radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpada. Mandżukić nigdy nie grał na obronie ;/
0
Mój szampan musi poczekać do finału Pucharu Katalonii :/
24
Jak dla mnie to głównym winowajcą takiego sezonu jest zarząd, a nie Tata.
Czasem słowa krytyki były uzasadnione, ale przecież pamiętajmy, że na początku sezonu graliśmy naprawdę dobrze. Był nowy styl, kontry, szybka wymiana piłek i co najważniejsze - zwycięstwa.
Kontuzja Messiego? Żaden problem. Jak dla mnie to był najlepszy okres gry Barcelony. Pedro-Neymar-Alexis-Fabregas wymiatali jak nigdy i tego nikt Tacie nie odbierze. Pokazał, że może dać radę, i dał nadzieję wielu Kibicom.
A tu nagle coś się posypało. Nie wierzę, że z dnia na dzień było to z winy Taty, czy Messiego. Myślę, że ktoś po prostu wpieprzył się w koncepcję Martino i kazał mu grać tak, a nie inaczej.
Tata ma również za spokojny charakter. Nie jest typem zjebywacza jak Diego, Klopp czy Pep, ale podchodzi do wszystkiego spokojnie.
Myślę, że to też jest jedna z głównych przyczyn jego rozstania. Porobiło się za dużo "gwiazd", a Tata nie dał rady ich przygasić.
Nie mówię, że stoję za nim murem i że nie chciałem zmian, ale sądzę, że nie tylko jego wina, ale przede wszystkim kogoś, dla kogo liczy się bardziej styl gry niż wyniki.
0
No w sumie tak. Jak Luiz przyjdzie kosztem Bartry, to dla mnie będzie najgorszy transfer ostatnich lat.
5
Bartra będzie jeszcze lepszy od tych Luiz'ów, Benati'ów, Mangali i innych Hummels'ów tylko potrzebuje zaufania i gry. Wierzę, że kiedyś będzie można go nazwać godnym następca Puyola :)
0
Też tego nie lubię u Ronaldo. Kiedyś jak byłem jeszcze młodszy i głupszy to nawet go nienawidziłem i obrażałem (czasem i teraz mi się zdarzą ;P), ale przez ostatnie miesiące zauważyłem jedną rzecz która różni obu piłkarzy. Ronaldo mimo, że czasami zachowuje się naprawdę śmiesznie i żałośnie, to zawsze walczy i jest w pełni skupiony na dążeniu do perfekcji. Może jest samolubny, chamski, symuluje itp., ale daje z siebie wszystko i nie stoi 3/4 meczu niewidoczny, za co go szanuję.
1
Może i tak, ale ten Messi rok temu był gotów grać w piłkę za darmo, a teraz chciał podwyżki do 20 mln. Każdy widzi, że się zmienia i to na razie na gorsze. Oby trochę przemyślał po MŚ wszystko i nowy sezon zaczął z pustą stroną i wypełniał ją walką i zaangażowaniem tak jak kiedyś.
7
Wkur*ie się, jak Messi na MŚ cudownie odpali i zacznie znów "cieszyć się grą".
0
Zarobkami się raczej nie martwi ;)
9
Czy tylko mi się wydaje, że Ronaldo im starszy tym jakoś bardziej ogarnięty, wprost przeciwnie do Messiego? Może się mylę, ale tak to wygląda.
0
http://www.fcbarca.com/49995-messi-moglbym-grac-w-pilke-nozna-za-darmo.html?p=2
Proszę bardzo. To było tylko rok temu. Co się stało z Messi'm? :(
6
Do pierwszej porażki ;)
0
Panie dorosły. Nie wiem jak Ty, ale ja oglądam Bayern nie tylko w finałach i wiem, jak grają w przeciągu całego sezonu. Ten komentarz nie odnosi się to konkretnego meczu, ale do pracy jaką wykonali w ciągu roku. Widocznie jak strzelili z kontry to wiedzą co to jest w przeciwieństwie do Barcelony.
4
Wiecie jaka jest różnica między Bayernem a Barceloną?
