dla mnie był tylko jeden: Król Andres I :D

0

Mecz w naszym wykonaniu świetny. Obrona bez zarzutów, pomoc czyściła jak nigdy, a atak, szczególnie skrzydła kartkowały ich aż miło. Niestety szkoda tego gola Atletico, ale nie miał szans Pinto.
Widowiskowo, jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Wierzę, że w Madrycie zagramy skuteczniej i półfinał będzie nasz! :D

0

Zajebiście...

0

Messi dla niepoznaki ;)

0

Jasne, że żart z mojej strony :) Mam nadzieję, że choć jedna osoba się nabrała ;)

0

Jest już skład!
Oier-Alves,Puyol,Bartra,Adriano-Sergi Roberto,Song,Xavi-Tello,Messi,Pedro

Niespodziewane posuniecie Taty!

0

Żart czy nie, ale jak dla mnie z zawodników: Kompany, Mangala, Benatia; Luiz jest najsłabszy. Mam nadzieję, że jednak go nie sprowadzą.

0

Dobry kawał. Lepszy niż jakieś artykuły co i tak każdy wie, że nie prawda :D
Nie wiem jak inni, ale moja reakcja to "Co to ku*wa?" :D

0

Nie, nie sezonowiec...Po prostu wydawało mi się, że to duża kwota.

0

Dawali 48 mln za Alvesa? :O Choć w sumie wtedy miał jeszcze dobrą formę.

0

Podobno najlepszy snajper Atlético, Diego Costa, doznał urazu na jednym z przedmeczowych treningów.

Trener rywali, Diego Simeone, wypowiedział się na ten temat dla telewizji TVE: "Przebadają go dziś w nocy i jutro rano, ale wydaje mi się, że raczej nie zagra".

Nie życzę nigdy nikomu żadnej kontuzji, ale absencja Costy dużo by nam ułatwiła :)

0

Damy radę ze wszystkimi :D

0

Ciekawe jakich Tata ustawi stoperów? W sumie za dużego wyboru nie ma, ale Mascherano gra ostatnio słabiej i może to się odbić na wyniku, a tu gol jest na wagę złota dla obu drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?