radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No w tej drugiej masz nawet napisane: w wersji "replica".
Różni się materiałem i niczym więcej. W tej droższej jest w pełni oddychający i niepotliwy.
Sam miałem kiedyś taką, ale od tego czasu wolę dać więcej i mieć prawdziwą. Jak masz kupować, to bierz tę za 279 zł. Nie pożałujesz ;P
1
Po się daje. Zagalopowałem się z tego wszystkiego :P
3
Tak.
9
Nie daje się spacji przed znakiem interpunkcyjnym...
0
Trudno... 40 mln za Luiza?! :O
0
Do końca myślałem, że jednak przyjdzie do nas Courtois, ale Ter Stegen też jest świetnym bramkarzem. Da nam wiele radości.
1
Autobus czy nie, ale kolejny raz Barcelona pokazała, że nie ma kompletnie pomysłu na taką grę i gratulacje dla Elche za walkę i stwarzanie sobie sytuacji po kontrach o których nasi piłkarze nie słyszeli. Kolejne bicie głową w mur. Kupa szczęścia, że Atletico też się potknęło, bo fatalny sezon przypieczętowalibyśmy fatalną grą, a tak jeszcze każdy ma nadzieję, że naprawdę mogą dać z siebie wszystko.
1
Świetne ma te filmiki :D
1
Mówił już ktoś, że "dadzą z siebie wszystko" czy tylko Alves na razie?
0
Racja.
0
Najwięcej straconych piłek w spotkaniu z Elche: Messi (7).
Słaby mecz Messiego. Nie ma co ukrywać.
5
Słyszę to już od 2 miesięcy i dalej nic.
0
Uważam, że jest tutaj wiele prawdziwych kibiców. Sam nie jestem święty, bo zdarza mi się obrażać i trenera i piłkarzy, ale w nerwach czasami się nie myśli o tym co się mówi.
Sądzę, że tak jak ja, wielu tutaj nigdy nie porzuci Klubu, któremu oddaliśmy serce i który dawał, daje i będzie dawał chwile radości oraz zawsze staniemy w Jego obronie i nie odwrócimy się od Niego, choćby mieli spaść z ligi.
0
Jakby piłkarze mieli choć w 10 % takie samo podejście do meczów jak kibice, to byśmy grali z Atletico o 38 zwycięstwo w lidze.
0
Taki bramkarz jak Caballero by nam się przydał. Myślę, że mógłby być II w następnym sezonie, szczególnie, że Jego interwencja (nie tylko, bo ma bardzo dobry sezon) może dać nam mistrza :)
28
Proszę Redakcje o wstrzymanie się z głosowaniem na gracza meczu, a jak już to dodajcie Williego :P
0
Kurwa slabiaki. Im 10 szans by nie wystarczyło
3
Juz widzę te tłumaczenia po meczu...
2
Sciag tego pedro bo juz nie mozna patrzeći
4
Nie zasługują na mistrza
0
Pedro porażka dziś
0
Żadne pocieszenie
1
To już Alves lepszy...
0
Ale to nie pierwszy raz ktoś gra z Barceloną autobusem. Myślę, że sztab szkoleniowy powinien mieć zmienną taktykę jak przeciwnik tak gra, szczególnie, że każdy tak gra z Barceloną od 2 lat.
0
Mieli grać zajebi*cie, a tu kolejna słaba połowa. Z taką grą to nie ma szans na wygraną dziś.
Wiem, że jeszcze II połowa, ale biją głową w mur i na razie kiepsko to wygląda.
0
Pech i niedokładność znów robi swoje..
11
Prędzej Ronaldo przyjdzie do Barcelony niż Xavi z niej odejdzie. Już 100 razy mówił, że nigdzie się nie wybiera :P
5
Elche vs. Barcelona - 1:3
Celta vs. Real - 2:1
Atletico vs. Malaga - 2:1
Tak bym obstawiał :) Real w mocno osłabionym składzie może mieć problemy, szczególnie na wyjeździe.
0
Może być :D
0
Podobno Mess... znaczy Zarząd chce żeby został.