4

Jeszcze tylko bramkarz, dwóch obrońców, pomocnik i napastnik i akurat jest 8 :)

7

Rozumiem, że Puyol na asystenta? :V

0

Domowe czadowe, ale wyjazd słaby.

14

Mam nadzieję, że Dulofeu nie przychodzi kosztem Alexisa. Ewentualnie kosztem Pedro może :)

0

No i zajebiście :D

0

To już było dawno wiadomo.

0

Witamy Luisa, Rafinhe i Gerarda, a żegnamy Pinto. Zapamiętam go na całe życie.

0

No to skoro Luis już oficjalnie, to czekamy na transfery i rewolucje. Za rok o tej porze możemy przygotowywać się na finał LM pod dwoma warunkami:
1. Pozwolą mu prowadzić drużynę bez przypieprzania się.
2. Wprowadzi porządek do szatni.
Powodzenia!

0

A gdzie 11 dla kibiców Realu składająca się z samych zawodników tego klubu? Bo widzę, im nie pasuje tu nikt oprócz Ronaldo, argumentując: "A w czym ... jest lepszy od ...?"

0

Wymiana Alexis za Llorente jest bez sensu.

0

Fabregas, Alba, Bartra, Mascherano i Alexis muszą zostać.

4

Znając zarząd Alexis pójdzie za 3 mln, a Mascherano za 2 mln. Ale to nie wszystko. W razie rozegrania 150 meczów w sezonie i strzeleniu 100 goli, będą bonusy odpowiednio 2 i 1 mln.

0

Trudno w to uwierzyć, ale trzeba czekać.

2

Barcelona już nie jest dla nikogo Mekką transferową. Ten klub sam się wyniszcza poprzez tak świetny zarząd. Mam nadzieję, że dadzą przynajmniej wolną rękę Luisowi, a nie narzucą styl (tak jak Tacie).

24

Wszystko OK, ale Alexisa i Mascherano bym zostawił. Po co kupować ŚPD skoro to pozycja Javiera i może spokojnie konkurować o nią z Busquesem? Lepiej przeznaczyć więcej kasy na obrońców.

5

"...dyrektor sportowy klubu, Andoni Zubizarreta" - niedobrze mi jak to czytam...

2

"W trakcie jednego z pierwszych treningów, Pautasso (asystent Taty Martino) chwalił Andrésa Iniestę za jego sztukę gry. Wszystko było dobrze dopóki "Iniesta" nie zatrzymał się i z poirytowaniem powiedział do trenera: "Me llamo Xavi, no Andrés” ("Nazywam się Xavi, nie Andrés")." Haha :D

13

W czym Laporte jest lepszy od Bartry? Grał więcej meczów w sezonie i chyba tyle.
Ku*wa czy oni naprawdę są tacy popieprzeni, że nie szukają naprawdę kogoś, kto od razu będzie podstawowym stoperem, doświadczonego i sprawdzonego (Mangala, Benatia)?
Przecież na nim będzie spoczywać wielka presja, a cena za nią jest chyba za wysoka.

4

Trze było zostawić Ville, a sprzedać Pedro. Może by chociaż ktoś więcej dał niż 2 mln...

0

Przebudowują stronę. Będzie nowa niedługo. Jest tak dlatego, że teraz mają do niej dostęp tylko administratorzy :)

1

Krótkie podsumowanie La Liga 2013/14 w wykonaniu FC Barcelony:

Najwięcej rozegranych spotkań: Pedro 37

Najwięcej rozegranych minut: Busquets 2650

Najwięcej goli: Messi 28

Najwięcej asyst: Cesc 14

Najwięcej odzyskanych piłek: Busquets 316

Najwięcej straconych piłek: Messi 171

Najczęściej faulujący: Dani Alves 52

Najczęściej faulowany: Neymar 77

Pożyczyłem od jednego z serwisów o Barcelonie :P

8

Mamy najgorszy zarząd z tych topowych klubów. Nikt tam nie patrzy na dobro drużyny. Najpierw sprzedają Thiago, a teraz chcą Alexisa czy Mascherano, którzy jako nieliczni w tym sezonie bardziej lub mniej dawali z siebie wszystko. Po prostu brak słów...

10

Fabregas miał ogromną szansę bycia najlepszym pomocnikiem sezonu, ale gdzieś się pogubił :( Szkoda.

0

Xavi ma dość specyficzny charakter, ale jest raczej na tyle ogarnięty żeby działać dla dobra klubu. Myślę, że może dać jeszcze dużo od siebie, ale po przemyśleniu kilku kwestii.

0

Kto to Quartado? XD

0

Na jednej ze stron jest napisane "Xavi nie ma dobrych relacji z Luisem Enrique, więc nieporozumienia mogą doprowadzić do jego odejścia do Kataru lub MSL."
Mimo wszystko nie wyobrażam sobie Barcelony bez Xavi'ego, tak samo jak bez Puyola czy Valdesa. Trudno się z tym pogodzić, ale nie chciałbym żeby Generał odchodził. Sam z resztą deklarował, że nigdzie się nie wybiera, ale kto wie. Mam nadzieję, że jednak zostanie.

3

Wielu trenerów nie odnajduje się w jakimś klubie.

5

A ja nie chce go oceniać. Nie wiemy jaki będzie w Barcelonie. Jak mu nikt nie będzie się wpieprzał (tak jak Tacie) to kto wie, może coś ugra. Jak przychodził Pep to też nikt się nie spodziewał, że da radę, a wiemy jak było. Skoro nie ma innych kandydatów, to dajny Luisowi szansę, a możliwe, że będziemy razem z nim cieszyć się z pucharów.

0

Smutno to czytać :(

0

Tak na poważnie, to Mandżukić to jeden z najlepiej broniących napastników. Często to udowadniał, a i strzelać potrafi. Myślę, jednak, że go nie kupią bo Messiemu się nie spodoba. Aguero lepszy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?