radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeszcze tylko bramkarz, dwóch obrońców, pomocnik i napastnik i akurat jest 8 :)
7
Rozumiem, że Puyol na asystenta? :V
0
Domowe czadowe, ale wyjazd słaby.
14
Mam nadzieję, że Dulofeu nie przychodzi kosztem Alexisa. Ewentualnie kosztem Pedro może :)
0
No i zajebiście :D
0
To już było dawno wiadomo.
0
Witamy Luisa, Rafinhe i Gerarda, a żegnamy Pinto. Zapamiętam go na całe życie.
0
No to skoro Luis już oficjalnie, to czekamy na transfery i rewolucje. Za rok o tej porze możemy przygotowywać się na finał LM pod dwoma warunkami:
1. Pozwolą mu prowadzić drużynę bez przypieprzania się.
2. Wprowadzi porządek do szatni.
Powodzenia!
0
A gdzie 11 dla kibiców Realu składająca się z samych zawodników tego klubu? Bo widzę, im nie pasuje tu nikt oprócz Ronaldo, argumentując: "A w czym ... jest lepszy od ...?"
0
Wymiana Alexis za Llorente jest bez sensu.
0
Fabregas, Alba, Bartra, Mascherano i Alexis muszą zostać.
4
Znając zarząd Alexis pójdzie za 3 mln, a Mascherano za 2 mln. Ale to nie wszystko. W razie rozegrania 150 meczów w sezonie i strzeleniu 100 goli, będą bonusy odpowiednio 2 i 1 mln.
0
Trudno w to uwierzyć, ale trzeba czekać.
2
Barcelona już nie jest dla nikogo Mekką transferową. Ten klub sam się wyniszcza poprzez tak świetny zarząd. Mam nadzieję, że dadzą przynajmniej wolną rękę Luisowi, a nie narzucą styl (tak jak Tacie).
24
Wszystko OK, ale Alexisa i Mascherano bym zostawił. Po co kupować ŚPD skoro to pozycja Javiera i może spokojnie konkurować o nią z Busquesem? Lepiej przeznaczyć więcej kasy na obrońców.
5
"...dyrektor sportowy klubu, Andoni Zubizarreta" - niedobrze mi jak to czytam...
2
"W trakcie jednego z pierwszych treningów, Pautasso (asystent Taty Martino) chwalił Andrésa Iniestę za jego sztukę gry. Wszystko było dobrze dopóki "Iniesta" nie zatrzymał się i z poirytowaniem powiedział do trenera: "Me llamo Xavi, no Andrés” ("Nazywam się Xavi, nie Andrés")." Haha :D
13
W czym Laporte jest lepszy od Bartry? Grał więcej meczów w sezonie i chyba tyle.
Ku*wa czy oni naprawdę są tacy popieprzeni, że nie szukają naprawdę kogoś, kto od razu będzie podstawowym stoperem, doświadczonego i sprawdzonego (Mangala, Benatia)?
Przecież na nim będzie spoczywać wielka presja, a cena za nią jest chyba za wysoka.
4
Trze było zostawić Ville, a sprzedać Pedro. Może by chociaż ktoś więcej dał niż 2 mln...
0
Przebudowują stronę. Będzie nowa niedługo. Jest tak dlatego, że teraz mają do niej dostęp tylko administratorzy :)
1
Krótkie podsumowanie La Liga 2013/14 w wykonaniu FC Barcelony:
Najwięcej rozegranych spotkań: Pedro 37
Najwięcej rozegranych minut: Busquets 2650
Najwięcej goli: Messi 28
Najwięcej asyst: Cesc 14
Najwięcej odzyskanych piłek: Busquets 316
Najwięcej straconych piłek: Messi 171
Najczęściej faulujący: Dani Alves 52
Najczęściej faulowany: Neymar 77
Pożyczyłem od jednego z serwisów o Barcelonie :P
8
Mamy najgorszy zarząd z tych topowych klubów. Nikt tam nie patrzy na dobro drużyny. Najpierw sprzedają Thiago, a teraz chcą Alexisa czy Mascherano, którzy jako nieliczni w tym sezonie bardziej lub mniej dawali z siebie wszystko. Po prostu brak słów...
10
Fabregas miał ogromną szansę bycia najlepszym pomocnikiem sezonu, ale gdzieś się pogubił :( Szkoda.
0
Xavi ma dość specyficzny charakter, ale jest raczej na tyle ogarnięty żeby działać dla dobra klubu. Myślę, że może dać jeszcze dużo od siebie, ale po przemyśleniu kilku kwestii.
0
Kto to Quartado? XD
0
Na jednej ze stron jest napisane "Xavi nie ma dobrych relacji z Luisem Enrique, więc nieporozumienia mogą doprowadzić do jego odejścia do Kataru lub MSL."
Mimo wszystko nie wyobrażam sobie Barcelony bez Xavi'ego, tak samo jak bez Puyola czy Valdesa. Trudno się z tym pogodzić, ale nie chciałbym żeby Generał odchodził. Sam z resztą deklarował, że nigdzie się nie wybiera, ale kto wie. Mam nadzieję, że jednak zostanie.
3
Wielu trenerów nie odnajduje się w jakimś klubie.
5
A ja nie chce go oceniać. Nie wiemy jaki będzie w Barcelonie. Jak mu nikt nie będzie się wpieprzał (tak jak Tacie) to kto wie, może coś ugra. Jak przychodził Pep to też nikt się nie spodziewał, że da radę, a wiemy jak było. Skoro nie ma innych kandydatów, to dajny Luisowi szansę, a możliwe, że będziemy razem z nim cieszyć się z pucharów.
0
Smutno to czytać :(
0
Tak na poważnie, to Mandżukić to jeden z najlepiej broniących napastników. Często to udowadniał, a i strzelać potrafi. Myślę, jednak, że go nie kupią bo Messiemu się nie spodoba. Aguero lepszy :P