radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech chociaż nie będzie zakazu na kupno jednego, prawego obrońcy, bo tragedia
0
Tata Martino i spółka "Jak przegrać 3 puchary w 2 tygodnie?".
Poradnik do nabycia w dobrych księgarniach.
0
A tam bramki i strzały, mamy większe posiadanie i ilość podań!
0
Oni piłka i kontra, a my klepa bezsensowna
0
Obrona i wrzutki Alvesa standard
0
Znów najwolniejszy piłkarz na 9 ;/ Alexis jest w lepszej formie, trochę niesprawiedliwe, ale miejmy nadzieję, że i Cesc coś pokaże.
0
Kto by nie zagrał, mają wyjść skoncentrowani i zagrać na 110 %, bo to ostatnia szansa na uratowanie sezonu, który i tak jest dość mierny. Mam nadzieję, że chłopaki (który już raz to piszę) pokażą na co ich stać i będzie hattrick w wygranych z Realem.
1
"Na chwilę obecną statystyki Walijczyka są lepsze. Były zawodnik Tottenhamu wystąpił w mniejszej liczbie meczów, jednak zdołał zdobyć więcej goli niż młody Brazylijczyk. Bale trafił do siatki 19 razy w 38 grach, natomiast Neymar, za którego działacze Barcelony zapłacili fortunę, „zaledwie” 15 razy w trakcie 39 spotkań"
Aha, przecież Bale za darmo przyszedł. Najgorsza strona sportowa w Internecie.
0
http://blaugrana.pl/15885-Noc-gdy-Pep-Guardiola-staral-sie-kupic-Pirlo-do-Bar%C3%A7y
Fragment biografii Pirlo. Zastanawiam się teraz, co by było gdyby Andrea przyszedł wtedy do Barcy?
1
Jakby zaoferowali wymianę Alexis-Vidal/Pogba to można porozmawiać :v
0
Jak dla mnie to Suarez jest najlepszą 9 na świecie obecnie :)
0
http://www.livesports.pl/mecz/dIUu6kra/#szczegoly-meczu
Relacja z finału Młodzieżowej LM :D Jak na razie pięknie mam się układa mecz. Oby tak dalej!
0
To na pewno duże osłabienie dla Realu, ale mają dużo dobrych zawodników więc głowy nie spuszczą. Życzę CR dużo zdrowia, a naszym pełnego zaangażowania i dostosowania się do jednego z haseł klubu: "Razem jesteśmy niezwyciężeni".
0
Szczerze to nie widzę faworyta tego spotkania. Real bez optymalnej formy bez najlepszej strzelby a Barca jaka jest każdy widzi. Uspokaja mnie jednak fakt, że w tym sezonie z drużynami typowymi nie zawodzimy (nie licząc Atletico), a Real wprost przeciwnie.
Najważniejsza w tym meczu będzie motywacja i zaangażowanie piłkarzy. Chyba coś zrozumieli i wiedzą, że to ostatnia szansa na uratowanie sezonu.
Oby odbyło się bez totalnie nie sprawdzonych zmysłów taktycznych: Fabs na 9, Messi "skszydłowy" bo nic z tego nie będzie.
0
Reusa brać jak jest taka możliwość. Młody, świetny techniczne, strzelać umie w każdej sytuacji. Dość z duszeniem każdego centa. Dać te 35-40 mln i mieć porządnego pomocnika.
Co do obrońcy, to jest dużo lepszych od Luiza. Szczerze to dla mnie ostateczna opcja. Mangala, Benatia, Silva czy Hummels to solidniejsi zawodnicy.
0
I tak nas nie stać.
0
Cesc nie asystował ani nie strzelał w lidze od 10ciu kolejek (grał 528 minut), a Neymar w ostatnich 634 minutach gry w La Liga zdołał zdobyć trzy bramki (zero asyst). To chyba mówi wszystko.
