radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:2...
0
Cuenca spokojnie na 2:1 :D
0
Panal dla nas :D
0
Coś czuję, że będą karne ;/
0
1:1, Babinski dla nas.
0
Ale Cuenca miał setkę :/
0
Kurwa 1:1 :(
0
Macedończyk. Chyba tylko podobnie brzmiące nazwisko.
0
1:0 Babunski :DDD
0
Lepiej grają niż I skład XD
1
Powinien być post o Pucharze Katalonii żeby tu nie zaśmiecać.
8
btw.
Kto nie widział, niech oglądnie natychmiast:
To są reklamy :D
3
Na rm.pl już teorie spiskowe dlaczego tak mało zawodników Realu. Myślę, że dla nich powinni stworzyć osobną kadrę, gdzie grali by tylko ich piłkarze.
0
A myślisz, że nasz zarząd będzie negocjował cenę? Żeby tak jak z Villą nie wyszło...
2
Alexis 25 mln
Luiz 40 mln
Boże! Widzisz i nie grzmisz! To jest jakaś parodia. Czy nie możemy mieć normalnych osób w zarządzie?!
26
Pedro tak, Alexis nie.
0
Jeśli chodzi o napastników, to ja mam jeden typ do wywalenia i jest to Torres. Wiem, że to zasłużony piłkarz, strzelał bardzo ważne bramki dla Hiszpanii, ale w tym sezonie gra kompletne dno. Ma najgorsze statystyki ze wszystkich tu obecnych napastników:
Diego Costa – 50 meczów, 36/7 (gole/asysty),
David Villa – 47 meczów, 15/5,
Alvaro Negredo – 53 mecze, 24/8,
Fernando Llorente – 47 meczów, 17/5,
Fernando Torres – 41 meczów, 11/6,
Pedro - 57 meczów, 20/13,
Osobiście sądze, że odpadnie Torres i Llorente. Villa pojedzie ze względu na to, że to najlepszy strzelec reprezentacji i opuścił Euro 2012. Jeśli odpadnie ktoś kosztem Torresa, to będzie to strasznie niesprawiedliwe.
0
Patrząc na komentarze z rm.pl powinni odpaść wszyscy, którzy nie grają w Realu i zastąpić ich koniecznie trzeba piłkarzami tam występującymi.
Rozumem, że każdy chce mieć jak najwięcej "swoich" ale już bez przesady.
2
Możemy iść na piwo i podyskutować o przebudowie zespołu :P
0
Ja również :P
0
http://www.sefutbol.com/lista-provisional-de-convocados-espana-mundial-brasil-2014
Kadra Hiszpanii na Mundial. Na razie szeroka.
0
Chodziło mi o Twoją wypowiedź i zdanie...Zakończmy to. Nie jesteśmy z gimnazjum.
3
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/28322b11ccb4969eb4a73cd578875fbe.jpeg?1340791531
1
Dla mnie jest. Jak nie masz nic do powiedzenia, to lepiej się nie odzywaj.
1
21:30 czy 21:45? Na stronie głównej jest napisane, że 30, a tutaj 45. Pogubiłem się :(
0
Powiem Ci, że to może nie jest najgorszy pomysł, bo wiadomo by było ile kasy jest do dyspozycji, ale weź pod uwagę, że zanim sprzedadzą wszystkich minie trochę czasu i już ktoś może podkupić Barcelonie kogoś, i wtedy będzie trochę nieciekawie :)
3
No to jeszcze Pogba, Vidal, Reus, Suarez, Aguero, Kompany, Hummels, Mangala, Lahm i wszyscy będą zadowoleni :D
1
No to będzie co czytać po maturach :D
2
40 mln przeznaczone na Luiza + kasa za Songa = kasa na Magalę
Idealny obrońca jak na Barcelonę. Ostatnio oglądałem kilka meczów Porto i na prawdę jest to topowy obrońca. Wg mnie, najlepsza opcja do budowania nowej potęgi i ostoja defensywy na lata.
7
Wiadomo, że każdy czeka na transfery, szczególnie obrońców, ale dawać 40 mln za Luiza to chyba byłby najbardziej przepłacony transfer ostatnich lat. Sam piłkarz jest wyceniany na 26 mln i to już naprawdę max. Za 40 mln moglibyśmy mieć Mangalę, dużo lepszego, ale nasi mistrzowie negocjacji wolą wzmocnić budżet Chelsea. No cóż. Zobaczymy.