0

2:2...

0

Cuenca spokojnie na 2:1 :D

0

Panal dla nas :D

0

Coś czuję, że będą karne ;/

0

1:1, Babinski dla nas.

0

Ale Cuenca miał setkę :/

0

Kurwa 1:1 :(

0

Macedończyk. Chyba tylko podobnie brzmiące nazwisko.

0

1:0 Babunski :DDD

0

Lepiej grają niż I skład XD

1

Powinien być post o Pucharze Katalonii żeby tu nie zaśmiecać.

8

btw.
Kto nie widział, niech oglądnie natychmiast:


To są reklamy :D

3

Na rm.pl już teorie spiskowe dlaczego tak mało zawodników Realu. Myślę, że dla nich powinni stworzyć osobną kadrę, gdzie grali by tylko ich piłkarze.

0

A myślisz, że nasz zarząd będzie negocjował cenę? Żeby tak jak z Villą nie wyszło...

2

Alexis 25 mln
Luiz 40 mln
Boże! Widzisz i nie grzmisz! To jest jakaś parodia. Czy nie możemy mieć normalnych osób w zarządzie?!

26

Pedro tak, Alexis nie.

0

Jeśli chodzi o napastników, to ja mam jeden typ do wywalenia i jest to Torres. Wiem, że to zasłużony piłkarz, strzelał bardzo ważne bramki dla Hiszpanii, ale w tym sezonie gra kompletne dno. Ma najgorsze statystyki ze wszystkich tu obecnych napastników:
Diego Costa – 50 meczów, 36/7 (gole/asysty),
David Villa – 47 meczów, 15/5,
Alvaro Negredo – 53 mecze, 24/8,
Fernando Llorente – 47 meczów, 17/5,
Fernando Torres – 41 meczów, 11/6,
Pedro - 57 meczów, 20/13,
Osobiście sądze, że odpadnie Torres i Llorente. Villa pojedzie ze względu na to, że to najlepszy strzelec reprezentacji i opuścił Euro 2012. Jeśli odpadnie ktoś kosztem Torresa, to będzie to strasznie niesprawiedliwe.

0

Patrząc na komentarze z rm.pl powinni odpaść wszyscy, którzy nie grają w Realu i zastąpić ich koniecznie trzeba piłkarzami tam występującymi.
Rozumem, że każdy chce mieć jak najwięcej "swoich" ale już bez przesady.

2

Możemy iść na piwo i podyskutować o przebudowie zespołu :P

0

Ja również :P

0

0

Chodziło mi o Twoją wypowiedź i zdanie...Zakończmy to. Nie jesteśmy z gimnazjum.

1

Dla mnie jest. Jak nie masz nic do powiedzenia, to lepiej się nie odzywaj.

1

21:30 czy 21:45? Na stronie głównej jest napisane, że 30, a tutaj 45. Pogubiłem się :(

0

Powiem Ci, że to może nie jest najgorszy pomysł, bo wiadomo by było ile kasy jest do dyspozycji, ale weź pod uwagę, że zanim sprzedadzą wszystkich minie trochę czasu i już ktoś może podkupić Barcelonie kogoś, i wtedy będzie trochę nieciekawie :)

3

No to jeszcze Pogba, Vidal, Reus, Suarez, Aguero, Kompany, Hummels, Mangala, Lahm i wszyscy będą zadowoleni :D

1

No to będzie co czytać po maturach :D

2

40 mln przeznaczone na Luiza + kasa za Songa = kasa na Magalę
Idealny obrońca jak na Barcelonę. Ostatnio oglądałem kilka meczów Porto i na prawdę jest to topowy obrońca. Wg mnie, najlepsza opcja do budowania nowej potęgi i ostoja defensywy na lata.

7

Wiadomo, że każdy czeka na transfery, szczególnie obrońców, ale dawać 40 mln za Luiza to chyba byłby najbardziej przepłacony transfer ostatnich lat. Sam piłkarz jest wyceniany na 26 mln i to już naprawdę max. Za 40 mln moglibyśmy mieć Mangalę, dużo lepszego, ale nasi mistrzowie negocjacji wolą wzmocnić budżet Chelsea. No cóż. Zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?