0

Dać 5 mln więcej i jest Reus, albo z 10 i jest Vidal.

0

Wg mnie Gyce ma lepszą fryzurę :D

0

Co do Barcelony to tak jak od 6 lat powtarzają kibice Realu: "za rok wrócimy silniejsi". Mam nadzieję, że zarząd sprowadzi świetnych graczy i w końcu można będzie coś pograć :)

0

Ból dupy to ty możesz mieć po nocy z kolegą, ja po prostu piszę jak było.

0

Real powinien wyjść z koszulkami "Gracias Mychitarian".

0

Messi prędzej by przeszedł do Wisły niż do Realu. Już 1000 razy mówił, że tak nie zagra. Mało tego, ciągle powtarza, że chce grać tylko dla Barcelony i takie transfery do Realu, Bayernu, PSG czy innych szejków są bez sensu...

1

Ale Fabregasa zostawić w spokoju!

0

Tak, ale na FIFE :P U nas nie przejdzie ;)

0

No rzeczywiście dość szeroki temat :)

0

O czym rozprawka? :D

0

Jeszcze po testach nie ochłonęli ;)

0

Taka książka do niezły pomysł :D Autorzy: Hala Dzieci i Visca Łebki, pośmiać by się można było.

15

Transfery Zubiego:
Napastnik - przedłużenie kontraktu z Messim
Pomocnik - e tam, Xavi jest, pogra jeszcze.
Obrona - stoper jakiś, ale nie za drogi bo obiecałem sobie nowe auto. Na prawej się sprzeda Alvesa, a Montoya go zastąpi. Szkoda kasy.
Bramkarz - już jest. Pinto się przekona - pogra jeszcze ze 3 lata.
;)

0

Dobrze, że Real masowo zdobywa trofea.

0

Jak poszło? ;)

1

Ach ten płacz hala dzieci i nie tylko, że "uefalona" itp., nie znając w ogóle sytuacji, skoro nie wiedzą nawet, że to FIFA nakłada, ale ok.
Niech płaczą, jak Atletico wygra ligę a Bayern/Atletico LM to już widzę co będzie. Będą kupować Vidala, Pogbe, Reusa, Suareza, Maradone, Pele itp., itd...

1

W samej Barcelonie jak i na Camp Nou byłem 2 lata temu, tylko meczu mi się nie udało zobaczyć. Do dziś pamiętam nawet ulicę na jakiej mieszkałem ;) Wg mnie to najpiękniejsze miasto w Europie, i drugie w jakim byłem, a nie chwaląc się zwiedziłem już dużo krajów. Każdemu polecam, kto jeszcze nie był. Magiczne miejsce.

2

Ja już mam zaplanowane jechać we wrześniu. Nie będę Was pytał jak to jest, bo wiem, że na pewno nie do opisania :)

5

Cieszę się, że mogę oglądać Messiego "na żywo". Niektórzy tylko potrafią krytykować, ale dla mnie to zawsze będzie nr 1 i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zobaczę go na Camp Nou.

3

Chelsea to najgorsza drużyna do oglądania na świecie. Typowe boi dupy. Już wolałem odpaść z Atletico, niż miałbym oglądać tak grającą Barcelonę...A ich trener wszędzie widzi spiski i XIX w. gry, ale oczywiście nie Chelsea. Przecież to święty klub...

1

Chelsea powinna zmienić nazwę z CFC na PKS...

0

Czuję, że niedługo Rafinha może się zadomowić w pierwszej 11. Może nie w kolejnym sezonie, ale kto wie :)

2

Tylko nie Luiz. Mangala albo Benatia jak już ;__;

2

We wcześniejszych latach to bezsprzecznie najlepszy prawy obrońca na świecie, wybierany przecież do kilku 11 sezonu, a i filar Barcelony Pepa Guardioli.
Niestety jak każdy, z wiekiem się wypalił i już nie wróci do dawnej dyspozycji, i moim zdaniem trzeba go już kimś zastąpić.
Dla ciekawskich wstawiam statystyki Daniego (gole/asysty) we wszystkich sezonach:
08/09 - 5/14
09/10 - 3/15
10/11 - 4/20
11/12 - 3/16
12/13 - 1/10
13/14 - 4/3

Razem: 20/78

11

Xavi ostatnio w niezłej formie :) Oby tak dalej.

0

Gracz meczu bez wątpienia Mascherano. Ten wślizg w 90’ najwyższej klasy. Rozgryzłem go chyba. Jak trochę opuści getry to nie dość, że wszystko czyści, to jeszcze dostaje przyśpieszenia jak Alba i nawet w ataku się udziela :)
Mascherano 9/10 bo mógł się lepiej zachować przy swoim strzale, ale i tak klasa światowa dziś.

A, i zróbcie coś z tą stroną, bo to jest już wkurzające, że w czasie i po meczu nie można normalnie wejść…

0

Alves not bad.

0

Super, kurwa.

1

Tam gdzie miejsce Alvesa - na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?