7

Real wygrał LM nie dzięki sędziom, karnym, doliczonym czasie po 4 minuty, ale poprzez to czego nam zabrakło: zaangażowaniu, walce do ostatniej minuty, bieganiu, kontrom.
Nie jestem typem gościa co po przegranej krzyczy wszędzie jeb*ć real, itp. Wygrali więc im gratuluję, bo dobry futbol prezentują, a Atletico na własne życzenie (tak jak Barcelona jakieś 10 meczów w tym sezonie) przegrywa. Szkoda mi ich, bo walczyli naprawdę dzielnie, ale ktoś okazał się lepszy i ma puchar.
Za rok, jak skończą się syfy w tym zarządzie i jak nikt nie będzie się, za przeproszeniem, wpier**lał z zewnątrz do trenerki to może i my coś ugramy.

3

Serce za Realem, mózg za Barceloną, dupa za Chelsea ;P

8

Czy tylko ja mam na to wy*ebane? Nie wierze co tu czytam. Spiski, sędziwie, karne. Wygrali to wygrali, po co drążyć?
Ja się martwię o Barcelonę, bo syf totalny jak na razie i mam nadzieję, że coś się zmieni, to wtedy my za rok będziemy teraz świętować.

1

Kibicujesz Realowi od zwycięstwa w PK, czy od momentu jak weszli do finału LM? :v

0

Jak zwykle

26

Ale wy SERIO się tym przejmujecie? Ja mam wyj*bane na to. Co mnie obchodzi, że jakieś typki z gimnazjum będą przez rok się podniecać? Myśmy władali Europą 4 lata i za rok wracamy znów.

0

1 LM 90 % fanów realu ;p

22

W poniedziałek święto w gimnazjach w całej Polsce.

0

Dobrze, że w dogrywce nie doliczy 20 min

1

Nie wiem czy zauważyliście, ale jak gra Real (przegrywa albo remisuje) to 3 min doliczenia to jest minimum absolutne. Szkoda, że dziś 20 min nie dodał...

1

Ale interesuje Cię tylko model z 12/13? Bo w sklepach Nike meczowe koszulki kosztują zawsze 279 zł. Zamawiając na internecie w sumie będziesz musiał też płacić za przesyłkę. Jak nie masz daleko, to warto podjechać i kupić w sklepie, ale jak jest jednak kawałek to pozostaje szukać dobrej oferty na internecie :)

1

Mogę ci jedynie polecić jedną, ale kosztuje 280 zł.

1

A nie sorry. W tytule zauważyłem "repl". Jednak nie :D

1

http://allegro.pl/koszulka-pilkarska-nike-repl-fc-barcelona-prezent-i4206832903.html
Ta co podałeś na zdjęciach jest meczówka. Można brać :P

1

Tu masz oryginała za 179 zł
http://www.fanzone.pl/barcelona-koszulka-2012-13-dom.html
:P
Normalnie kosztowała 300 zł, ale że już są nowe to jest przeceniona :)

1

Zrobię tak jak Alves na zdjęciu jak podadzą komunikat o jego odejściu :D

1

1

KOSZULKA NIKE FC BARCELONA HOME REPLICA
To jest replika, dlatego taka tania. Najlepiej wybrać się do najbliższego sklepu Nike. Wtedy ma się pewność, że kupiło się oryginał :)

0

Mi się nie podobają wyjazdówki. Podoba mi się za to pasek na spodenkach. Fajnie będzie wyglądał w całości :)

8

0

Przedłużenie z Pique to 5 :D

3

Mi Barcelona też życzeń nie złożyła ;/ W zamian chcę posadę dyrektora sportowego :D

24

A Zubiego nikt nie chce? Oddamy za darmo :v

12

Mimo wszystko Xavi powinien zostać. Nie wyobrażam sobie, aby w jednym sezonie odchodziły 3 legendy. Jeszcze da nam dużo od siebie.

0

Jak dla mnie najlepsze jest z Songiem :D
"Mimo nazwiska śpiewać nie umie. Pierwszy murzyn w FCB który nie pochodzi z Francji. Zawyża średnią wzrostu piłkarzy Barcelony."

4

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/FC_Barcelona
Tak mi się przypomniało. Polecam poczytać jak ktoś ma trochę dystansu :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?