radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10262102_690448504346873_4088442313245552253_n.jpg
Fajnie przedstawione plany transferowe :)
0
Dać 5 mln więcej i jest Reus, albo z 10 i jest Vidal.
0
Wg mnie Gyce ma lepszą fryzurę :D
0
Co do Barcelony to tak jak od 6 lat powtarzają kibice Realu: "za rok wrócimy silniejsi". Mam nadzieję, że zarząd sprowadzi świetnych graczy i w końcu można będzie coś pograć :)
0
Ból dupy to ty możesz mieć po nocy z kolegą, ja po prostu piszę jak było.
0
Real powinien wyjść z koszulkami "Gracias Mychitarian".
0
Messi prędzej by przeszedł do Wisły niż do Realu. Już 1000 razy mówił, że tak nie zagra. Mało tego, ciągle powtarza, że chce grać tylko dla Barcelony i takie transfery do Realu, Bayernu, PSG czy innych szejków są bez sensu...
1
Ale Fabregasa zostawić w spokoju!
0
Tak, ale na FIFE :P U nas nie przejdzie ;)
0
No rzeczywiście dość szeroki temat :)
0
O czym rozprawka? :D
0
Jeszcze po testach nie ochłonęli ;)
0
Taka książka do niezły pomysł :D Autorzy: Hala Dzieci i Visca Łebki, pośmiać by się można było.
15
Transfery Zubiego:
Napastnik - przedłużenie kontraktu z Messim
Pomocnik - e tam, Xavi jest, pogra jeszcze.
Obrona - stoper jakiś, ale nie za drogi bo obiecałem sobie nowe auto. Na prawej się sprzeda Alvesa, a Montoya go zastąpi. Szkoda kasy.
Bramkarz - już jest. Pinto się przekona - pogra jeszcze ze 3 lata.
;)
0
Dobrze, że Real masowo zdobywa trofea.
0
Jak poszło? ;)
1
Ach ten płacz hala dzieci i nie tylko, że "uefalona" itp., nie znając w ogóle sytuacji, skoro nie wiedzą nawet, że to FIFA nakłada, ale ok.
Niech płaczą, jak Atletico wygra ligę a Bayern/Atletico LM to już widzę co będzie. Będą kupować Vidala, Pogbe, Reusa, Suareza, Maradone, Pele itp., itd...
1
W samej Barcelonie jak i na Camp Nou byłem 2 lata temu, tylko meczu mi się nie udało zobaczyć. Do dziś pamiętam nawet ulicę na jakiej mieszkałem ;) Wg mnie to najpiękniejsze miasto w Europie, i drugie w jakim byłem, a nie chwaląc się zwiedziłem już dużo krajów. Każdemu polecam, kto jeszcze nie był. Magiczne miejsce.
2
Ja już mam zaplanowane jechać we wrześniu. Nie będę Was pytał jak to jest, bo wiem, że na pewno nie do opisania :)
5
Cieszę się, że mogę oglądać Messiego "na żywo". Niektórzy tylko potrafią krytykować, ale dla mnie to zawsze będzie nr 1 i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zobaczę go na Camp Nou.
3
Chelsea to najgorsza drużyna do oglądania na świecie. Typowe boi dupy. Już wolałem odpaść z Atletico, niż miałbym oglądać tak grającą Barcelonę...A ich trener wszędzie widzi spiski i XIX w. gry, ale oczywiście nie Chelsea. Przecież to święty klub...
1
Chelsea powinna zmienić nazwę z CFC na PKS...
0
Czuję, że niedługo Rafinha może się zadomowić w pierwszej 11. Może nie w kolejnym sezonie, ale kto wie :)
2
Tylko nie Luiz. Mangala albo Benatia jak już ;__;
2
We wcześniejszych latach to bezsprzecznie najlepszy prawy obrońca na świecie, wybierany przecież do kilku 11 sezonu, a i filar Barcelony Pepa Guardioli.
Niestety jak każdy, z wiekiem się wypalił i już nie wróci do dawnej dyspozycji, i moim zdaniem trzeba go już kimś zastąpić.
Dla ciekawskich wstawiam statystyki Daniego (gole/asysty) we wszystkich sezonach:
08/09 - 5/14
09/10 - 3/15
10/11 - 4/20
11/12 - 3/16
12/13 - 1/10
13/14 - 4/3
Razem: 20/78
11
Xavi ostatnio w niezłej formie :) Oby tak dalej.
0
Gracz meczu bez wątpienia Mascherano. Ten wślizg w 90’ najwyższej klasy. Rozgryzłem go chyba. Jak trochę opuści getry to nie dość, że wszystko czyści, to jeszcze dostaje przyśpieszenia jak Alba i nawet w ataku się udziela :)
Mascherano 9/10 bo mógł się lepiej zachować przy swoim strzale, ale i tak klasa światowa dziś.
A, i zróbcie coś z tą stroną, bo to jest już wkurzające, że w czasie i po meczu nie można normalnie wejść…
0
Alves not bad.
0
Super, kurwa.
1
Tam gdzie miejsce Alvesa - na ławce.