radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To nie jest Barcelona. Nie poznaję tej drużyny i zawodników.
0
Czas na zmiany x10.
0
Jak na grę bez bramkarza i obrony to i tak niezły wynik. Powinniście się już przyzwyczaić, że od kilku tygodni grają gówno i remis czy porażka ze spadkowiczem to nie jest wielka sensacja. Bardziej z tej porażki chyba tylko srają kibice Realu, którzy jak nigdy dopingowali dziś Barcelonę, ale widać solidarnie z Atletico po prostu przegrali, bo w tym wypadku remis=porażka. Taktyka, trener, piłkarze, nastawienie, wola zwyciężania są do dupy. Po raz 100 piszę, czas na zmiany, bo gorzej już być nie może. 3 maja 2014 r. oficjalnie przej*bali wszystko. Dziękuję. Czekam na hejty.
0
Po prostu stwierdzam fakty. Napisałem gdzieś, że winny jest Messi? Czytaj ze zrozumieniem...
7
Alexis grał najlepiej jak Messi miał kontuzję. To samo Pedro i Neymar. Teraz wszyscy 3 jak grają szukają na siłę Leo i to jest największy problem. Nie wiem, czy to trener im tak każe czy oni sami są na tyle głupi, że mając setkę wolą ryzykować stratą i podawać? Oby ktokolwiek nie przyjdzie zmienił nie tylko styl, ale i nastawienie piłkarzy.
0
Wszyscy mogą teraz wygrać z Barceloną.
0
No teraz Pedro sie nie popisał
0
ALVES XD
4
Dla tych wszystkich, którzy pytają "Gdzie jest Montoya?" informuję, iż jest on na ławce rezerwowych. Nie gra w I to nie. Po co drążyć.
1
Kręci jak Neymar przed transferem ;)
9
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10169360_652266134852062_2107399171983040795_n.jpg
Piękne :)
0
I dobrze. Fajną drużynę budują. Życzę im dobrych wyników w LM, a Valdesowi dziękuję za wszystko :) Powodzenia. Pozdrów Abidala :P
2
Uff. Jest Alves. Getafe musi uważać na wrzutki i samobóje ;P
3
Cuadrado w tym sezonie w Serie A na pozycji PO wystąpił aż...1 raz. Było to w 31. kolejce z Sampdorią na wyjeździe.
W sumie to nie wiem co o tym myśleć. W razie jakiejś kontuzji to mielibyśmy świetnego skrzydłowego, ale przecież nie o to chodzi.
Może lepszym wyborem byłby:
Danilo (FC Porto),
Mario Fernandes (CSKA),
Seamus Coleman (Everton),
Glen Johnson (Liverpool),
Kyle Walker (Tottenham),
Nie chcę go oceniać, bo nie oglądam Serie A, ale trochę kot w worku.
2
Cuadrado jest wyceniany na 24 mln dlatego myślę, że jak już to maksymalna kwota jaką możemy dać za niego.
Obawiam się tylko tego, że to ofensywny gracz i może mieć problem grać cięgle na PO, bo z tego co wiem to we Fiorentinie jest skrzydłowym, ale kto wie, może w Barcelonie zostać najlepszym takim na świecie.
1
Myślę, że byłby to manewr bardzo dobry. Nie ma lepszego motywatora niż Puyol. Skoro miałby z nimi pracować już jako trener to nie było by żadnego opieprzania się czy to na boisku czy poza. Zawodnicy widzą w nim autorytet i legendę, więc pod wodzą tych dwóch panów można na nowo odbudować potęgę Barcy.
2
Myślisz, że z Brożka by zrobił Costę? :D
3
Spokojnie. Jest takie powiedzenie: "Nie mów hop, dopóki nie przeskoczysz",
Nie ma co teraz oceniać Luisa, bo ani nie jest jeszcze trenerem Barcy, ani nic nie pokazał. Nie wiemy jaką ma koncepcję, jakich zawodników szuka, i jaki styl chce wprowadzić. Skoro rzeczywiście ma być nowym trenerem Barcelony, a nie możemy sobie pozwolić na Kloppa, Simeone czy Bielsę to dajmy szansę, a nuż pod jego wodzą Barcelona się zmieni i będą kolejne trofea.
Ja osobiście nie che nic teraz mówić, bo może się okazać bardzo dobrym trenerem i znów pomoże nam stanąć na pierwszym miejscu w Europie i na świecie. Visca! :)
23
Ciekawostka:
W 2010 roku Diego Simeone był jednym z głównych kandydatów do objęcia Wisły Kraków. Wtedy zastanawiano się, czy będzie to dobry trener.
9
Tiki-taka a bezsensowne klepanie to dwie różne rzeczy.
1
W sumie to oba :P
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/q71/s720x720/10274098_694358060622584_5482771008471139044_n.jpg
0
Wiadomo, że się nie wygrywa z każdym, ale spadek formy ostatnio mamy tylko my.
3
No pięknie by było jakby I drużyna też zdobyła, ale małe szanse są na to. Jak się nie pokonuje takich gigantów jak Granada czy Valladolid to się niestety cierpi :/ Eh. Dobrze, że już końcówka sezonu i w następnym nowy skład pokarze kto jest najlepszy.
0
Cuadrado to świetny zawodnik, ale 30 mln to jednak trochę za dużo. Myślę, że max. 25. Może Alves by za 12-15 mln poszedł to by akurat trochę dołożył i by był świetny PO. Na pewno lepszy niż Zuniga.
0
Masz rację :D
0
Wiem, ale zawsze jakiś % mały jest :D
0
http://www.footyformation.com/team/view/slug/dEY
Wiem, że to raczej niemożliwe, ale co myślicie o takim składzie na przyszły sezon? :)
0
Każdy widział fart. Jedno słowo: Mikchitarian. Ale niech już sobie wygrają, też bym 12 lat nie chciał czekać XD
1
Atletico ma wygrać LM! Bez dwóch zdań. Należy im się. Real sfarcił 1/4 a Atletico zasłużenie wygrywa wszystko.
0
Jakby tak im się udało sprowadzić Koke to by był najlepszy wybór. Bardzo podobny zawodnik do Xavi'ego, ale to chyba niemożliwe ;/