0

Canal + Sport, ewentualnie HD :)

0

Miałem na myśli Alvesa :) W Messiego wierzę :P

7

Dajcie spokój. Alves to jeden z najlepszych bocznych obrońców na świecie i kilka meczów słabszych nie oznacza, że nie może mieć miejsca w pierwszej 11.....



Żartowałem. Sprzedać go, bo na jego grę nie można patrzeć. Szkoda Montoyi :/

0

Znów w 10 gramy :/

0

Montoya cierpi za głupotę Martino. Szkoda mi go :/

0

Nie chciałbym żeby Pedro gdziekolwiek odchodził. Bardzo go lubię, i jest to naprawdę solidny zawodnik i w ataku jak i w obronie. Jego szybkość to jeden z największych plusów. To, że Martino, go nie wystawia to nie jego wina, bo jak gra, to daje z siebie wszystko.
Może nowy trener będzie lepszy i będzie widział w Pedro kluczowego zawodnika.

0

Jak ktoś ma chwilkę, to wrzucam ciekawy wywiad ;P

1

No to obstawiamy ile celnych dośrodkowań będzie miał Alves. Ja powiem z rozmachem: 2.

0

Tak :) 6,90 zł kosztuje jak coś ;P

0

Nie wiem czy jest dostępne na Internecie, chodzi mi o gazetę :)

0

Tak poza tematem, jak ktoś nie czytał polecam wszystkim artykuł w FourFourTwo o Inieście. Fajnie napisany i wart przeczytania. Dodatkowo też jest ranking najlepszych drużyn w historii, ale nie będę zdradzał na którym miejscu jest Barcelona Pepa; oraz poradnik Xavi'ego dotyczący podań.

7

Każdy odrzuca i mówi "W ..... się świetnie czuję i nie odchodze" itp. Kwestia negocjacji i warunków umowy.

0

Dla mnie to najgorszy jest zarząd z Zubim na czele. To oni są odpowiedzialni za zatrudnianie trenerów ale przecież prędzej Ronaldo przejdzie do Wisły niż ktokolwiek z nich się poda do dymisji.

0

Jak pech to na całego...Los nas nie rozpieszcza w tym sezonie :-(

0

Przeczytaj jeszcze raz punkt 3...

15

1. Bale jest starszy.
2. Ograny w Europie, przez większość kariery w lidze angielskiej - jednej z najlepszych, co daje mu dużo doświadczenia.
3. Neymar pierwszy sezon w Europie ze słabej ligi brazylijskiej, gdzie bez wątpienia był gwiazdą, ale tu jest jedną z wielu. Jak na pierwszy sezon to całkiem nieźle mu idzie.
3. Pierwszy mecz Bale'a gdzie pokazał coś z dobrą drużyną, a miał mnóstwo okazji, w przeciwieństwie do Neymara, który im lepsza drużyna tym lepiej gra. Bale to typowy ogórkarz jak na razie.
4. Zgadzam się, Neymar nie jest piłkarzem na poziomie Bale'a. On jest na wyższym poziomie :)

0

Czas na zmiany. Trzeba zacząć od zarządu, po trenera i do zawodników.

17

Może ci w ogóle tych kibiców sprowadzić?

28

A o paleniu katalońskiej flagi i wywieszaniu nazistowskiej przez margines kibiców Realu nic nie ma oczywiście...

9

A gdzie podziękowania dla Alvesa, który sprezentował 2 bramki Realowi? Powinien być tytuł "Gracias Dani!"

0

Alves nie ukrywajmy, Twoja gra to jedno wielkie gówno. Mam nadzieję, że odejdziesz i będzie grał Montoya, który ma lepszą formę, a nie wiadomo czemu grzeje ławkę.

0

Alves i dobre wrzutki są jak Beatlesi - nigdy nie będą już razem. Znieście ten cholerny zakaz to następny sezon skończymy w Lidze Europy ;__; Nie ma świeżej krwi, i nowej taktyki. Takie klepanie już się wypala. To nie są czasy Guardioli, że każdy się bał tego i dostawał po 5:0, trzeba i nowych piłkarzy, trenerów i zarząd.

7

Bardzo proszę redakcję o zrozumienie i przepraszam z góry.
Zubizarreta wiem, że i tak tego nie przeczytasz, ale wiedz, że jesteś pojebany i to twoja wina, że przejebaliśmy sezon cały i nie mamy NIC! Trzeba było robić transfery a nie pieprzyć, że kadra idealna; a nie sorry, przecież Puyol był. Oszczędź sobie i nam wstydu i wypierdalaj, bo twoje wypowiedzi i wizja Barcelony na przyszłość do kompletene dno.

