radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Ale dadzą więcej niż Atletico za Villę, prawda?
4
Myślę, że mimo wszystko Alves w tych dwóch meczach będzie zapieprzał i da z siebie 110 %. Taki to typ zawodnika. Dużo mu można zarzucić, ale na pewno nie zaangażowania i waleczności.
1
Koke to "nowy" Xavi. Świetnie by było go mieć :)
4
Tak poza tematem. Jak ktoś używa facebooka to są naklejki FC Barcelona do Messengera. Polecam pobrać :-D
6
W sumie
to dobry
krok
bo Alves już nie
dawał Barcelonie
tego co kiedyś.
Czas na zmiany
:P
3
Jak będziemy tylko patrzeć na kasę to kupią co najwyżej Brożka. Wszystkie kluby jakoś mają pieniądze na transfery, tylko nie Barcelona, wszyscy kupują zawodników za podaną kwotę tylko nie Barcelona, wszyscy mają dobre dochody od sponsorów tylko Barcelona liczy każdego centa i czeka aż ktoś wybłaga klub o transfer.
Oczywiście może trochę przesadzam, ale już mnie to denerwuje, że wszystkich kupują "może za rok". Tak samo obrońcy. Jest 25 mln na średniego Luiza, ale już tych dodatkowych 10 mln nie znajdą na lepszego Mangalę, bo ktoś się uparł i ma być Brazylijczyk. Bez przesady. Nie jesteśmy biednym klubikiem. Jedyne co podziwiam w Realu to to, że mimo długów (a jaki klub ich nie ma?) i dużych wydatków, to mają też ogromne przychody (1 miejsce na liście Forbes) i mogą sobie pozwolić na takie transfery.
Chcemy budować drużynę na skalę światową, to zacznijmy inwestować w naprawdę świetnych piłkarzy.
Wiem, że dużo osób się ze mną nie zgodzi, ale tak to widzę.
0
Możliwe, że Ronaldo nie zagra w najbliższym meczu, co daje dużą szanse Leo na podgonienie go w klasyfikacji strzelców. Jako, że Portugalczyk ma więcej minut rozegranych od Messiego, to nawet pełne 180 min + nie 4, a 3 gole dadzą Argentyńczykowi Króla Strzelców :)
Leo ma 2318 min a CR 2529 min. Co daje 211 min różnicy :)
0
Barcelona jest na 2 miejscu w rankingu Forbes na najcenniejsze kluby świata z przychodem 627 mln $, zyskiem 145 mln $ i wartością klubową na poziomie 3,2 mld $ ( 23%) :D
Za nami jest Manchester United, a przed nami Real.
1
Za mało kosztował.
7
Tata się chyba kiełbasą zadławił jak zobaczył wynik Realu :D
0
"Na pierwszy rzut oka prostszego – muszą zdobyć sześć punktów w sześciu meczach."
Wydaje mi się, że w dwóch, ale mogę się mylić :D
0
Takiego Messiego chcę widzieć w tych dwóch spotkaniach :D
1
Ta sama co wygrała 2 razy w lidze z nimi? :D
0
Jak stracą punkty z Elche to powinni wywalić cały skład.
3
Illaramendi lepiej niech nie czyta komentarzy na rm.pl bo może mu być smutno :(
0
http://s6.ifotos.pl/img/Beztytuup_ennweas.png
Tak będzie :D Teraz to już nie ma opierda*ania. Trzeba w końcu zagrać te obiecane finały i uratować po części sezon.
0
Kto teraz zawali jakiś mecz powinien wylecieć od razu ;) MUSZĄ to wygrać!
0
Im to 4 min to jest minimum doliczane, nam jak 3 minuty to święto.
0
Jeszcze doliczy 20 min pewnie
0
Kur*wa zaraz fart zrobi swoje pewnie...OBY NIE!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!
2
Jeszcze nadzieje w Celcie... :(
0
My mamy Thiago, a u nich nie chciał grać :D
15
Alternatywna kadra Brazylii na MŚ:
Bramkarze: Diego Alves (Valencia), Artur (Benfica), Neto (Fiorentina)
Obrońcy: Filipe Luis (Atletico), Adriano (Barcelona), Joao Miranda (Atletico), Luisao (Benfica), Marquinhos (PSG), Leandro Castan (Roma), Danilo (Porto), Rafinha (Bayern)
Pomocnicy: Diego (Atletico), Philippe Coutinho (Liverpool), Lucas Leiva (Liverpool), Kaka (AC Milan), Lima (Benfica), Lucas (PSG), Felipe Melo (Galatasaray), Alex Teixeira (Szachtar)
Napastnicy: Ronaldinho (Atletico Mineiro), Pato (Sao Paulo), Luis Fabiano (Sao Paulo), Robinho (AC Milan)
Spokojnie mogliby wystawić 2 drużyny :P
2
Może u nas by się takie coś zdało? :D
0
Spodziewałem się, że nie powoła Ronaldinho, a szkoda :( A co do Coutinho, to zasłużył na powołanie po dość dobrym sezonie. Szkoda ich obu.
0
Off top!
Kadra Brazylii na Mistrzostwa Świata:
Bramkarze: Julio Cesar (Toronto), Jefferson (Botafogo), Victor (Atlético Mineiro)
Obrońcy: Daniel Alves (Barcelona), Maicon (Roma), Marcelo (Real Madryt), Maxwell (PSG), Thiago Silva (PSG), David Luiz (Chelsea), Dante (Bayern Monachium), Henrique (Napoli)
Pomocnicy: Luiz Gustavo (Wolfsburg), Hernanes (Inter), Paulinho (Tottenham), Ramires (Chelsea), Oscar (Chelsea), Fernandinho (Manchester City), Willian (Chelsea)
Napastnicy: Hulk (Zenit), Neymar (Barcelona), Fred (Fluminense), Jô (Atlético Mineiro), Bernard (Szachtar)
No paka niezła :)
1
0
O rzeczywiście :D
0
http://www.footyformation.com/team/view/slug/dME
Tak wygląda skład z piłkarzami łączonymi z Barceloną przez media :) Przepraszam jak kogoś pominąłem ;P Ciekawe ilu się ostanie.