radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatni mecz Alvesa w barwach Barcelony na wyjeździe ;)
0
Pinto, Alves, Mascherano, Bartra, Adriano; Busquets, Iniesta, Cesc, Pedrito, Alexis, Messi
0
Leo potrzebuje tylko 3 bramek do Pichichi, bo ma mniej minut rozegranych od Ronaldo :)
6
Dziś
Elche
pomoże
nam
zdobyć
tytuł
:D
1
Torres strzelił :O
1
Już 2:1 :D
0
Anglia - City
Francja - PSG
Włochy - Juventus
Niemcy - Bayern
Hiszpania - Barcelona
Polska - Lech
Tak może być ;D
0
Z Napoli na wyjeździe ;P
0
Do końca liczyłem jednak na Liverpool, bo najbardziej szkoda mi było Gerrarda. Może już nie być takiej szansy na wygranie ligi. Życzę im jednak zwycięstw (oprócz z Barca jak coś) w LM ;D
0
A no tak. Zapomniałem :( Wybaczcie.
0
Nie czepiaj się. Grał raz na obronie w tym sezonie ;D
0
A bo tam te gole się liczą :(
0
Jak Arsenal wygra, a Chelsea przegra to zgadnijcie kto będzie grał w eliminacjach do LM? :D
2
Strasznie szkoda mi Liverpoolu. Decydujący mecz był z autobusem i niestety polegli ;/ Może chociaż w pucharach coś pograją :)
0
Uważam, że nie jest to odpowiedni zawodnik dla Barcelony, ale skoro się już ktoś na niego uparł, to trudno.
29
Ter Stegen --> Atletico
Courtois --> Barcelona
Co Wy na to? :D
7
Jakby powiedział, że katalońskiego to wiadome już by było, że przechodzi to Barcelony :) Kastylijski jest bardziej uniwersalnym językiem, dlatego daje większe pole do plotek dla mediów :)
1
Na TVN 24 jest program o aferze bananowej :-D
8
Może kupmy Cavaniego. Pewnie kiedyś grał raz na ŚO. Nada się.
2
Jak Puyol będzie asystentem nowego trenera to wrócimy na szczyt szybciej niż się spodziewano :D
0
Sądzę, że szybko załapie filozofię klubu. Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie i umiejętności, które mogą go bardzo daleko zaprowadzić :)
3
Bardzo dobrze :)
0
Najlepszy kapitan w historii. Dziękuje za wszystkie chwile radości ;__;
0
Ale Wisła nie ma przynajmniej sędziów i komisji ligi po swojej stronie.
6
Mamy lepszy zarząd niż Barcelona, bez dwóch zdań :D
0
http://www.transfermarkt.pl/pl/ngel-correa/profil/spieler_266807.html
Znalazłem dość ciekawego zawodnika. Młody i utalentowany. Możliwe, że przyszła gwiazda. Co więcej, jest z tego samego miasta co Messi :) Ciekawe czy ktoś się nim interesuje? :P
0
Wiadomo o co chodzi ;)
9
Największym minusem Mirandy jest wiek. 30 lat to jednak trochę dużo i może pogra na wysokim poziomie przez 2-3 sezony, a nam do budowania drużyny trzeba kogoś młodego i na lata.
Cały czas będę tego zdania, że najlepszym wyborem byłby Mangala: młody, wysoki, silny, dobrze gra głową. Stoper na kilka lat.
Dać te 35 mln i mieć porządnego gracza, a nie szukać najtańszych opcji.
0
Zgadzam się. Większość kluczowych bramek tracimy po jego stronie. Przydałby się w końcu obrońca, który potrafi z ofensywy szybko wrócić do defensywy, bo nie można polegać tylko na ŚO, a mamy jakich mamy. Zmiany będą na pewno, ale trzeba przemyśleć kto by był tym najlepszym, aby nowy obrońca nie był bardziej skrzydłowym.
1
A Koke to od kiedy jest skrzydłowym? Jego główna pozycja to ofensywny pomocnik ustawiony za napastnikiem.
To, że czasem gra na skrzydle to już od trenera zależy. Podobny do Xaviego (tego z wcześniejszych lat) stylem grania i łatwością dostrzegania świetnie ustawionych kolegów, a nie pozycją na boisku...