radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Real wygrał LM nie dzięki sędziom, karnym, doliczonym czasie po 4 minuty, ale poprzez to czego nam zabrakło: zaangażowaniu, walce do ostatniej minuty, bieganiu, kontrom.
Nie jestem typem gościa co po przegranej krzyczy wszędzie jeb*ć real, itp. Wygrali więc im gratuluję, bo dobry futbol prezentują, a Atletico na własne życzenie (tak jak Barcelona jakieś 10 meczów w tym sezonie) przegrywa. Szkoda mi ich, bo walczyli naprawdę dzielnie, ale ktoś okazał się lepszy i ma puchar.
Za rok, jak skończą się syfy w tym zarządzie i jak nikt nie będzie się, za przeproszeniem, wpier**lał z zewnątrz do trenerki to może i my coś ugramy.
3
Serce za Realem, mózg za Barceloną, dupa za Chelsea ;P
8
Czy tylko ja mam na to wy*ebane? Nie wierze co tu czytam. Spiski, sędziwie, karne. Wygrali to wygrali, po co drążyć?
Ja się martwię o Barcelonę, bo syf totalny jak na razie i mam nadzieję, że coś się zmieni, to wtedy my za rok będziemy teraz świętować.
1
Kibicujesz Realowi od zwycięstwa w PK, czy od momentu jak weszli do finału LM? :v
0
Jak zwykle
26
Ale wy SERIO się tym przejmujecie? Ja mam wyj*bane na to. Co mnie obchodzi, że jakieś typki z gimnazjum będą przez rok się podniecać? Myśmy władali Europą 4 lata i za rok wracamy znów.
0
1 LM 90 % fanów realu ;p
22
W poniedziałek święto w gimnazjach w całej Polsce.
0
Dobrze, że w dogrywce nie doliczy 20 min
1
Nie wiem czy zauważyliście, ale jak gra Real (przegrywa albo remisuje) to 3 min doliczenia to jest minimum absolutne. Szkoda, że dziś 20 min nie dodał...
1
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10325173_608904722539642_1035048948397596277_n.jpg
:D
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31.0-8/10264013_703451123046611_667829447372604628_o.jpg
Wygląda super :D
1
Ale interesuje Cię tylko model z 12/13? Bo w sklepach Nike meczowe koszulki kosztują zawsze 279 zł. Zamawiając na internecie w sumie będziesz musiał też płacić za przesyłkę. Jak nie masz daleko, to warto podjechać i kupić w sklepie, ale jak jest jednak kawałek to pozostaje szukać dobrej oferty na internecie :)
1
Mogę ci jedynie polecić jedną, ale kosztuje 280 zł.
1
A nie sorry. W tytule zauważyłem "repl". Jednak nie :D
1
http://allegro.pl/koszulka-pilkarska-nike-repl-fc-barcelona-prezent-i4206832903.html
Ta co podałeś na zdjęciach jest meczówka. Można brać :P
1
Tu masz oryginała za 179 zł
http://www.fanzone.pl/barcelona-koszulka-2012-13-dom.html
:P
Normalnie kosztowała 300 zł, ale że już są nowe to jest przeceniona :)
1
Zrobię tak jak Alves na zdjęciu jak podadzą komunikat o jego odejściu :D
1
1
KOSZULKA NIKE FC BARCELONA HOME REPLICA
To jest replika, dlatego taka tania. Najlepiej wybrać się do najbliższego sklepu Nike. Wtedy ma się pewność, że kupiło się oryginał :)
0
Mi się nie podobają wyjazdówki. Podoba mi się za to pasek na spodenkach. Fajnie będzie wyglądał w całości :)
8
Apropo transferów, być może ktoś jeszcze nie widział, a warto:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10378220_10152512078918304_7663804188994356955_n.png
:D
0
Przedłużenie z Pique to 5 :D
3
Mi Barcelona też życzeń nie złożyła ;/ W zamian chcę posadę dyrektora sportowego :D
24
A Zubiego nikt nie chce? Oddamy za darmo :v
12
Mimo wszystko Xavi powinien zostać. Nie wyobrażam sobie, aby w jednym sezonie odchodziły 3 legendy. Jeszcze da nam dużo od siebie.
0
Jak dla mnie najlepsze jest z Songiem :D
"Mimo nazwiska śpiewać nie umie. Pierwszy murzyn w FCB który nie pochodzi z Francji. Zawyża średnią wzrostu piłkarzy Barcelony."
4
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/FC_Barcelona
Tak mi się przypomniało. Polecam poczytać jak ktoś ma trochę dystansu :D
0
http://s6.ifotos.pl/img/Beztytuup_enaqwer.png
0
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/sp/spanish-teams-nike-08-09-barcelona-away-iniesta-8-.jpg
Jak dla mnie, tych wyjazdowych nic nie pobije :)