radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Real wygrywa to przynajmniej do następnego weekendu nie będzie wszędzie "wina sędziów", "oni tylko z karnych", "przegraliśmy mistrzostwo przez Undiano" itp.
34
Przed kontuzją:
Ronaldo - 21 goli
Costa - 17 goli
Messi - 8 goli
Po kontuzji:
Ronaldo - 28 goli (+7)
Costa - 25 goli (+8)
Messi - 25 goli (+17)
2
Miały być mecze-finały, a nie sparingi.
0
No tak. Po co się koncentrować z Betisem. Przecież mecz sam się wygra...
2
Bartra dzis szacun
34
Hala dzieci widzę pieją, że same karne ma Barcelona nie widząc nawet sytuacji w jakich je dostaje. Komentatorzy, dziennikarze, eksperci zgodni, że karny był, ale oczywiście trzeba szukać spisku i ich biedny Real przez sędziów na 3 miejscu :(
12
http://s4.ifotos.pl/img/Beztytuup_exrsapq.png
Pozwolę przypomnieć :) KochamInieste będziemy czekać na relację, jeśli Leo się uda :D
0
Skład jak najbardziej optymalny. Neymar pewnie na LM szykowany, to dziś odpocznie.
0
Z takich realnych wyników to jutro najlepiej by było, gdyby Atletico remis, my oczywiście wygrana i jakieś potknięcie Realu, najlepiej dające 3 pkt RSSS :D
0
Szkoda słów, więc wkleję to: http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
:P
0
Ronaldo powinien grać z taką tabliczką: http://sklep.hjrg.pl/303-2040-large/nie-dotykac-z-opisem.jpg
;P
0
Ronaldo 102 mecze, Messi 84...
0
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1978604_582453905184724_1347065524_n.png
Dla tych wszystkich, co już mówią o La Decimie (od 12 lat) i zemście z tamtego sezonu.
0
Powiedzcie mi, kiedy w tym sezonie Real grał z kimś naprawdę dobrym i pokazał dobrą grę? No właśnie.
0
Bez obrazy, ale tak się niektórzy podniecają jakby wygrali LM, a przypomnę, że grają z II skład BVB...
0
https://www.facebook.com/photo.php?v=789745254378541&set=vb.323299284356476&type=2&theater
Przepraszam, że nie na temat, ale nie wie ktoś w co gra Leo? :)
0
Nie no to jest niesprawiedliwe. Nie wydajemy po 200 mln co roku na transfery 10 piłkarzy jak niektórzy. Max. kupujemy 1-2 na rok, a dostajemy taki zakaz. Skoro chodziło o piłkarzy poniżej 18 roku, to niech zakaz będzie na takich, a nie na normalnych.
Mam nadzieję, że coś da się z tym zrobić. Może jakaś większa kara czy coś, ale bez jaj, 2 okienka zawieszenia, to dla mnie absurd.
0
Gracz meczu, jak dla mnie był tylko jeden: Król Andres I :D
0
Mecz w naszym wykonaniu świetny. Obrona bez zarzutów, pomoc czyściła jak nigdy, a atak, szczególnie skrzydła kartkowały ich aż miło. Niestety szkoda tego gola Atletico, ale nie miał szans Pinto.
Widowiskowo, jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Wierzę, że w Madrycie zagramy skuteczniej i półfinał będzie nasz! :D
0
Zajebiście...
0
Messi dla niepoznaki ;)
0
Jasne, że żart z mojej strony :) Mam nadzieję, że choć jedna osoba się nabrała ;)
0
Jest już skład!
Oier-Alves,Puyol,Bartra,Adriano-Sergi Roberto,Song,Xavi-Tello,Messi,Pedro
Niespodziewane posuniecie Taty!
0
Żart czy nie, ale jak dla mnie z zawodników: Kompany, Mangala, Benatia; Luiz jest najsłabszy. Mam nadzieję, że jednak go nie sprowadzą.
0
Dobry kawał. Lepszy niż jakieś artykuły co i tak każdy wie, że nie prawda :D
Nie wiem jak inni, ale moja reakcja to "Co to ku*wa?" :D
0
Nie, nie sezonowiec...Po prostu wydawało mi się, że to duża kwota.
0
Dawali 48 mln za Alvesa? :O Choć w sumie wtedy miał jeszcze dobrą formę.
0
Podobno najlepszy snajper Atlético, Diego Costa, doznał urazu na jednym z przedmeczowych treningów.
Trener rywali, Diego Simeone, wypowiedział się na ten temat dla telewizji TVE: "Przebadają go dziś w nocy i jutro rano, ale wydaje mi się, że raczej nie zagra".
Nie życzę nigdy nikomu żadnej kontuzji, ale absencja Costy dużo by nam ułatwiła :)
0
Damy radę ze wszystkimi :D
0
Ciekawe jakich Tata ustawi stoperów? W sumie za dużego wyboru nie ma, ale Mascherano gra ostatnio słabiej i może to się odbić na wyniku, a tu gol jest na wagę złota dla obu drużyn.