radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z wypowiedzi wynika, że chciałby przejść do Barcelony. Czeka na krok PSG, a jakby nie chciał to by powiedział, że "zostaję, tu mi dobrze, cziki cziki itp.". Mam nadzieję, że go sprowadzą :P
10
Podobno dziś na oficjalnym Twitterze Barcelony na kilka sekund pojawiła się informacja, że Aguero przeszedł do Barcelony, ale po kilku sekundach została usunięta. Było nawet zdjęcie.
Ciekawe czy to haker jakiś czy przedwczesny fakt? :)
1
Tak to widzę wg gazet:
Oficjalnie: Górnik Łęczna po powrocie do Ekstraklasy szuka pomocnika. Jednym z kandydatów jest Cesc Fabregas z klubu FC Barcelona. Samym zawodnikiem interesuje się również Arsenal, Cheslea, Manchester City,... i również awansujący - GKS Bełchatów.
Czekamy na oferty i negocjacje.
1
Mina Cesca na zdjęciu mówi wszystko: "Co oni pierd**ą?! Nigdzie nie ide!".
3
Pasowało by się złożyć i pojechać grupą do Barcelony.
Jak Zubi będzie wychodził z klubu, to trochę można go "naprostować" ;D
0
Tylko nie tam, proszę ;______;
0
Ale co to ma do gry?
Czyli według Ciebie, powinny być drużyny tylko złożone z piłkarzy mówiących jednym językiem...
Czyli Ter Stegen, do wywalenia, bo nie mówi po hiszpańsku.
Wiadomo, że jak się zmienia kraj to się uczy na początku podstawowych zwrotów, a z czasem przychodzi już płynne mówienie. Twoja argumentacja jest w tym wypadku bez sensu.
2
Z tego co wiem, to w Chile językiem urzędowym jest Hiszpański, więc nie wiem, czemu Vidal miałby nie umieć mówić w tym języku.
Z resztą, co to przeszkadza i to, że nie grał w jakiejś lidze?
Taki Lewandowski, ani po niemiecku ani w Bundeslidze nie grał, a na kogo wyrósł? Na jedną z najlepszych "9" na świecie.
1
Sanchez i Vidal grają na innych pozycjach więc nie ma co ich porównywać.
Alexis to przecież "skszydłowy", a Arturo środkowy pomocnik.
Mimo wszystko, jak dla mnie, Alexis wcale nie jest gorszy od Vidala, więc nie byłaby to jakaś wielka wymiana.
1
Pogba lepszy :v
0
Cesc zdecydowanie ma najlepsze z nich i sam nie chcę żeby odchodził, ale jak już miałby, to wolę ogarnąć kto na czym stoi :P
Fabregas ma czasem zastoje, ale myślę, że odegra wielką role w "nowej" Barcelonie.
2
Karne też trzeba umieć strzelać ;P
W tym sezonie strzelił 6 z karnych, co bez nich daje i 12/6, dlatego osobiście skłaniałbym się ku Pogbie, który jednak ma "czyste" statystyki, jest silniejszy, wyższy i młodszy :)
4
Koke, Vidal, Pogba - tych widzę (jak już) na zastąpienie Cesca.
Herrera za Fabregasa to nieporozumienie.
Jeśli chodzi o tych 3 panów, to jeśli chcemy strzelającego to Vidal, a jak asystenta to Koke albo Pogba.
Suche statystyki:
Koke - 7/18
Pogba - 9/16
Vidal - 18/6
1
Song miał dziś asystę przy golu Eto'o. Nie wiem czy to kogoś obchodzi, ale to (jeszcze) nasz grajek :P
8
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/10441181_247798202075703_6487842743035093097_n.jpg
Aguero już zaklepany ;/
12
Villa za 2 poszedł to myślę, że za Fabregasa 5 mln wyciągną :v
14
Brożkowi się kończy kontrakt...
0
Zainteresowane to może być i Podbeskidzie. Xavi nie odchodzi.
Jak się dogada z Luisem, że będzie drugoplanową postacią, to da dużo od siebie w meczach. Uspokoi grę czy poukłada ją.
0
A to źle Alexis grał w tym sezonie? OK...
17
Ta nadzieja, jak rano wstajesz, sprawdzasz stronę i czekasz na artykuł: "Benatia oficjalnie w Barcelonie!" ;____;
0
A mnie takie jak Twoje. Akurat Jego nie ma za bardzo za co krytykować.
0
2 lata temu...
0
Btw.Ale ból dupy na fioletowej, że w kadrze Hiszpanii nie ma samych piłkarzy Realu: "pszeciesz wygaliśmy deczimem!"
4
Odpowiedź dla tutejszych "znafcóf" :D
0
Możesz go uwielbiać, ale to że jest słaby to nie ukrywaj.
11
Negredo>Torres
Czy tylko ja to widzę?
8
Neymar też mówił, że zostaje w Santosie.
16
Szkoda mi Negredo najbardziej. Dobry sezon rozegrał, wygrał mistrza Anglii, a jedzie za niego Torres... :/
1
Ja tam się cieszę, że kupili Neymara. W nowym sezonie będzie kluczową postacią o ile kontuzje będą go omijać.
6
Jeszcze raz powtórzę. Jak nie wiecie co to negocjacja to się nie udzielajcie. To, że w FIFIE oferujecie od razu 100 mln, to nie znaczy, że w prawdziwym świecie tak jest. Poczytajcie sobie o negocjacji trochę.
Jak się da od razu wysoką cenę, to wiadomo, że City podbije bo wie, że jest kasa i mogą wyciągnąć dużo więcej. Jak zaczną od niskiej to może się zamknie transfer w okolicach 60 mln. Niektórzy chcą żeby zacząć od 50 mln, a potem płacz, że wydają dużo kasy...
To samo jest z Alexisem. Dają mniej, bo jak zaoferują np. 35 mln to Barcelona podbije do 40-45 spokojnie, a tak (mimo, że Alexis ma zostać!!!) mogą na tych 35 mln skończyć.