4

Proszę, tylko nie Luiz. Dać więcej i będzie Mangala, 100 razy lepszy z resztą.

0

Btw.
Włoskie media twierdzą, iż w kontrakcie gracza Napoli, Zunigi są zapisane dwa klauzulę: pierwsza, która pozwala na odejście do Barcelony za 15 mln euro i druga w wysokości 30 mln euro na transfer do któregoś z innych zespołów.Jak dowiedziało się "Mundo Deportivo", Napoli jest gotowe sprzedać Zunigę w zamian za Javiera Mascherano lub Alexa Songa. Zuniga jest obserwowany z myślą zastąpienia w składzie Daniego Alvesa, którego przyszłość nie jest jasna.
Watość Zunigi to 13 000 000 euro, ale ma on już 28 lat.

Co o nim sądzicie?

2

Wczoraj od 20:45 do 20:46 minęła dokładnie minuta :O

19

Pierwszy raz od dłuższego czasu Messi nie jest ZM wg czytelników ;D

0

Ale The Beatles proszę mi nie obrażać, bo żadnymi lalusiami nie byli :)
Według mnie trudni porównywać jedną osobę do całego zespołu. Jak już to może Hendrixa do Lennona czy, który przecież żadnym wirtuozem gry na gitarze nie był, za to komponowaniem i pisaniem piosenek wyprzeda Hendrixa i to bardzo.
Jak dla mnie i dla większości ludzi związanych z muzyką bardziej czy mniej to Beatlesi byli najbardziej przełomowi w historii muzyki i są do dziś najbardziej znanym zespołem z największą ilością sprzedanych płyt.
Wiadomo, że każdy będzie bronił swoich idoli i ja nie mogę się nie zgodzić, że Jimi był fenomenalnym gitarzystą i inspiracją dla innych, ale wszelkie rankingi czy opinie ekspertów dają topowe miejsce Beatles'om jako najlepszemu zespołowi w historii :P

0

Barcelona w latach 08-11 była Beatles'ami piłki nożnej. Obecnie zespoły (tak jak muzyczne) mogą co najwyżej próbować, ale jak wiadomo, nikomu się to nie uda.
Tak jak Beatlesi do muzyki, Barcelona do piłki wniosła wile nowości i niespotkanych dotąd pomysłów, a Messi i Iniesta/Xavi są, byli i będą takimi legendami jak Lennon i McCartney.

2

Ja też. A dadzą Marquinhosa w zamian? :v

4

Przypominam tylko kibicom Realu, że jest jeszcze finał. Jeszcze nie ma La Decimy ;P

9

Wszyscy wygrywają tylko nie I drużyna :D Gratulacje dla przyszłych gwiazd!

2

12 lat czekania na finał LM to nie dziwię się, że jest wielka feta kibiców Realu :) Trzeba przyznać, że całkowicie zasłużenie wygrali półfinał (o 1/4 bym tego nie powiedział) i z kim by nie zagrali są faworytem w finale.
My obecnie przeżywamy to, co kibice Realu przez ostatnie 6 lat, więc trudno nam się przyzwyczaić ;P
Mam nadzieję, że za rok po zmianie trenera i kilku piłkarzy znów wszystko wróci do normy i zdobędziemy Berlin tak jak Rosjanie i Polacy w 1945 r. :P

0

Mógłbyś tak porównać każdego. No może Neuer jest lepszy od Valdesa, ale jak tak wziąć najlepszą Barcę a najlepszy Bayern, to Niemcy nie mieliby szans.

2

Barcelona>Bayern

0

Kurde ale fail. Przepraszam, to z nerwów ;__;

4

Krótko sezonowcy zagościli w Bayernie. Teraz na Real, a za rok znów na Barcelonę ;/

0

Zaraz się zacznie kampania #weallarechelsea/atleticofans :P

10

Nigdy nie będzie drugiej Barcelony. NIGDY. To była najlepsza drużyna XXI wieku, a lata 08-11 to kompletna dominacja w Europie.
Bayern nie ma takich zawodników, a i tiki-taka to już przeszłość.
Barcelona wcale nie jest słabsza od Realu, a mecz w PK to był wielki pech, ale trudno.
Za rok, znów trzeba będzie postawiać po kontach innych, bo my wracamy na szczyt.

0

Jakby Barcelona miała takie kontry i piłkarzy co nie mają wywalone na wszystko, to nikt by nas nie pokonał.
Gratulacje dla Realu za awans do finału, a kibice Realu mogą dziękować Mikchitarianowi do końca sezonu :)

0

W tym sezonie już nie, ale w następnym Barcelona wygra dla Tito potrójną koronę. Wierzę, że tak jak wczoraj, pomoże on nam w zdobyciu goli i da siłę oraz wiarę obecnym i przyszłym piłkarzom Barcy :)

0

Alves z Neymar pobili wszelkie kampanie FIFY i UEFY. Cieszę się, że mamy takich zawodników :)

2

Podniesiemy się i w następnym sezonie znów zawładniemy światem!

16

0

Brak szacunku bo podrapał się w nogę? Bez przesady...

0

Kiedyś była beatlemania, a teraz jest Alvesomania :D

0

Nie oszukujmy się. Przecież ani Klopp ani Simeone nie przyjdą do Barcy.

17

Alves za tę akcję będzie miał u mnie szacunek do końca życia.

0

U mnie już wszystko działa :)

0

Wczoraj przed meczem i w trakcie wszystko działało. Dopiero po tak mi się zrobiło i jest do teraz. Może rzeczywiście to nie problem z przeglądarką, a stroną.

0

Mam to samo na mozilli. Dziwne, bo wcześniej wszystko działało.

1

Monako buduje pomału świetną ekipę. Rodriguez, Falcao czy Moutinho to przecież topowi piłkarze, a na pewno jeszcze coś dokupią w lecie oprócz Valdesa. Będę trzymał za nich kciuki w LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?