radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Chodziło mi o to co napisał SmoothCriminal. Nie spinaj się od razu, bo ci nie wychodzi.
0
Jak Alves ma takie akcje robić po zjedzeniu banana, to niech poda adres to mu będę wysyłał kilo przed każdym meczem :D
0
Po spotkaniu zadał kolejny cios. Odpowiadając na pytania dziennikarzy, o sytuacji z 76. minuty powiedział tak: - Nie wiem, kto to był, ale dziękuję, że rzucił banana. Potas dał mi energię na dwa kolejne dośrodkowania, które zakończyły się golami. Nic się nie zmieniło. 11 lat gram w Hiszpanii i tak samo jest od początku. Trzeba się śmiać z tych idiotów.
Szacunek dla Daniego za tę akcję.
7
Mimo, że krytykuję Alvesa i nadal uważam, że powinien ktoś inny przyjść na jego miejsce, to jednego mu nie można odmówić - walki w każdym meczu. Mimo, że w 80 % gra poniżej oczekiwań, to zawsze biega i raz na jakiś czas coś wykombinuje tak jak dziś.
Za akcję z bananem, niski ukłon ode mnie :)
0
Valdes, Neymar - bez nich nie ma co grać.
2
I te tłumaczenia: "Zabrakło szczęścia", "Przeważaliśmy" itp., itd.
Wy**erdolić to co zostało w tym klubie, bo gorzej być nie może...
0
To jest kurwa kontra!!!
3
W tym sezonie KOMPLETNIE nie zasłużyliśmy na mistrza. Mamy problem z każdą drużyną, czy to z dołu tabeli czy ze środka. Wszystko jest do dupy od piłkarzy, poprzez grę, do trenera. Kibice mają dość gównianego klepania, wrzutek, prób wjazdów z piłką do bramki i "kontr" w tempie kontuzjowanej małpy o jednej nodze.
Oby w następnym sezonie zaszły grube zmiany, bo można przegrywać, ale trzeba pokazać wolę walki, a nie mieć wywalone.
0
Powinni przegrywać...Niech ten sezon się skończy.
0
Obrona jak zwykle.
0
Stary, dobry Alves...
13
Alvesa powinni zatrudnić do armii. Mógłby wrzutkami strącać szpiegowskie drony ;D
6
Jest Alves. Może jakieś dziecko złapie piłkę na trybunach :)
0
Tylko, że Atletico nadal jest na I miejscu z przewagą.
0
Kurde te frajersko przegrane mecze śnią mi się po nocach. Strasznie szkoda. Mogliśmy mieć spokojną przewagę, a tu dupa.
3
Szczerze, to już wolę żeby to Atletico powygrywało co ma i zdobyło tego mistrza. Lepsze to niż żeby Real miał, a z resztą zasługują w tym sezonie.
1
Jeszcze by ktoś kontuzje złapał...
0
I pomyśleć, że Barcelona podarowała Ligę albo Atletico albo, co gorsza Realowi ;/
0
http://transfery.info/64774,pomocnik-chelsea-laczony-z-barcelona
Co oni z tą Chelsea? Ramires to ich najgorszy pomocnik, a oni go chcą? Nie rozumiem. Luiz już w ostateczności, ale pozbyć się Songa a wziąć Ramires to chyba na minus wychodzi.
0
Jak widać, on nawet w reklamie nie ma formy ;)
0
Jak dla mnie Luiz to ostateczna ostateczność. Nie jest stoper dla Barcelony, a jest mnóstwo innych, tak jak wspomniałeś Benatia czy Mangala, którzy są o niebo lepsi.
3
A co myślicie o Ezequiel'u Garay'u z Benfiki? Całkiem solidny stoper: wysoki (1,88 cm) i bramkostrzelny (8 w tym sezonie), ale nie brany pod uwagę przez klub.
Po przejściu z Realu bardzo się rozwinął i wart jest obecnie 20 mln euro.
17
Myślę, że piłkarze mogliby wyjść jutro w swoim czarnym komplecie strojów.
1
Bo Barcelona to rodzina dla wszystkich prawdziwych kibiców.
0
Co k*rwa? :O
0
Zgadza się. Wg mnie albo on, albo Vidal.
0
http://blogfcb.com/wp-content/uploads/2014/04/marcoreusbarcelona.jpg
No nie mówcie, że nie pasuje :D
0
Proszę, tylko nie Luiz. Mangala, Benatia tak. A co do Vidala, to zdecydowane TAK :-D
0
Głównie martwi mnie to, że może nic się nie zmienić w stylu gry. Chyba wszyscy mają już dość bezsensownych podań i zwalniania gry. Pora na jakieś kontry i strzały z dystansu, ale do tego trzeba zawodników.
1
Tu trzeba kogoś z jajami, kto krzyknie i poustawia, a nie kolejnego tiki-takowca. To już przeszłość.