Sezon się jeszcze nie skończył, ale porównanie dwóch najgłośniejszych transferów tego lata w Hiszpanii nie wypada dobrze dla Brazylijczyka... a nie, przepraszam - wydał książkę. :|
~Hala Dzieci
0
Nie no, już nie będzie słabego meczu. W końcu muszą spiąć dupę i pokazać coś, bo ostatnie mecze to była porażka. Mam nadzieję, że piłkarze i sztab doszli do wniosku, że jest gdzieś błąd i trzeba go wyeliminować.
0
Prawdopodobnie złamanie, ale nic nie wiadomo na 100 %
0
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10014603_10152355931005763_4793668747601098605_n.jpg
0
A w tym od lutego :)
0
Jedno trzeba przyznać. Za Tito było zaangażowanie i na drużyny z czołówki i z końca tabeli. Wpadki zdarzały się każdemu, ale wystarczy właśnie porównać tamten sezon a ten.
0
Z taką grą drużyny to co najwyżej w FIFIE niestety ;/
0
Piłkarki FC Barcelony pokonały 3-0 Atlético Madryt i zostały Mistrzyniami Hiszpanii na trzy kolejki przed końcem Primera Divisió Femenina!
FC Barcelona nie przegrała żadnego z 27 spotkań - 23 wygrane i 4 remisy. Zawodniczki strzeliły 72 gole i straciły zaledwie 9.
Szacunek dla Pań, mają większe "jaja" od piłkarzy.
0
Ancelotti ma to, czego nie ma Murinho - szacunek do rywala.
0
Jedynie Masche nie spieprzył jak frajer...
0
Popieram kibiców. Dość frajerskich porażek bez zaangażowania i dość trzymania się tych samych schematów. Odkąd odszedł Pep, Barcelona jest na spadku. Piłkarze nie widzą w trenerze żadnego autorytetu, a ten nie umie ich, za przeproszeniem zjebać czy zmotywować. Co z tego, że wygrali z Realem czy z City? To kilka meczów, a w perspektywie całego sezonu to zaledwie mały procent.
Liga - frajersko oddana, bez walki, bez niczego, na stojąco.
LM - to samo. Atletico zasłużenie w 1/2.
Puchar - jedyna nadzieja na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie. Nie będę pisał, że "mam nadzieję, że chłopaki zagrają na 100 %" bo już mnie to nudzi.
Miały być finały, a grają jakby za karę. Kibice mają w zupełności racje krytykując piłkarzy, trenerów czy zarząd, bo to co teraz się wyprawia jest nie do zaakceptowania. Najgorsze są te puste słowa, że "kolejny mecz to będzie walka", "zostawimy serce na boisku" - gówno tam, cały czas to samo.
Dla mnie ktoś, kto nie umie wyciągnąć wniosków z porażki i podporządkować sobie piłkarzy, nie jest trenerem. Skoro w Barcelonie rządzą piłkarze, to może niech np. Alves będzie w następnym sezonie, bo na PO się nie nadaje.
Żeby chociaż znieśli ten zakaz, bo będziemy w jednej czarnej dziurze, która sama siebie wchłania w nicość.
0
Teraz to już za późno...Miały być finały, a były kanały, taka prawda.
0
Czemu Messi ma nie grać niby? ;)
0
"Przegrana liga? Z pewnością jej los nie zależy teraz od nas. Nie mogę winić za dzisiejszy mecz piłkarzy, próbowali wszystkiego, mieli okazje, ale nie potrafili ich wykończyć".
No tak. Zapewne winna jest Grenada, bo bronili się i nie pozwolili im wejść z piłką do bramki...
Szczerze to już od dłuższego czasu Barcelona gra słabo. Takie zrywy jak z MC czy RM nie wystarczają żeby coś wygrać. Jak to mówią "Ligę wygrywa się z ogórkami", ale w tym roku mamy dosyć często problemy nawet z nimi. Nie wiem czy to bardziej wina trenera czy piłkarzy, którzy ni widzą w nim autorytetu i grają po swojemu. Mam nadzieję, że cofną nam zakaz transferowy, bo przydało by się duże wietrzenie szatni.