2

Wypierd*laj!

0

Nominalnie został wystawiony na 9, potem zmieniali się pozycjami. Chodziło mi nie tylko o ten mecz, ale ogólnie.

2

Pozwolę sobie podsumować grę każdego:
Pinto - nie popisał się ani przy pierwszej, ani przy drugiej bramce. Słaby mecz, ale kilka interwencji miał. Myślę, że z Valdesem mogłoby być inaczej.
Alves - to nie jest piłkarz.
Bartra - nie miał większych błędów w obronie, aż do 85 min, gdzie odpuścił Bale'owi, a powinien faulować, ryzykując kartką. Strzelił gola dającego nadzieję, ale niestety nic to nie dało.
Mascherano - podobnie do Bartry, miał kilka dobrych wślizgów i pewnie zagrywał piłkę do kolegów. Szkoda, że nie było go przy Di Marii, przy pierwszym golu.
Alba - najlepszy z defensorów w I połowie. Jego szybkość na pewno byłaby kluczowa w II. Wielka szkoda, że zszedł.
Busquets - raczej pewny w środku pola. Miał kilka przechwytów i dobrze rozdzielał piłkę, wykonując dość efektowne dryblingi, ale bez szału na dłuższą metę.
Xavi - wg mnie to najlepszy pomocnik w dzisiejszym spotkaniu. Pięknie wykonany rożny, po którym padła bramka i fantastyczne podanie do Neymara w 90 min, szkoda że nie wykorzystane. Czasami przydałaby się szybsza piłka do przodu, ale i tak nie było źle.
Inesta - dobrze kryty przez zawodników Realu. Zabrakło jego magii i prostopadłych podań. Szkoda, że nie pokazał w 100 % swoich możliwości.
Fabregas - słaba forma od kilku tygodni, dziś była chyba najlepiej widoczna. Nie wiem co myśli Martino wystawiając go na 9.
Neymar - najruchliwszy zawodnik ofensywy. Dryblował, podawał i... zmarnował piłkę na wagę dogrywki. Pech, trudno.
Messi - kolejny mecz bez szału. Trochę na stojąco, ale z próbami szybkiej gry, lecz koledzy jakoś go nie dostrzegali na dobrych pozycjach.

Martino - na początku go broniłem, ale to nie jest trener na Barcelonę. Nie daje sobie rady z takimi piłkarzami, a i taktyka jest nie ukrywajmy do dupy. Czas się pożegnać.

1

Najgorszy sezon od kilku lat stał się faktem. Tak jak rok temu nic nie wygrał Real, tak teraz my jesteśmy na samym dnie. Nie oszukujmy się, największą winę ponosi trener, który nie umie wykorzystać potencjału każdego zawodnika i zapewne nie ma twardej ręki w szatni. Frajersko przegraliśmy wszystko, co mogło być, i to w 2 tygodnie, co pokazuje jak słaba jest Barcelona w końcówce tego sezonu. Nie ma co zwalać winy na pech i nieudolność Alvesa, bo to nie jest piłkarz przecież, tylko na kompletny brak szybkości, dokładności i pełnego zaangażowania. Jak nie zniosą tego zakazu to następny sezon będzie taki sam. Nie ma obrony, bramkarza, pomocy, nie ma niczego. Każdemu trudno się z tym pogodzić, ale takie są fakty, w pełni zapracowaliśmy na taki scenariusz i na szczęście gorzej już być nie może.
PS. Zróbcie w końcu coś z tym serwerem.

1

Najgorszy sezon od kilku lat stał się faktem. Tak jak rok temu nic nie wygrał Real, tak teraz my jesteśmy na samym dnie. Nie oszukujmy się, największą winę ponosi trener, który nie umie wykorzystać potencjału każdego zawodnika i zapewne i ma twardej ręki w szatni. Frajersko przegraliśmy wszystko, co mogło być, i to w 2 tygodnie, co pokazuje jak słaba jest Barcelona w końcówce tego sezonu. Nie ma co zwalać winy na pech i nieudolność Alvesa, bo to nie jest piłkarz przecież, tylko na kompletny brak szybkości, dokładności i pełnego zaangażowania. Jak nie zniosą tego zakazu to następny sezon będzie taki sam. Nie ma obrony, bramkarza, pomocy, nie ma niczego. Każdemu trudno się z tym pogodzić, ale takie są fakty, w pełni zapracowaliśmy na taki scenariusz i na szczęście gorzej już być nie może.
PS. Zróbcie w końcu coś z tym serwerem.

0

Ja jebie. Tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?