Po pierwsze tamci zawodnicy nie zarabiają po 20 mln, a grają w pełni z zaangażowaniem i nie można im odmówić walki do końca.
Mimo słabszych występów w LM mają naprawdę zgraną ekipę i trenera który ma jaja i nie pozwoli sobie na jakieś opieprzanie.
Gratuluję Pepowi, a nasi powinni się wstydzić, że taki Robben w 120 min zapier*dala na pełnej szybkości przez pół boiska, a nie stoi i klepie w środku. Czas na wielkie zmiany i wierzę, że od nowego sezonu będzie dużo lepiej. VeB!
2
Z całym szacunkiem do Messiego i do tego co zrobił dla Barcelony, ale nie zasługuje na taką podwyżkę patrząc na jego grę w ostatnich miesiącach. Lepiej gra Alexis, który o podwyżce może pomarzyć.
15
Najbardziej mnie wkur**ało, że nie stawiał na Montoye. Zasługiwał na grę w przeciwieństwie do Alvesa-Wrzutesa.
9
Mimo wszystko dziękuje Ci za chwile radości. To nie był klub dla niego. Za mało doświadczenia, a za duże wymagania. Wiemy też, że zarząd przeszkodził mu w wizji budowania drużyny, ale trudno.
Nowy sezon to czas wielkich zmian. Powodzenia w nowym klubie Tata.
2
Mam nadzieję, że konkretne.
0
Spie**alaj z tego klubu. To jego wina, bo przecież pan "nie potrzeba transferów" woli myśleć o sobie.
0
Bardzo dobrze
0
No cóż. Trudny sezon za nami. Nie ma trofeów, nie ma gry, nie ma nic. Gratuluję Atletico, bo wygrali zasłużenie. W tym sezonie nie było Barcelony. Chyba ktoś podmienił zawodników, bo nie wieżę, że tak można było przegrać wszystko. Z całym szacunkiem do Leo i tego co zrobił, ale chyba za mało dali mu podwyżki. 30 mln chyba mu trzeba, bo dziś grał tak jak ostatni - słabo.
Mam nadzieję, że czeka nas wielka rewolucja. Szczerze, to mam gdzieś tłumaczenia pomeczowe, bo na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy na papierze, a Atletico pokazało, że ten sezon jest dla nich i zagrali świetnie. Simeone zrobił naprawdę dobry team i życzę im wygranej w LM.
Z Barcelony powinni odejść na pewno Alves, Pedro, Song, Cuenca, a w końcu powinni szukać prawdziwych zawodników do budowania drużyny, żeby za rok w końcu coś pokazać.
5
Widać dla kogo gwizdze...
0
Kurde grać!
0
Komentatorzy mówili
0
Zasłużenie
6
Alexis jebnął 110 km/h :O Szacun :P Oby tak dalej :)
5
Alvesa 2 dobre wrzutki :O
0
Nie życzę źle im ale nie wykorzystac tych kontuzji to będzie porażka na całej linii.
12
Ej no co wy z tym Bale'm?
Jest dobry, to fakt, ale nie porównujcie go do Neymara. Bale grał w lidze angielskiej, ma wielkie doświadczenie, jest starszy, a dla Neymara to dopiero pierwszy sezon w Europie. Jak ktoś myślał, że przyjdzie i w pierwszym sezonie strzeli 30 goli i zanotuje 30 asyst to muszę go zmartwić. Chłopak dopiero się aklimatyzuje, a w takiej drużynie, lidze, kontynencie to nie jest takie łatwe. To nie Brazylia.
Zobaczycie, że z biegiem czasu wypali i będzie seryjnie zdobywał i bramki i asysty. Jak dla mnie to i tak ma dość udany sezon. Trapiły go też kontuzje, przez co nie mógł pokazać w 100 % swoich możliwości.
Ja osobiście cieszę się, że to on jest w Barcelonie, a nie Bale. Co więcej już za 2 miesiące możemy mieć w nim Mistrza Świata :)
0
Para Bartra-Pique byłaby dużo pewniejsza moim zdaniem, ale w takim razie życzę Masche mecz życia :)